اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی اسپیکر داخل سقف

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راه اندازی اسپیکر داخل سقف

سلام دوستان
    به تازگی محل کارم رو جابجا کردم و داخل سقف اسپیکر کار گذاشتن، ولی نمیدونم چجوری باید راه اندازیشون کنم
    3 تا اسپیکر تو کار داخل سقف هست که به صورت موازی به هم متصل شدن(یک جفت سیم داخل سقف کشیده شده و از جفت سیم انشعاب گرفته شده و به اسپیکر ها وصله) اسپیکر ها 5 وات و 8 اهم هستن، روی هر اسپیکر هم یه ترانس هست که سیم ورودی به ترانس وصله و از ترانس یک سیم به بلندگو لحیم شده. میشه لطفا راهنمایی کنید که چه امپلی فایری نیازه؟ و اینکه ترانس های روی بلند گو ها برای چه کاری هستند؟

پاسخ : راه اندازی اسپیکر داخل سقف

سلام دوست عزیزبا یه مولتی متر امپدانس کلی روربگیرید (اهمتر رو به اون یه جفت سیم وصل کنید)این میشه امپدانس حالا یه امپ مناسب با این امپدانس انتخاب کنید موفق باشید
    Proudly @real_ahmadi
    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MAhmo)D نمایش پست ها
      سلام دوستان
      به تازگی محل کارم رو جابجا کردم و داخل سقف اسپیکر کار گذاشتن، ولی نمیدونم چجوری باید راه اندازیشون کنم
      3 تا اسپیکر تو کار داخل سقف هست که به صورت موازی به هم متصل شدن(یک جفت سیم داخل سقف کشیده شده و از جفت سیم انشعاب گرفته شده و به اسپیکر ها وصله) اسپیکر ها 5 وات و 8 اهم هستن، روی هر اسپیکر هم یه ترانس هست که سیم ورودی به ترانس وصله و از ترانس یک سیم به بلندگو لحیم شده. میشه لطفا راهنمایی کنید که چه امپلی فایری نیازه؟ و اینکه ترانس های روی بلند گو ها برای چه کاری هستند؟
      سلام. اون ترانس مچینگ هست و مخصوص دستگاههای ولتی هست.
      اگر آمپلی فایر خروجی 0 و 100 ولت داره می تونید سیمی که به ورودی ترانس ها رفته رو به اون قسمت وصل کنید. اگر فقط خروجی اهمی داره باید ترانس مچینگ ها رو از بلندگوها جدا کنید و به تک تک بلندگوها سیم وصل کنید و در نهایت سیم نهایی رو به خروجی اهمی وصل کنید.
      موفق باشید
      جدیدترین ویرایش توسط mohammad1365; ۱۰:۱۴ ۱۳۹۹/۰۴/۲۳.

دیدگاه

ممنون از پاسخهاتون
        داخل سقف رو کامل بررسی نکردم ولی فکر نکنم هیچ امپلی فایری باشه، میخوام تازه امپلی رو تهیه کنم.
        الان 3 بلندگو 5 وات هست، یه امپلی فایر حدود 20 25 وات کارشون رو راه میندازه؟ و اونطور که از توضیحات متوجه شدم اگه بخوام به امپلی فایر عادی وصل کنم احتیاجی به ترانس روی بلندگو ها نیست دیگه؟
        این مورد مناسب هست؟
        کد HTML:
        https://eshop.eca.ir/%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C/5392-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D8%A2%D9%85%D9%BE%D9%84%DB%8C-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-18w-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%88-tda2030a-%D8%B3%D8%B1%DB%8C-as.html
        جدیدترین ویرایش توسط MAhmo)D; ۰۳:۲۸ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴.

دیدگاه

برای باز کردن موضوع جدید در این انجمن شما باید 3 پست یا بیشتر داشته باشید . در حال حاضر 2 پست دارید .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X