اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک برای ساخت یک آمپلی فایر برای گوشی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک برای ساخت یک آمپلی فایر برای گوشی

سلام دوستان.گوشی من قسمت ورودی هدفون خراب شده.چون متاسفانه قیمت هدفون بلوتوث گرون هست(برای من) من از یه بلوتوث ماشین برای اتصال هدفون استفاده میکنم.بدینصورت که گوشی رو از طریق بلوتوث به ماژول بلوتوث کانکت میکنم و هدفون رو به ماژول بلوتوث وصل میکنم. کار آدم رو راه میندازه ولی یه مقدار کیفیت صدا پایینه.دوستان آمپلی فایری میتونن معرفی کنند که بوسیله اون آمپلی فایر کیفیت صدا رو بشه مطلوب تر کرد.؟آمپلی زیلد پیچیده نمیخوام.همین که کیفیت صدا مقداری افزایش پیدا کنه کارم رو راه میندازه.پیشاپیش ممنون از همکاریتون

پاسخ : کمک برای ساخت یک آمپلی فایر برای گوشی

نوشته اصلی توسط artinmahdavi نمایش پست ها
    سلام دوستان.گوشی من قسمت ورودی هدفون خراب شده.چون متاسفانه قیمت هدفون بلوتوث گرون هست(برای من) من از یه بلوتوث ماشین برای اتصال هدفون استفاده میکنم.بدینصورت که گوشی رو از طریق بلوتوث به ماژول بلوتوث کانکت میکنم و هدفون رو به ماژول بلوتوث وصل میکنم. کار آدم رو راه میندازه ولی یه مقدار کیفیت صدا پایینه.دوستان آمپلی فایری میتونن معرفی کنند که بوسیله اون آمپلی فایر کیفیت صدا رو بشه مطلوب تر کرد.؟آمپلی زیلد پیچیده نمیخوام.همین که کیفیت صدا مقداری افزایش پیدا کنه کارم رو راه میندازه.پیشاپیش ممنون از همکاریتون
    سلام
    به هدفون میخوای وصل کنی یا به بلندگو معمولی واسه تو خونه؟

دیدگاه

پاسخ : کمک برای ساخت یک آمپلی فایر برای گوشی

نوشته اصلی توسط ksra نمایش پست ها
      سلام
      به هدفون میخوای وصل کنی یا به بلندگو معمولی واسه تو خونه؟
      به هدفون داداش گلم. از همین هدفون های خود گوشی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X