اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کار نکردن LCD TFT با آردینو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کار نکردن LCD TFT با آردینو

من چند وقت پیش یک lcd tft 2.4 اینچ از فروشگاه خریدم ولی به هیچ نحوی نتونستم راهش بندازم و نه هیچ کتابخونه ای و لینکی که خود فروشگاه برای راه اندازی گذاشته بود کار نمی کردن. من arduino uno نداشتم پس به آردینو نانو وصلش کردم و سیم کشی هاش رو هم دقیق انجام دادم. از روی عکس اردینو ینو و پین های lcd فهمیدم که باید چی رو به چی وصل کنم. مثلا پین d2 ال سی دی به پین دیجیتال 2 اردینو نانو و d3 به پین 3 نانو و الی آخر تا d7 به پین 7 نانو و d0 ال سی دی به پین دیجیتال 8 اردینو و d1 به پین 9 اردینو نانو. rd به a0 و wr به a1 و rs به a2 و cs به a3 و ریست به a4 وصل شد. لینک راه اندازی فروشگاه و کتابخونه های adafruit tft و mcufreind_kbv هیچ کدوم کار نکرد و همه شون درایور lcd رو 0 برمیگردونن و بعضی وقتا وقتی برنامه رو رو اردینو پروگرام می کنم ال سی دی پر از خط های رنگی میشه. ممنون میشم اگه کسی تجربه ای داره به من هم بگه.
    لینک محصول در فروشگاه:
    خرید انواع شیلد آردوینو آردینو Arduino اورجینال مدل شیلد نمایشگر لمسی 2.4 اینچ آردوینو UNO و Mega2560 و نانو NANO , شیلد نمایشگر لمسی 2.4 اینچ Shield آردوینو , یونو UNO R3 , مگا MEGA 2560 , آردوینو CH340 و آردینو WIFI WEMOS با قیمت مناسب در فروشگاه ECA
لطفا صبر کنید...
X