اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل از کار افتادن گیرنده ۴ کانال کدلرن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل از کار افتادن گیرنده ۴ کانال کدلرن

با سلام گیرنده کدلرن ۴ کانال دارم که از فروشگاه با کد 3011005021خریدار
    ی کردم و مدتها خوب کار کرده ام وز از کار افتاد .مشکل اینه ریموت جواو
    ب نمیده ولی led های روی دستگاه بشرح زیر چشمک میزنداول .led س
    بز read چهار بار چشمک میزند بعد led قرمز delete چهار بار چشمک ۳ و بعد led زرد stat برای ۸ ثانیه ثابت روشن و بعد خاموش میشود و مجدد این سیکل تکرار میشود . متشکر اگه توضیح بدین ،ضمنا علایم ظاهری سوختگی و داغ کردن هم ندارد .متشکر

پاسخ : مشکل از کار افتادن گیرنده ۴ کانال کدلرن

کسی راه حلی ندارم ،کلا حالت مدار مثل اینه که کلید برنامه ریزی دایم وصل باشه.
    چون دقیقا برای کد دهی ریموت کلید برنامه ریزی .کد هی. رو باید فشرد ونگه داشت تا led مربوط چشمک بزنه و اگر کلید رو همچنان نگه داریم led دوم برای پاک کردن ریموت چشمک میزنند.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط smmojab نمایش پست ها
      کسی راه حلی ندارم ،کلا حالت مدار مثل اینه که کلید برنامه ریزی دایم وصل باشه.
      چون دقیقا برای کد دهی ریموت کلید برنامه ریزی .کد هی. رو باید فشرد ونگه داشت تا led مربوط چشمک بزنه و اگر کلید رو همچنان نگه داریم led دوم برای پاک کردن ریموت چشمک میزنند.
      درود دوست عزیز اول برد رو بایه ریموت دیگه تست کنید ببنیدمشکل از برد هست یا ریموت اگر حل نشد ماژول گیرنده ask رو تعویض کنید
      طوری زندگی کن انگار امروز اخرین روز زندگیته!!!
      امروز رو کامل زندگی کن...
      (یه روز یعنی هیچوقت!)

دیدگاه

تشکر ماژول ask رو از مدار جدا کردم ولی ماژول مشابه در دسترس نبود تعویض کنم بحر حال ماژول ask. که جدا کردم دستگاه همون حالت رو داشت و تغییر نداشت .این جور بنظر میاد مدار مرتب در حالت تنظیم کد دهی ریموت قفل کرده باشه یا بنوعی ای سی آن ریست شده باشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X