اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نوکیا 7610.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نوکیا 7610.

سلام.یکی از دوستان یه نوکیا 7610 داره که همینجوری دیده خاموش شده با اینکه شارژ داشته.بعد باتریش به شدت داغ کرده بوده.اما باتریو درآورده و بعد از اینکه خنک شد دوباره انداخته بوده و راحت کارکرده.مشکلش چی بوده؟باز اینطوری میشه؟باتری هم 2 ماه پیش خریده و سالمه.

پاسخ : نوکیا 7610.

اینا دیگه باتریای اصلش تولید نمیشه و هر چی هست تقلبی و بی کیفیته حتی ممکنه بترکه کما اینکه اگه بزنی جستجو باعث سوختگی شدید و مرگ برخی توی ایران هم شده

دیدگاه

نوشته اصلی توسط eca.ir/forums نمایش پست ها
      اینا دیگه باتریای اصلش تولید نمیشه و هر چی هست تقلبی و بی کیفیته حتی ممکنه بترکه کما اینکه اگه بزنی جستجو باعث سوختگی شدید و مرگ برخی توی ایران هم شده
      ایراد این باتری یا گوشی یا شارژر.چون با وجود اینکه خودبه خود خاموش شده ایراد از گوشی نیست؟گوشی هم اصل فنلاند.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amir.t.1261 نمایش پست ها
        ایراد این باتری یا گوشی یا شارژر.چون با وجود اینکه خودبه خود خاموش شده ایراد از گوشی نیست؟گوشی هم اصل فنلاند.
        کسی نیست؟؟

دیدگاه

باتری BL-5C توی بازار ما الان قیمتش از 23000 ت تا 140 هزار ت هست (توی آمازون بین 8 تا 18$)
          خب معلومه انواع ارزون و بی کیفیت داغ می کنن و آتش می گیرن
          دوست شما خوش شانس بوده که خودش طوریش نشده ولی تضمینی هم برای آینده نیست
          من 15 سال قبل باتری لپتاپ توشیبام که تازه اصل هم بود همینجوری که میگی شد و شانس آوردم خونه رو به آتیش نکشید

دیدگاه

باتری BL-5C توی بازار ما الان قیمتش از 23000 ت تا 140 هزار ت هست (توی آمازون بین 8 تا 18$)
            خب معلومه انواع ارزون و بی کیفیت داغ می کنن و آتش می گیرن
            دوست شما خوش شانس بوده که خودش طوریش نشده ولی تضمینی هم برای آینده نیست
            من 15 سال قبل باتری لپتاپ توشیبام که تازه اصل هم بود همینجوری که میگی شد و شانس آوردم خونه رو به آتیش نکشید
            روی باتری هم (وسطش)یه خط 1.5 سانتی یه فرورفتگی داره.الان داره همون باتری کارمیکنه و داغ هم نکرده تا الان.حالا به نظرتون باتری عوض کنم؟
            جدیدترین ویرایش توسط amir.t.1261; ۱۳:۰۵ ۱۳۹۹/۰۵/۲۳.

دیدگاه

احتمال اینکه این باتری کار دست صاحبش یا خونه و ماشینش بده هست
              گوشی خود منم نوکیای ۸ سال پیشه و یه فروشنده باتری آشغال بهم انداخت اما از دیجیکالا یه جنس بهتر گیرم اومد
              اگه جایی فروشنده ی معتبر که جنس ۳ بشما نفروشه سراغ داری بهتره عوضش کنی
              ناگفته نمونه بنظر من اونی هم که داره ۱۴۰ تومن میفروشه تضمینی نیست همون جنس بی کیفیتی که بقیه 30 تومن میفروشن نباشه چون فروشگاه نسبتا بدنامی هم هست!

دیدگاه

احتمال اینکه این باتری کار دست صاحبش یا خونه و ماشینش بده هستگوشی خود منم نوکیای ۸ سال پیشه و یه فروشنده باتری آشغال بهم انداخت اما از دیجیکالا یه جنس بهتر گیرم اومداگه جایی فروشنده ی معتبر که جنس ۳ بشما نفروشه سراغ داری بهتره عوضش کنیناگفته نمونه بنظر من اونی هم که داره ۱۴۰ تومن میفروشه تضمینی نیست همون جنس بی کیفیتی که بقیه 30 تومن میفروشن نباشه چون فروشگاه نسبتا بدنامی هم هست!
                باتری خوب چه ویژگی داره؟خرید باتری دست دو فابریک و داخل پکی گوشی که مال 10یا 15 سال پیش بوده ارزش داره؟باتری خرابه که شما خریده بودید هم داغ میکرد؟

دیدگاه

باتری های شارژی چه استفاده بشن چه نشن گفته میشه یک عمر و تاریخ انقضایی دارن
                  حالا اگه اصل و باکیفیت باشه چه معلوم شاید بهتر از این جنسای تقلبی و خطرناک کار کنه
                  باتری که یارو به اسم نو و هولوگرام دار بمن انداخت (تلفنی و ندیده و از روی یک آگهی اینترنتی خریده بودم) عیبش این بود نصف باتری اصلی شارژ نگه میداشت

دیدگاه

باتری های شارژی چه استفاده بشن چه نشن گفته میشه یک عمر و تاریخ انقضایی دارن
                    حالا اگه اصل و باکیفیت باشه چه معلوم شاید بهتر از این جنسای تقلبی و خطرناک کار کنه
                    باتری که یارو به اسم نو و هولوگرام دار بمن انداخت (تلفنی و ندیده و از روی یک آگهی اینترنتی خریده بودم) عیبش این بود نصف باتری اصلی شارژ نگه میداشت
                    یعنی باتری دست دو اصل و فابریک گوشی بهتر از اینا در میاد؟

دیدگاه

تست کن ببین چقد شارژ نگه میداره
                      هر چی باشه مثل جنسای بی کیفیت تقلبی داغ نمیکنه و...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X