اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چه آی سی ای انتخاب کنم که بتواند با برقراری یک جریان،جریانی دیگر وصل شود؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چه آی سی ای انتخاب کنم که بتواند با برقراری یک جریان،جریانی دیگر وصل شود؟

سلام علیکم.
    من یک مداری دارم که می خواهم از یک آی سی یا هر قطعه ای که بشه استفاده کنم تا جریانی رو وصل کنه.
    بزارید دقیق تر بگم. می خوام بجای یک کلید استفاده کنم که اگر جریانی وصل شد یه جریان دیگه رو وصل کنه (یعنی دو تا سیم رو به هم وصل کنه) وقتی هم قطع شد جریانی که وصل کرده قطع بشه.
    لطفا کمک کنید.
    ممنون

پاسخ : چه آی سی ای انتخاب کنم که بتواند با برقراری یک جریان،جریانی دیگر وصل شود؟

نوشته اصلی توسط m_karim نمایش پست ها
    سلام علیکم.
    من یک مداری دارم که می خواهم از یک آی سی یا هر قطعه ای که بشه استفاده کنم تا جریانی رو وصل کنه.
    بزارید دقیق تر بگم. می خوام بجای یک کلید استفاده کنم که اگر جریانی وصل شد یه جریان دیگه رو وصل کنه (یعنی دو تا سیم رو به هم وصل کنه) وقتی هم قطع شد جریانی که وصل کرده قطع بشه.
    لطفا کمک کنید.
    ممنون
    از رله مناسب استفاده کنید
    قصه زندگی همیشه با مدادی که ما دوست داریم نوشته نمی شه .....

دیدگاه

پاسخ : چه آی سی ای انتخاب کنم که بتواند با برقراری یک جریان،جریانی دیگر وصل شود؟

نوشته اصلی توسط خلبان نمایش پست ها
      از رله مناسب استفاده کنید
      ببخشید درست منظورم رو نگفتم جریان من که قراره وصل بشه خیلی کمه که یک سنسور پیزو الکتریک اون رو تولید می کنه این جریان می تونه رله رو به کار بندازه؟؟

دیدگاه

ببخشید درست منظورم رو نگفتم جریان من که قراره وصل بشه خیلی کمه که یک سنسور پیزو الکتریک اون رو تولید می کنه این جریان می تونه رله رو به کار بندازه؟؟
        در مورد سنسورتون بیشتر توضیح بدین که دوستان بتونن کمک کنند

دیدگاه

سنسور فشاری پیزوالکتریک

فرکنس تولیدی توسط این سنسور 1 مگا هرتر است.
          جدیدترین ویرایش توسط m_karim; ۲۰:۲۸ ۱۳۹۹/۰۵/۲۹.

دیدگاه

سنسور فشاری پیزوالکتریک

فرکنس تولیدی توسط این سنسور 1 مگا هرتر است.

برای راه اندازی این سنسور باید از مداراتی مثل این مدار استفاده کنید و با
            تغییر جزیی و اضافه کردن یک رله می تونید از این مدار استفاده کنید

دیدگاه

پیشنهاد استفاده از نوعی ترانزیستور است که اساسا کارشون همینه وبا جریان بسیار ناچیز وحتی لمس یک مدار کوچک وصل میشه که بر اساس npn و pnp بودن ترانزیستور یک ندار بزرگتر رو قطع یا وصل میکنه
              همچنین انواعی از ماژول وکلیدهای لمسی هستند که حتی با نزدیک کردن انگشت با فاصله کم هم یک مدار دیگه رو قطع و وصل میکنن واز همچنین مدارهایی در ماژولشون استفاده میشه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X