اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برد کراس اور و تفکیک صدا بیس میدرنج و توییتر آماده معرفی کنید لطفا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

برد کراس اور و تفکیک صدا بیس میدرنج و توییتر آماده معرفی کنید لطفا

دوستان من شندیم که ضبط های پایونیر تفکیک صدای عالی دارند. اما خب به اون بخشی از ضبط و اسپیکرهای پایونیر که صدا رو تفکیک می کنه برای ساب ووفر، میدرنج، توییتر و .. وجود نداره.
    الان یک برد و ماژول آماده توی سایت علی بابا یا آمازون می شه معرفی کنید که حرفه ای باشه؟ یعنی یک صدای AUX بهش بدیم بعد خروجی ساب ووفر فیلتر شده + خروجی میدرنج فیلتر شده + خروجی توییتر فیلتر شده آماده به ما بده با بهترین کیفیت؟
    لطفا چند تا برد معرفی کنید در این زمینه که خارجی باشه

با سپاس

پاسخ : برد کراس اور و تفکیک صدا بیس میدرنج و توییتر آماده معرفی کنید لطفا

در واقع یک دستگاه می خواستم که صدای ورودی رو به صورت AUX دریافت کنه و به سه قسمت تقسیم کنه برای آمپلی فایرهای گوناگون خروجی ساب ووفر، خروجی میدرنج، خروجی توئیتر که بهترین تفکیک صدا وجود داشته باشه

دیدگاه

پاسخ : برد کراس اور و تفکیک صدا بیس میدرنج و توییتر آماده معرفی کنید لطفا

دوستان اگر ممکنه من رو راهنمایی کنید. من الان سیستم صوتی که دارم دو تا 12 اینچ ساب ووفر هست که به یک آمپلی فایر 600 وات کلاس D متصل هستند و 4 عدد میدرنج 8 اینچ و 4 عدد توتییتر 3 اینچ که به یک آمپلی فایر 4 کانال متصل هستند

تا الان از فیلتر پایین گذر برای ساب استفاده می کردم که و خازن برای میدرنج ها که سر راه ورودی صدای آمپلی فایر ها گذاشته بودم

اما کیفیت و تفکیک صدا رو حس نمی کنم. اگر ممکنه یک نقشه کراس اور حرفه ای معرفی کنید که بهش یک ورودی AUX صدا بدم و اون صدا رو به سه قسمت برای ساب ووفر + میدرنج + توییتر تقسیم کنه و سپس این سه خروجی رو بدیم به ورودی آمپلی فایرها

اگر ممکنه در این زمینه راهنمایی کنید ( هزینه هم اصلا مهم نیست فقط کیفیت خروجی صدا و تفکیکش مهم هست )

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X