اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

انتقال صدا به فاصله 20 سانتیمتری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

انتقال صدا به فاصله 20 سانتیمتری

دوستان چطور میتونم صدا رو به صورت بی سیم به فاصله 20 سانتی متری برسونم. در قسمت فرستنده محدودیت جا نداریم اما در قسمت گیرنده نهایت ابعادی که میتونیم داشته باشیم 5 سانتی متر در 7 میلیمتر هست.
    هزینه اش زیاد مهم نیست.اگه ماژولی،مداری چیزی میشناسین ممنونم میشم راهنمایی کنید.
    گیرم گلاب ناب شما اصل قمصر است/اما چه سود، حاصل گلآ‌های پرپر است!-از آن زمان که آیینهآ‌گردان شب شُدید*آیینه دل از دَم دوران مکدر است-وقتی بهار، وصله ناجور فصلآ‌هاست*وقتی تبر، مدافع حق صنوبر است-وقتی به دادگاه عدالت، طناب دار*بر صدر میآ‌نشیند و قاضی و داور است-از من مخواه شعرِ تر، ای بیآ‌خبر ز درد!*شعری که خون از آن نچکد ننگ دفتر است!-ای از تبار هرچه سیاهی، سرشتآ‌تان*رنگ جهنم است تمام بهشتآ‌تان
    "گزیده ابیاتی چند از بیداد خراسانی"

پاسخ : انتقال صدا به فاصله 20 سانتیمتری

نوشته اصلی توسط heidarali نمایش پست ها
    دوستان چطور میتونم صدا رو به صورت بی سیم به فاصله 20 سانتی متری برسونم. در قسمت فرستنده محدودیت جا نداریم اما در قسمت گیرنده نهایت ابعادی که میتونیم داشته باشیم 5 سانتی متر در 7 میلیمتر هست.
    هزینه اش زیاد مهم نیست.اگه ماژولی،مداری چیزی میشناسین ممنونم میشم راهنمایی کنید.
    ریل تایم ؟ تاخیر داشته باشه اوکیه ؟
    و اینکهصداهایی که باید منتقل بشن استریم مداومه یا قطعه قطعه س (مثل خوندن شماره تو بانک ها) ؟
    Si vis pacem, para bellum

دیدگاه

نوشته اصلی توسط tiranoid نمایش پست ها
      ریل تایم ؟ تاخیر داشته باشه اوکیه ؟
      و اینکهصداهایی که باید منتقل بشن استریم مداومه یا قطعه قطعه س (مثل خوندن شماره تو بانک ها) ؟
      دقیقا مثل هندزفری های بلوتوث.منتهی ارتباط دو طرفه نیست.یعنی ما در فرستنده فقط صوت رو ارسال میکنیم و در گیرنده دریافت میکنیم.حالا بردش اگه بیشتر هم شد طوری نیست.ولی کمتر نه.
      ابعاد هم خیلی مهمه.یعنی عرضش بیش از 7 میلیمتر نشه.
      من اومدم بدون مدار و فقط با دو تا سیم پیچ القایی در کنار هم ازمایش کردم.در حد 5 سانت جواب میده.هر چند صدا قوی نیست.
      اگه یه ماژول اماده بود خیلی عالی میشد.تو سایتهای خارجی پیدا کردم یه چیزایی ولی ایران نه
      گیرم گلاب ناب شما اصل قمصر است/اما چه سود، حاصل گلآ‌های پرپر است!-از آن زمان که آیینهآ‌گردان شب شُدید*آیینه دل از دَم دوران مکدر است-وقتی بهار، وصله ناجور فصلآ‌هاست*وقتی تبر، مدافع حق صنوبر است-وقتی به دادگاه عدالت، طناب دار*بر صدر میآ‌نشیند و قاضی و داور است-از من مخواه شعرِ تر، ای بیآ‌خبر ز درد!*شعری که خون از آن نچکد ننگ دفتر است!-ای از تبار هرچه سیاهی، سرشتآ‌تان*رنگ جهنم است تمام بهشتآ‌تان

دیدگاه

نوشته اصلی توسط heidarali نمایش پست ها
        دقیقا مثل هندزفری های بلوتوث.منتهی ارتباط دو طرفه نیست.یعنی ما در فرستنده فقط صوت رو ارسال میکنیم و در گیرنده دریافت میکنیم.حالا بردش اگه بیشتر هم شد طوری نیست.ولی کمتر نه.
        ابعاد هم خیلی مهمه.یعنی عرضش بیش از 7 میلیمتر نشه.
        من اومدم بدون مدار و فقط با دو تا سیم پیچ القایی در کنار هم ازمایش کردم.در حد 5 سانت جواب میده.هر چند صدا قوی نیست.
        اگه یه ماژول اماده بود خیلی عالی میشد.تو سایتهای خارجی پیدا کردم یه چیزایی ولی ایران نه
        سلام
        یک سری هندزفری های کوچک مثل ایرپاد اپل هست که ابعاد خیلی کوچکی دارند و در انواع قیمت ها و کیفیت ها تولید می شوند و اندازه شون در حدی هست که شما می فرمایید، به نظرم می توانید یکی از آن ها را تهیه کنید و از مدار داخلی آن استفاده کنید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Quantum. نمایش پست ها
          سلام
          یک سری هندزفری های کوچک مثل ایرپاد اپل هست که ابعاد خیلی کوچکی دارند و در انواع قیمت ها و کیفیت ها تولید می شوند و اندازه شون در حدی هست که شما می فرمایید، به نظرم می توانید یکی از آن ها را تهیه کنید و از مدار داخلی آن استفاده کنید.
          سلام.
          https://www.digikala.com/product/dkp...%AF%D9%84-bt-r

امیرحسین ضیا

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Quantum. نمایش پست ها
            سلام
            اره اول دنبال همونا بودم،اما یه سری مشکلات دارند برای کار من که کارو سخت میکنه.اول اینکه اکثرشون سیمهای ارتباطیشون به صورت نواری هست،و احتمالا سر اتصال بلندگو به مدارشون به مشکل میخورم.چون بلندگوهای خودشون بزرگه برای کار من.باید بلندگوی smd نصب کنم.
            دوم اینکه بعضی از این هندزفری ها دکمه تعویض ترک صوتی رو ندارند.

دیدگاه

سلام.
              ممنون جناب امیر بابت زحمتی که کشیدن و تصاویری که ارسال کردین.
              به نظر میاد عرض این مدار حدود 10 میلی باشه.اما ما نهایت 7 میل فضا داریم متاسفانه

دیدگاه

سلام خسته نباشی . میتونی با مادون قرمز هم اینکارو انجام بدی که مشکلات خودشوداره. مثلا نور خورشید روش اثر میذاره.
                میتونی با یک تقویت کننده تقویت و پخشش کنی .
                مثلا یه نوع تقویت کننده که البته SMD نیست LM386 هست.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X