اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

هارد بریک j7 2016

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

هارد بریک j7 2016

سلام.من یه گوشی j7 2016 دارم.ارور فایل کرنل میداد و خاموش میشد.منو ریکاوری هم نمیامد.فلشش خواستم بکنم فلش نمیشد چند دفعه زدم دیگه روشن نشد.وقتی میزنم به کامپیوتر و دکمه پاور رو نگه میدارم یه چیزی میاد تو دیوایس منیجر و چیپست رو شناسایی می*کنه.اما یه راه حل هم دارم اما چون هی چیپستش میره و میاد نمیشه انجامش بدم . راه حل شما چیه؟؟؟

پاسخ : هارد بریک j7 2016

نوشته اصلی توسط amir.t.1261 نمایش پست ها
    سلام.من یه گوشی j7 2016 دارم.ارور فایل کرنل میداد و خاموش میشد.منو ریکاوری هم نمیامد.فلشش خواستم بکنم فلش نمیشد چند دفعه زدم دیگه روشن نشد.وقتی میزنم به کامپیوتر و دکمه پاور رو نگه میدارم یه چیزی میاد تو دیوایس منیجر و چیپست رو شناسایی می*کنه.اما یه راه حل هم دارم اما چون هی چیپستش میره و میاد نمیشه انجامش بدم . راه حل شما چیه؟؟؟
    بریک اگه می شد کلا شناخته نمیشد. احتمالا باتریش تموم کرده. باتریش رو بصورت جدا شارژ کن اگر قابل جدا سازی هست. اگر هم به احتمال 1 درصد بریک شده راه حلی جز ری پروگرم کردنش با جی تگ یا ... نیست

امیرحسین ضیا

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Amir Zia نمایش پست ها
      بریک اگه می شد کلا شناخته نمیشد. احتمالا باتریش تموم کرده. باتریش رو بصورت جدا شارژ کن اگر قابل جدا سازی هست. اگر هم به احتمال 1 درصد بریک شده راه حلی جز ری پروگرم کردنش با جی تگ یا ... نیست
      من طبق این راه حل رفتم. این هم نوشته دکمش رو نگه میداره تو دیوایس منیجر به چیزی میاد.میزنم به شارژ گوشی رو شارژر صدا میده . یعنی عملیات شارژ انجام میشه.اما صفحه اصلا روشن نمیشه.راه حل ساده نیست؟؟؟https://forum.xda-developers.com/gal...vices-t3573865 اگه چیپستش هی نمیرفت با این لینکه درست میشد.چون با اون برنامه ای که گذاشته میشه فایل های با فرمت بین رو بهش فلش زد.

دیدگاه

حتما با یکی دو تا کابل دیگه امتحان کن به کامپیوتر از طریق یو اس بی وصل شو
        از شارژ بودن باطری و سلامت باطری حتما مطمئن باش که حدعقل ۵۰ درصد شارژ داشته باشه
        بعد واینکه به کامپیوتر وصل شدی دکمه ولوم پایین با دکمه پاور و
        دکمه هوم رو همزمان نگه دار ۲۰ ثانیه باید ویبره بزنه و روشن بشه۲
        .انجام بده انشااله که درست میشه.نتیجه رو اعلام کن
        جدیدترین ویرایش توسط m7591; ۱۵:۵۴ ۱۳۹۹/۰۲/۲۱.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط m7591 نمایش پست ها
          حتما با یکی دو تا کابل دیگه امتحان کن به کامپیوتر از طریق یو اس بی وصل شو
          از شارژ بودن باطری و سلامت باطری حتما مطمئن باش که حدعقل ۵۰ درصد شارژ داشته باشه
          بعد واینکه به کامپیوتر وصل شدی دکمه ولوم پایین با دکمه پاور و
          دکمه هوم رو همزمان نگه دار ۲۰ ثانیه باید ویبره بزنه و روشن بشه۲
          .انجام بده انشااله که درست میشه.نتیجه رو اعلام کن
          تست میکنم میگم.ولی احتمال زیاد از نظر خودم یا سخت افزاریه یا هاردبریک.در ضمن هنگام پاسخ دادن نقل قول بگیرید که طرف مقابل متوجه پاسخ بشه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X