اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساختن mouse بوسیله AVR !!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساختن mouse بوسیله AVR !!!!

سلام خدمت دوستان.
    من قبلا هم از شما دوستان کمک برای ساختن ماوس میخواستم ، ولی هیچ کس کمک خوبی نکرد و مجبور شدم دوباره تاپیک باز کنم.

من میخوام با avr و 4 عدد کلید(یکی برای بالا رفتن ، یکی برای پایین آمدن ، چپ و راست رفتن ) نشانه گر ماوس در کامپیوتر ، به میکرو وصل کنم و با برنامه bascome هم کار کنم و با پورت ps2 یا usb هم این بردم رو با pc وصل کنم .
    لطفا برای ساخت این مجموعه کمکم کنید.

پاسخ : ساختن mouse بوسیله AVR !!!!

کسی از دوستان آی سی ماوسی را میشناسه که من بتونم به جای avr از اون ای سی خیلی راحت تر استفاده کنم.؟؟

یک مدل tp8452 هست که من جمهوری رو زیرو رو کردم پیدا نکردم.

کسی مثل این ای سی چیزی سراغ داره که بشه به راحتی تهیه کرد؟؟

دیدگاه

کجاش رو سوال داری اخه ؟ یک کم جزئی تر بگو ؟ برای چرخش ها از شفت اینکودر استفاده کن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی آقایی فر
        کجاش رو سوال داری اخه ؟ یک کم جزئی تر بگو ؟ برای چرخش ها از شفت اینکودر استفاده کن
        بله دوست عزیز این رو میدونم
        اگه بخوام اینکودر ها رو به ps2 وصلی کنم این میان از چه آی سی باید استفاده کنم؟؟
        یعنی اینکدر ها و کلید ها به چه آی سی وصل میشوند؟؟

دیدگاه

سلام دوست عزیز
          من این تاپیک رو تازه دیدم و نمیدونم که راجعبه این موضوع تا به حال چه چیز های بهت گفتن ولی همون طور که می دونی موس از طریق PS2 کار میکنه کاه در هربار ارسال اطلاعات 4 بایت دیتا میفرسته که یکی شامل x , یکی شامل yو بقیه راجع به کلید ها.......
          اگر میخواهی یاد بگیری میتونی هم به سایت MSCELEC.com که مال خود Basecom هستش بری و انجا کتابخانش رو دانلود کنی و هم میتونی بری جمهوری از جوان الکتریک یه AVR که قبلا باهاش موس رو درایو کردن بخری (یکی قبلا این کارو کرده و برنامشو رو روی AVR ریخته جوان هم میفروشدش)
          و یا میتونی پروژه کاملشو از سایت WWW.avrfreaks.net بگیری

دیدگاه

نوشته اصلی توسط khosravi
            سلام دوست عزیز
            من این تاپیک رو تازه دیدم و نمیدونم که راجعبه این موضوع تا به حال چه چیز های بهت گفتن ولی همون طور که می دونی موس از طریق PS2 کار میکنه کاه در هربار ارسال اطلاعات 4 بایت دیتا میفرسته که یکی شامل x , یکی شامل yو بقیه راجع به کلید ها.......
            اگر میخواهی یاد بگیری میتونی هم به سایت MSCELEC.com که مال خود Basecom هستش بری و انجا کتابخانش رو دانلود کنی و هم میتونی بری جمهوری از جوان الکتریک یه AVR که قبلا باهاش موس رو درایو کردن بخری (یکی قبلا این کارو کرده و برنامشو رو روی AVR ریخته جوان هم میفروشدش)
            و یا میتونی پروژه کاملشو از سایت WWW.avrfreaks.net بگیری
            مرسی از راهنماییتون
            اولا سایت اصلی avr که دادید کتابخونه مجانی فکر نکنم داشته باشه.
            دوما من جوان رفتم گفت که باید شماره آی سی رو بدین حتما.

دیدگاه

سلام دوست عزیز. توی help برنامه bascom کلمه ps2 mouse رو سرچ کنید کتابخانه و دستوراتشو بهتون معرفی میکنه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X