اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

جدا کردن امپ ظبط خانگی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

جدا کردن امپ ظبط خانگی

من یه امپ دارم که برای ضبط خانگی بوده و ترانس و برد امپ شو باز کردم
    الان از تراس دوتا فیش میره به امپ
    من تونستم با اتصالی یه سیم از سوکت به هم
    رله ترانس روشن کنم ولی رله روی امپ نتونستم روشن کنم

پس برق ترانس مشکلی نداره رله فعال میشه و برق وارد برد میکنه
    اما روی برد امپ یه رله دیگه هم وجود داره که نتونستم روشن کنمش
    تازمانی که رله روی امپ عمل نکنه کار نمیکنه

عکس براتون میگیرم.
    روی برد امپ دو تا سوکت هست سبز رنگ که به برد اصلی وصل میشه و برد اصلی به CD کاست و AUX هم روی خود برد اصلی هست.
    روی این سوکت ها یه چیزایی مخفف نوشته روی هر پایه مثل +15v و GND و SW5V و خیلی چیزای دیگه....
    و ورودی صدا حتما یکی از این پایه ها هست اگر میشه راهنمایی کنید
    مدل ای سی STK شو متوجه نشدم چیه ولی عکس بهتر گرفتم از کل برد و ای سی بزرگه.
    مدل دستگاه پاناسونیک SA-AK 17 هست.
    مرسی بابت کمک خیلی لازم دارم این زودتر درست بشه

پاسخ : جدا کردن امپ ظبط خانگی

نوشته اصلی توسط امیر هاشم پور نمایش پست ها
    من یه امپ دارم که برای ضبط خانگی بوده و ترانس و برد امپ شو باز کردم
    الان از تراس دوتا فیش میره به امپ
    من تونستم با اتصالی یه سیم از سوکت به هم
    رله ترانس روشن کنم ولی رله روی امپ نتونستم روشن کنم

پس برق ترانس مشکلی نداره رله فعال میشه و برق وارد برد میکنه
    اما روی برد امپ یه رله دیگه هم وجود داره که نتونستم روشن کنمش
    تازمانی که رله روی امپ عمل نکنه کار نمیکنه

عکس براتون میگیرم.
    روی برد امپ دو تا سوکت هست سبز رنگ که به برد اصلی وصل میشه و برد اصلی به CD کاست و AUX هم روی خود برد اصلی هست.
    روی این سوکت ها یه چیزایی مخفف نوشته روی هر پایه مثل +15v و GND و SW5V و خیلی چیزای دیگه....
    و ورودی صدا حتما یکی از این پایه ها هست اگر میشه راهنمایی کنید
    مدل ای سی STK شو متوجه نشدم چیه ولی عکس بهتر گرفتم از کل برد و ای سی بزرگه.
    مدل دستگاه پاناسونیک SA-AK 17 هست.
    مرسی بابت کمک خیلی لازم دارم این زودتر درست بشه

سلام دادا،
    منم ازاین ضبطها دارم 5دیسکه ولی دلم نمیاد بازش کنم امپشو جداکنم،خیلی ازش خاطره دارم،ازمن سالمه،حالا نمیدونم ازشما مشکلی داشته که بازش کردی میخای امپشو جداکنی
    همیشه در قلبم زنده ی استاد تحیری

دیدگاه

برای من مشکل داشت پنلش
      نوشته اصلی توسط pika3 نمایش پست ها
      سلام دادا،
      منم ازاین ضبطها دارم 5دیسکه ولی دلم نمیاد بازش کنم امپشو جداکنم،خیلی ازش خاطره دارم،ازمن سالمه،حالا نمیدونم ازشما مشکلی داشته که بازش کردی میخای امپشو جداکنی

دیدگاه

سلام من هم یه ظبط دارم مدلش ak38
        چجوری امپش و جدا کنم?

دیدگاه

سلام
          از زمان گذاشتن پست هاتون زمان زیادی میگذره ولی به تازگی خوندمشون
          اگر هنوز دنبال همفکری و راهنمایی هستید پبام رو تجدید کنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Na mi نمایش پست ها
            سلام
            از زمان گذاشتن پست هاتون زمان زیادی میگذره ولی به تازگی خوندمشون
            اگر هنوز دنبال همفکری و راهنمایی هستید پبام رو تجدید کنید
            سلام دوست عزیز، اگر ممکنه راهنمایی کنید من میخوام یه چنین کاری بکنم

دیدگاه

سلام منم یه ضبط آیوا دارم ترانسش رومیخوام عوض کنم وبرای یه سامسونگ که آمپلیstkداره وترانسشم6تاسیم داره عوض کنم امابرای ضبط آیوا7تاسیم خارج شده اگه میشه راهنمایی کنیدچطورراه بندازمش

دیدگاه

نوشته اصلی توسط f@rzin نمایش پست ها
                سلام منم یه ضبط آیوا دارم ترانسش رومیخوام عوض کنم وبرای یه سامسونگ که آمپلیstkداره وترانسشم6تاسیم داره عوض کنم امابرای ضبط آیوا7تاسیم خارج شده اگه میشه راهنمایی کنیدچطورراه بندازمش
                درود
                مدلهاش دقیقا چیه؟

دیدگاه

زنده باشین ممنون بابت پاسخ??????ضبط من آیوا VC720سه دیسک هستش، اصلا نه رو برد هیچ نوشته ای مبنی بر اتصال درست سیم هانیست

دیدگاه

سلام من 1سال هست یه ظبط آیوا گرفتم دست دوم سیمهای ترانس قطعه درست
                    شبیه به سیمهای ترانس ظبط شماس اگه روبرده ترانس نوشته ولتاژهارو و
                    مشخصه سوکت سیمهای مثبت منفیش لطفا ی عکس از قسمت برده ظبط و ترانس بفرست برای من
                    خیلی کارم گیره، ممنون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط f@rzin نمایش پست ها
                      سلام من 1سال هست یه ظبط آیوا گرفتم دست دوم سیمهای ترانس قطعه درست
                      شبیه به سیمهای ترانس ظبط شماس اگه روبرده ترانس نوشته ولتاژهارو و
                      مشخصه سوکت سیمهای مثبت منفیش لطفا ی عکس از قسمت برده ظبط و ترانس بفرست برای من
                      خیلی کارم گیره، ممنون
                      درود
                      نفشه مدل ضبط شما ...
                      View and Download Aiwa NSX-VC720 service manual online. NSX-VC720 stereo system pdf manual download.

دیدگاه

چرا اکثر مردم ضبط رو به اشتباه ظبط مینویسند؟????
                        اینهمه حرف زده شده تو این تاپیک یک نفر درست ننوشته این کلمه رو!
                        یادش بخیر از اوایل دهه هشتاد تا اواسط دهه نود اوج فروم‌ها و سایت های گفتگو و آموزشی مثل این سایت بود در ایران.
                        برای هر موضوعی یک‌ سایت و فروم‌ بود و ملت تایپک و پست ارسال میکردند و ساعتها بحث و تبادل نظر میکردن در این فروم‌ ها.
                        اینترنت هم چون خانگی و با کامپیوتر بود، فقط اهل فن و کسانیکه تخصص بالایی تو اون شاخه‌ها اینترنت داشتند.
                        با متداول شدن اینترنت موبایلی و بالا رفتن سرعت اینترنت و افتادنش دست مردم عام جامعه، کم کم مسنجرها و سوال میدیاها رونق پیدا کردن و فروم‌ها به فراموشی سپرده شدن.
                        دیگه کمتر کسی تو اینجور فروم‌های آموزشی تایپک و پست می‌ذاره.
                        من خودم سرپرستِ یکی از بزرگترین فروم‌ و سایتِهای آموزش موسیقی بودم و چند سال پیش کلن سایت رو جمع کردیم و دامنه‌ش رو فروختیم. ( شغل اصلیم آهنگسازی و تدریس موسیقی هست و الکترونیک و میکروکنترلر علاقه دوممه )
                        فروم‌‌ها هم مثلِ سی دی عمرشون کم بود و به سرعت به تاریخ پیوستند.
                        سی دی هم حدودن ده سال عمر کرد. بعد DVD وارد شد و الان که فضای ذخیره‌سازی به کل دست حافظه‌های Solid و محتواهای آنلاین هست ( من خودم شخصن دیگه موزیک رو دانلود هم نمیکنم. با اکانت اسپاتیفام گوش میکنم هرچی بخوام )
                        ده ساله مطالب ECA رو‌ میخونم و شاید بار دوممه که کامنت میذارم.
                        مراقبت خودتون باشید.
                        مرسی از مدیران سایت که همچنان دیتابیس عظیم سایت و اینهمه مطالب آموزشی رو نگه داشتند و سالیانه هزینه به سرور میدن.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mehrzad mehr نمایش پست ها
                          یادش بخیر از اوایل دهه هشتاد تا اواسط دهه نود اوج فروم‌ها و سایت های گفتگو و آموزشی مثل این سایت بود در ایران.
                          برای هر موضوعی یک‌ سایت و فروم‌ بود و ملت تایپک و پست ارسال میکردند و ساعتها بحث و تبادل نظر میکردن در این فروم‌ ها.
                          اینترنت هم چون خانگی و با کامپیوتر بود، فقط اهل فن و کسانیکه تخصص بالایی تو اون شاخه‌ها اینترنت داشتند.
                          با متداول شدن اینترنت موبایلی و بالا رفتن سرعت اینترنت و افتادنش دست مردم عام جامعه، کم کم مسنجرها و سوال میدیاها رونق پیدا کردن و فروم‌ها به فراموشی سپرده شدن.
                          من خودم سرپرستِ یکی از بزرگترین فروم‌ و سایتِهای آموزش موسیقی بودم و چند سال پیش کلن سایت رو جمع کردیم و دامنه‌ش رو فروختیم. ( شغل اصلیم آهنگسازی و تدریس موسیقی هست و الکترونیک و میکروکنترلر علاقه دوممه )
                          سی دی هم حدودن ده سال عمر کرد. بعد DVD وارد شد و الان که فضای ذخیره‌سازی به کل دست حافظه‌های Solid و محتواهای آنلاین هست ( من خودم شخصن دیگه موزیک رو دانلود هم نمیکنم. با اکانت اسپاتیفام گوش میکنم هرچی بخوام )
                          مراقبت خودتون باشید.
                          مرسی از مدیران سایت که همچنان دیتابیس عظیم سایت و اینهمه مطالب آموزشی رو نگه داشتند و سالیانه هزینه به سرور میدن.
                          سلام
                          ​​​​​​چون کافیه منظورش رو برسونه ، اگه قرار باشه اینقدر بیکار باشن که غلط املایی بگیریم از هم شما فارسی عربی نوشتی، اواسط کلمه عربیه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mehrzad mehr نمایش پست ها
                            مراقبت خودتون باشید.
                            کاش برای این داستان تاپیک جدیدی ایجاد میشد، درد خیلی ها از جمله خودم همین داستان از رونق افتادن و عمومی شدن هست.
                            وبلاگ و وبلاگ نویسی هم داستان مشابهی داره...
                            هنوز یک سال نشده یکی از انجمن های الکترونیک ایران هم به سرنوشت مشابهی دچار شد و برای همیشه بسته شد...
                            مداری ساده و عملی برای صرفه جویی در مصرف برق خانه:
                            https://www.eca.ir/forums/thread89900.html

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                            X