اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت هیتر با فندک ماشین و پاور کامپیوتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت هیتر با فندک ماشین و پاور کامپیوتر

سلام خدمت ساتید و دوستان محترم:
    دوستان من میخوام با فندک ماشین یه هیتر درست کنم البته بدون هوا یا نمیخوام هیتر هوای گرم باشه فقط میخوام از گرمای فندک استفاده کنم فندک ماشین هم 12 ولت و فکرکنم 2 ،3 آمپر جریان میکشه اگه اشتباه نکرده باشم برای تغذیه ش میشه از پاور کامپیوتر استفاده کنم جواب گوش هست متاسفانه پاوری که دارم لوگوی تفکیک ولتاژ و جریان نداره و فقط روش نوشته 500w آیا برای پاورم مشکلی پیش نمیاد
    ممنون میشم راهنماییم بفرمایید دمتون گرم

پاسخ : ساخت هیتر با فندک ماشین و پاور کامپیوتر

منم همین کارو کردم و ازش واسه تعویض اس ام دی استفاده میکنم ولی نه با پاور بانک من با یه شارژر قدیمی و بدرد نخور استفاده کردم اول البته برق 12 ولت 3 امپر وصل کردم دیدم خیلی خیلی کم گرم میشه الان شارژر 5ولت 1 امپر وصل کردم خوب شد ولی بازم مثه تو ماشین نمیشه و مشکلم همینه که دلیلش چی میتونه باشه چون الان واسه نوار های ال ایدی جواب میده ولی واسه شاخه ای ها گرمای بیشتر میخواد و موندم چیکار کنم

دیدگاه

آقایون خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط دیوانه الکترونیک نمایش پست ها
        سلام میتونید از پاور کامپیوتر استفاده کنید مشکلی پیش نمیاد این پاور ها حداقل جریان 10 امپر رو دارن

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط دیوانه الکترونیک نمایش پست ها
        سلام میتونید از پاور کامپیوتر استفاده کنید مشکلی پیش نمیاد این پاور ها حداقل جریان 10 امپر رو دارن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Nima.bndr
          آقا دمتگرم لطف کردی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X