اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروگرم کردن میکرو AT89C52

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروگرم کردن میکرو AT89C52

این IC را از روی یک یو پی اس فاراتل برداشتم، نمی دانم با چی باید پروگرمش کنم پرو گرمرهایی که دارم AVR STK500 و USB BA/TE هست

پاسخ : پروگرم کردن میکرو AT89C52

نوشته اصلی توسط has_m_a@yahoo.com نمایش پست ها
    این IC را از روی یک یو پی اس فاراتل برداشتم، نمی دانم با چی باید پروگرمش کنم پرو گرمرهایی که دارم AVR STK500 و USB BA/TE هست
    اگه پروگرامر tnm یا جمشاد قدیمی داری با اون پروگرام کن . اگه نداری at89s51 بگیر برنامه روی اون پروگرام کن بزار جای این .فکر کنم usbasp هم at89s51 پروگرام میکرد

دیدگاه

توی pROGISP (ver 1.72 وقتی at89c52 را انتخاب می کنیم خودش at89s52 جایگزین می کنه اما نمی توانم پروگرم کنم

دیدگاه

توی pROGISP (ver 1.72 وقتی at89c52 را انتخاب می کنیم خودش at89s52 جایگزین می کنه اما نمی توانم پروگرم کنم
        progisp نمیتونه مدل c پروگرام کنه . فقط مدل s میتونه پروگرام کنه

ATMEL AT89 series with the circuit programmer can program many microcontrollers. Programming circuit integrated with different number of pins used for two ZIF s

میتونی این پروگرامر بسازی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sepehr63 نمایش پست ها
          progisp نمیتونه مدل c پروگرام کنه . فقط مدل s میتونه پروگرام کنه

ATMEL AT89 series with the circuit programmer can program many microcontrollers. Programming circuit integrated with different number of pins used for two ZIF s

میتونی این پروگرامر بسازی
          میشه لطف کنید راهنمایی کنید چطوراین پروگرمر را بسازم

دیدگاه

میشه لطف کنید راهنمایی کنید چطوراین پروگرمر را بسازم
            مگه چند تا آی سی داری که میخای پروگرام کنی ؟؟؟ اگه کد هگز داری ارزش نداره بسازی . پولش بردار برو به تعداد at89s52 بگیر اون با usbasp پروگرام کن
            مدل s جدیدتر از مدل c بود . از نظر سرعت و حافظع فرقی با هم ندارند ولی از نظر پروگرام شدن با هم فرق دارند . مدل s با روش isp پروگرام میشه ولی مدل c نه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X