اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در رابطه با ساخت مدار های ولتاژ بدون تخلیه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در رابطه با ساخت مدار های ولتاژ بدون تخلیه

سلام به همه اساتید عزیز
    من یه مدار های ولتاژ (چیزی در حدود 25کیلوولت به بالا ) نیاز دارم . ماژول ها و مدارات موجود در بازار باید حتما ترانس تخلیه شود ( عمل آرک زنی صورت گیرد )
    اما در مدار مورد نیاز من فاصله بین دو سیم خروجی حدود 5 الی 10 سانتی متر است و هیچ نیازی به جرقه نیست ( باید بدون جرقه و آرک باشد)
    چندین ماژول رو امتحان کردم اما به دلیل تخلیه نشدن ، بعد از مدت کوتاهی دچار مشکل میشوند .
    لطفا راهنمایی کنید که از چه مداری استفاده کنم
    (ولتاژ ورودی حدود 12 ولت میباشد )
    ممنون
    جدیدترین ویرایش توسط mohjavad; ۲۰:۱۰ ۱۳۹۹/۰۳/۰۵.

پاسخ : کمک در رابطه با ساخت مدار های ولتاژ بدون تخلیه

نوشته اصلی توسط mohjavad نمایش پست ها
    سلام به همه اساتید عزیز
    من یه مدار های ولتاژ (چیزی در حدود 25کیلوولت به بالا ) نیاز دارم . ماژول ها و مدارات موجود در بازار باید حتما ترانس تخلیه شود ( عمل آرک زنی صورت گیرد )
    اما در مدار مورد نیاز من فاصله بین دو سیم خروجی حدود 5 الی 10 سانتی متر است و هیچ نیازی به جرقه نیست ( باید بدون جرقه و آرک باشد)
    چندین ماژول رو امتحان کردم اما به دلیل تخلیه نشدن ، بعد از مدت کوتاهی دچار مشکل میشوند .
    لطفا راهنمایی کنید که از چه مداری استفاده کنم
    (ولتاژ ورودی حدود 12 ولت میباشد )
    ممنون
    سلام
    میشه بفرمایید چه مشکلی ایجاد میشه؟
    اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
    پیامبر اکرم(ص):زکات علم نشر آن است.
    در کشور هاي غربي انتقال تجربيات و دانش به افراد مبتدي يک پيشرفت محسوب شده و به آن مديريت دانش مي گويند. ولي متاسفانه اين فرهنگ هنوز در کشور ايران رايج نشده است !!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط seyed saeed نمایش پست ها
      سلام
      میشه بفرمایید چه مشکلی ایجاد میشه؟
      ترانس داغ میکنه ، ماژول از کار میافته، ترانس نیم سوز میشه . قدرتش مثل اول نیست دیگه
      من میخوام تایم زیادی توی طول روز کار کنه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohjavad نمایش پست ها
        ترانس داغ میکنه ، ماژول از کار میافته، ترانس نیم سوز میشه . قدرتش مثل اول نیست دیگه
        من میخوام تایم زیادی توی طول روز کار کنه
        کاش بتونید روش و مدارها و ترانس هایی که باهاشون کار کردید رو بگید تا ببینیم مشکل دقیقا از کجاست
        این ولتاژ 25 کیلو رو به صورت AC می خواهید یا DC
        کلا یه توضیحی بدید از چی استفاده کردید و چه طور شاید اشکال رو بشه پیدا کرد
        اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
        پیامبر اکرم(ص):زکات علم نشر آن است.
        در کشور هاي غربي انتقال تجربيات و دانش به افراد مبتدي يک پيشرفت محسوب شده و به آن مديريت دانش مي گويند. ولي متاسفانه اين فرهنگ هنوز در کشور ايران رايج نشده است !!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط seyed saeed نمایش پست ها
          کاش بتونید روش و مدارها و ترانس هایی که باهاشون کار کردید رو بگید تا ببینیم مشکل دقیقا از کجاست
          این ولتاژ 25 کیلو رو به صورت AC می خواهید یا DC
          کلا یه توضیحی بدید از چی استفاده کردید و چه طور شاید اشکال رو بشه پیدا کرد
          ممنون از شما
          مدار رو برای فیلترالکترواستاتیک میخوام ( البته میدونم باعث تبدیل اکسیژن به ازن میشه )
          نیاز به ولتاژ بالا با جریان پایین و فاصله بین دو سر خروجی دارم ، البته نباید آرک صورت بگیره ، باعث خرابی تجهیرات میشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X