اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدار درایو لامپ uv

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مدار درایو لامپ uv

سلام دوستان وقت بخیر. برای راه اندازی یک لامپ ۱۰ وات UV چکار باید کرد. داخل گروه خیلی گشتم یکی از دوستان پیشنهاد کرد از بالاست مهتابی استفاده کنم که اصلالامپ رو روشن نکرد تو گروه بچه هاگفته بودن از برد لامپ ۱۰ وات استفاده کنم ( همون مدار CFL) که مدار های لامپ های ۱۰تا۱۲۵وات رو تست کردم همه بعد از ۳ تا ۵ ثانیه در PFYMXc6p اتصال کوتاه رخ میده و برد میسوزه.
    لطفا اگه اطلاعاتی دارید پاسخ بدید.
    خیلی ممنون

پاسخ : مدار درایو لامپ uv

نوشته اصلی توسط Nimanm0098 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر. برای راه اندازی یک لامپ ۱۰ وات UV چکار باید کرد. داخل گروه خیلی گشتم یکی از دوستان پیشنهاد کرد از بالاست مهتابی استفاده کنم که اصلالامپ رو روشن نکرد تو گروه بچه هاگفته بودن از برد لامپ ۱۰ وات استفاده کنم ( همون مدار CFL) که مدار های لامپ های ۱۰تا۱۲۵وات رو تست کردم همه بعد از ۳ تا ۵ ثانیه در PFYMXc6p اتصال کوتاه رخ میده و برد میسوزه.
    لطفا اگه اطلاعاتی دارید پاسخ بدید.
    خیلی ممنون
    دوست گرلمی
    از مدار لامپهای فلورسنت فشرده CF استفاده نکنید ... مدار راه انداز مهتابی های 10 وات به صورت آماده موجود میباشد که دقیقا مثل مهتابی های معمولی شامل ترانس و استارت میباشد و از برق 220 ولت شهری استفاده میکند ....اگر تهران هستید در خیابان لاله زار و احیانا ناصر خسرو آماده آن را میتوانید تهیه کنید ... البته با ولتاژ کمتر ( مثل 6 یا 12 ) هم میتوانید لامپهای کم قدرت را راه اندازی کنید ولی الویت با مدار استاندارد ساخته شده میباشد

توجه :
    لطفا به خاطر داشته باشید که در تحت هیچ شرایطی به این لامپها نگاه نکنید و پوست خود را نیز حتی برای زمان کوتاه در معرض آن قرار ندهید ( کلیه مراحل ضد عفونی کردن باید در محیط کاملا بسته صورت گیرد )
    جدیدترین ویرایش توسط emitor; ۱۶:۰۹ ۱۳۹۹/۰۳/۱۲.
    پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

پاسخ : مدار درایو لامپ uv

سلام دوستان. بلاخره بعد از کلی پرس و جو داخل یه سایت هندی یه فیلم آپلود شده بود که
      یه مدار برای راه اندازی لامپ uv تا ۱۵ وات معرفی کرده بود که قطعات شامل ۲ عدد مقاومت ۱ مگااهم یک وات. ۴ عدد دیود ۴۰۰۷ ، ۲ عدد خازن ۱۰۰۰ ولت ۱ نانو فاراد و دو عدد خازن ۴۵۰ ولت
      ۰.۴۷ میکروفارادی بود. یه مدار خیلی ساده که ساختش ۵ هزار تومن هزینه داره. اگه کسی نیاز به درایو همچین لامپی رو داشت میتونه تو یوتیوب نقشه مدار رو هم پیدا کنه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X