اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شبیه سازی ماشین های الکتریکی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

شبیه سازی ماشین های الکتریکی

سلام
    میخواستم نرم افزاری برای شبیه سازی ماشین های الکتریکی یاد بگیرم
    دیدم دو نرم افزار maxwell و pscad تو این حوزه معروفن.حالا کدومشون جدیدتر و معروف تره؟هر کدوم کاربرد خاص دارن ایا؟
    اگه کسی تو این زمینه اطلاع داره ممنون میشم راهنمایی کنه

پاسخ : شبیه سازی ماشین های الکتریکی

نوشته اصلی توسط na4444 نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم نرم افزاری برای شبیه سازی ماشین های الکتریکی یاد بگیرم
    دیدم دو نرم افزار maxwell و pscad تو این حوزه معروفن.حالا کدومشون جدیدتر و معروف تره؟هر کدوم کاربرد خاص دارن ایا؟
    اگه کسی تو این زمینه اطلاع داره ممنون میشم راهنمایی کنه
    سلام ، اگه قصد شما طراحی و شبیه سازی ماشین الکتریکی است ، بهترین و تجاری ترین نرم افزار برنامه motor cad هست ، من خودم
    بصورت کاملا عملی چندین مورد با این نرم افزار ، موتور طراحی کردم ، مثلا موتور تکفاز سوخته رو می آوردم با این نرم افزار بصورت سه فاز
    دوباره طراحی میکردم ، نتیجه فوق العاده بود ، آخرین موتوری که خروجی این نرم افزار سیم پیچی کردم یک موتور تکفاز 1500 دور بود ، که
    سوخته بود اونو بصورت دو قطب (3000دور ) طراحی کردم عالی شد نهایت دمای سیم پیچی فقط 20 درجه سانتی گراد بود ،
    جدیدترین ویرایش توسط Microcont; ۲۳:۴۱ ۱۳۹۹/۰۲/۲۲.

دیدگاه

پاسخ : شبیه سازی ماشین های الکتریکی

نوشته اصلی توسط Microcont نمایش پست ها
      سلام ، اگه قصد شما طراحی و شبیه سازی ماشین الکتریکی است ، بهترین و تجاری ترین نرم افزار برنامه motor cad هست ، من خودم
      بصورت کاملا عملی چندین مورد با این نرم افزار ، موتور طراحی کردم ، مثلا موتور تکفاز سوخته رو می آوردم با این نرم افزار بصورت سه فاز
      دوباره طراحی میکردم ، نتیجه فوق العاده بود ، آخرین موتوری که خروجی این نرم افزار سیم پیچی کردم یک موتور تکفاز 1500 دور بود ، که
      سوخته بود اونو بصورت دو قطب (3000دور ) طراحی کردم عالی شد نهایت دمای سیم پیچی فقط 20 درجه سانتی گراد بود ،
      نشنیدم اسمشو
      ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X