اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شماره ایسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

شماره ایسی

سلام خدمت دوستان و اساتید محترم من میخواستم صدای دینگ دینگ باز بودن درب خودرو را با ایسی تولید کنم ولی نمیدونم باید از چه ایسی استفاده کنم اگر ایسی خواصی رو بلد هستید به من هم بگید تا تهیه کنم
    با تشکر

پاسخ : شماره ایسی

نوشته اصلی توسط soheilbinaei نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان و اساتید محترم من میخواستم صدای دینگ دینگ باز بودن درب خودرو را با ایسی تولید کنم ولی نمیدونم باید از چه ایسی استفاده کنم اگر ایسی خواصی رو بلد هستید به من هم بگید تا تهیه کنم
    با تشکر
    ای سی هایی مثل UM66 موزیکال هستند. مثلا همین شماره آی سی آهنگ بینوایان تولید میکنه. با سرچ در اینترنت شماره های زیادی خواهید دید که از فروشگاه های اینترنتی هم قابل تهیه است.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mehrannohtanipour نمایش پست ها
      ای سی هایی مثل UM66 موزیکال هستند. مثلا همین شماره آی سی آهنگ بینوایان تولید میکنه. با سرچ در اینترنت شماره های زیادی خواهید دید که از فروشگاه های اینترنتی هم قابل تهیه است.
      هرچی میگردم نیست همشون صدای دینگ دانگ تولید میکنه ولی من دینگ دینگ نیاز دارم اگه میشه کمک کنید

دیدگاه

دوست عزیز شما خیلی ساده می تونید با آیسی ne555 این کار را انجام دهید که نسبتا سادست و لی از میکرو هم می تونید استفاده کنید که دقیقا صدای دلخواهتون تولید بشه که البته نیاز به دانش برنامه نویسی و سخت افزاری داره و هزینه ی قطعاتش هم خیلی بیشتره

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X