اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کاهش ولتاژ در حد ۲ ولت قبل از محافظ برق ۲۲۰ ولت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کاهش ولتاژ در حد ۲ ولت قبل از محافظ برق ۲۲۰ ولت

سلام
    یک ترانس محافظ برق از یک شرکت ایرانی خریدم، اما مشکلی که هست در منطقه ما برق شهری ۲۳۰ ولته و تا ۲۴۵ هم میاد، اینو از شرکت برق پرسیدم و گفتند در این رنج درسته و مشکلی از سمت و از نظر فنی نیست، به شرکتی که ترانس رو خریدم زنگ زدم گفتند ما تا ۲۴۵ مجاز زدیم و اینطور بهتر دونستیم، و من موندم این وسط چه کنم!! مشکل اصلی اینکه ولتاژ تا ۲۴۵ میاد نهایت یک ان ۲۴۶ اما ندیدم بیشتر بشه و در این یک ماه استفادم ۳۰ بار برق رو قطع کرده چون ولتاژ رسیده به ۲۴۵، حالا خاستم یک راهی بدید دوستان بتونم*ولتاژ رو ۲ ولت بیارم*پایین، من زیاد از برق و الکترونیک*چیزی نمیدونم اما میدونم با دیمر ک نمیشه چون برقو قطع وصل میکنه مقاومتم نمیدونم یا اینکه تو*خود مدار باید جایی مقاومتی عوض بشه یا... لطفا راهنمایی کنید*چکار کنم که فقط ۲ یا ۳ ولت، ولتاژ رو کم کنم دیگه خستم کرد این دستگاه، شرکت های داخلی قبل اینکه محصول تولید نهایی کنند ببیند کجا داره مصرف میشه والا موندم اداره برق دروغ میگه یا این شرکت محصولش مناسب ایران نیست هیچ کدومم قبول نمیکنند اشتباهی از سمتشون هست .

پاسخ : کاهش ولتاژ در حد ۲ ولت قبل از محافظ برق ۲۲۰ ولت

با سلام
    شرکت سازنده ترانس میتواند آستانه بالای ولتاژ را تغییر دهد تا دستگاه قطع نکند را دیگری ندارد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X