اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی تاچ خازنی با gt911 ?

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راه اندازی تاچ خازنی با gt911 ?

سلام
    من برای راه اندازی GT911 از کتابخانه آماده استفاده کردم که فکر می کنم تو فروشگاه ECA هم پیشنهاد شده بود
    اما درست کار نمی کنه اطلاعات بین میکرو GT911 ردوبدل میشه ولی اطلاعات صحیح نیستند
    دوستانی که می تونند کمک کنند
    اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
    پیامبر اکرم(ص):زکات علم نشر آن است.
    در کشور هاي غربي انتقال تجربيات و دانش به افراد مبتدي يک پيشرفت محسوب شده و به آن مديريت دانش مي گويند. ولي متاسفانه اين فرهنگ هنوز در کشور ايران رايج نشده است !!!

پاسخ : راه اندازی تاچ خازنی با gt911 ?

یعنی کسی از دوستان تاچ خازنی کار نکرده؟؟؟
    در کشور هاي غربي انتقال تجربيات و دانش به افراد مبتدي يک پيشرفت محسوب شده و به آن مديريت دانش مي گويند. ولي متاسفانه اين فرهنگ هنوز در کشور ايران رايج نشده است !!!

دیدگاه

سلام دوستان من یک تاچ gt911 هفت اینچ خریدم ولی دو ناحیه عرضی وسطش هیچی رو سنس نمیکنه. ولی با یه مدل کانفیگ خاص یه خورده بهتر کار میکنه
      کسی میدونه مشکل از کجاست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط soroosh_tehrany نمایش پست ها
        سلام دوستان من یک تاچ gt911 هفت اینچ خریدم ولی دو ناحیه عرضی وسطش هیچی رو سنس نمیکنه. ولی با یه مدل کانفیگ خاص یه خورده بهتر کار میکنه
        کسی میدونه مشکل از کجاست
        با چه میکرویی کار کردید ؟
        من چند تا کتابخانه دارم ولی هیچ کدوم درست کار نکردن دیگه فعلا گذاشتمش کنار
        نمی دونم اصلا سالمه یا نه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X