اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

لطفا درباره راه اندازی سیستم خورشیدی من رو راهنمایی کنید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

لطفا درباره راه اندازی سیستم خورشیدی من رو راهنمایی کنید

دوستان من یک فهرست از پنل های خورشیدی دارم که متوجه نمی شدم دقیقا جریانش چیه. می خواستم اگر بشه خودم پنل رو جداگانه خریداری کنم و سیستم رو ببندم
    می شه چند تا پکیج کامل که با هم سازگاری داشته باشن رو معرفی کنید؟
    شامل: پنل خوشیدی مناسب + اینورتر و کنترل شارژر متناسب با پنل پیشنهادی + باتری مناسب

پکیج 1500 وات
    پکیج 3000 وات
    پکیج 5000 وات
    روشن کردن لامپ و شارژ و.. حدود 1500 وات ساعت
    روشن کردن لامپ و تلویزیون و یخچال و... حدود 3000 وات ساعت
    روشن کردن لامپ و تلویزیون و یخچال و کولر آبی و... 5000 وات ساعت
    عکس رو ببیند لطفا. این عکس از پنل هایی هست که می تونم تهیه کنم

پاسخ : لطفا درباره راه اندازی سیستم خورشیدی من رو راهنمایی کنید

با سلام
    با هیچیک از پنلهای فوق به تنهایی نمیتوانید تجهیزات ۲۲۰ ولت مثل یخچال و غیره را راه اندازی کنید زیرا جریان و ولتاژ کافی را ارایه نمیدهند باید از پنلها برای شارژ باتری بانک استفاده کرده سپس به کمک اینورتر ولتاژ باتری را به ۲۲۰ ولت متناوب تبدیل کنید تا قابل استفاده برای راه اندازی تجهیزات الکتریکی شود.آنهم مدت بسیار محدود تا زمانی که باتریها از شارژ خالی شوند.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nimdar نمایش پست ها
      با سلام
      با هیچیک از پنلهای فوق به تنهایی نمیتوانید تجهیزات ۲۲۰ ولت مثل یخچال و غیره را راه اندازی کنید زیرا جریان و ولتاژ کافی را ارایه نمیدهند باید از پنلها برای شارژ باتری بانک استفاده کرده سپس به کمک اینورتر ولتاژ باتری را به ۲۲۰ ولت متناوب تبدیل کنید تا قابل استفاده برای راه اندازی تجهیزات الکتریکی شود.آنهم مدت بسیار محدود تا زمانی که باتریها از شیارژ خالی شوند.
      با سپاس
      الان ممکنه یک نمونه از وسایلی که نیاز هست رو به من بگین؟ یعنی از این فهرست 2 تا از این پنل ها در حد 1500 و 5000 وات رو به من معرفی کنید + اینورتر + کنترل شارژ مناسب برای این پنل + باتری که بتونیم این رو تبدیل به یک پکیج تولید برق خورشیدی بکنم؟
      جدیدترین ویرایش توسط pashangparsi; ۲۱:۳۴ ۱۳۹۹/۰۶/۱۶.

دیدگاه

دوستان گرامی من یک سری پنل خورشیدی می تونم تهیه کنم. اینوتر مبدل برق رو هم از فروشگاه فروهر می تونم تهیه کنم بهم تخفیف می دن. حالا می خواستم اگر می شه برای این دو تا پکیج پنل مناسب، اینورتر مناسب، کنترل شارژر مناسب و باتری مناسب رو به من معرفی کنید که من خودم سیستم رو راه اندازی کنم. یخچال رو از یخچال ماشینی 12 ولتی استفاده می کنم و مستقیم بدون اتلاف انرژی به باتری متصل می کنم - تلویزیون و روشنایی هم مصرف خیلی کمی داره که با اینورتر خودرو راه اندازی می کنم

1- پکیج 1500 وات ساعت
        2- پکیج 3000 وات ساعت
        3- پکیج 5000 وات ساعت

این پنل هایی هست که اگر ممکنه بگین کدوم پنل برای وات های بالا باید تهیه بشه و چه تعداد؟

این اینورترهایی هست که می خوام خریداری کنم. اینورتر خودرو که البته برای سیستم خورشیدی هم به کار می ره. الان من خودم یک اینورتر 3000 وات سوئر ( لینک و مشخصاتش رو فرستادم ) دارم که با دوتا باتری 60 امپری ماشین برای پمپ و روشنایی و دریل و فرز .. راه اندازیشون می کنم و کامل پاسخگو هست. ولی شاید نیاز باشه اینورتر کامل سینوسی بخرم.

اگر می شه بگین برای راه اندازی اون سه تا پکیج احتمالی 1- کدام یک از پنل ها توی فهرست باید تهیه بشه؟ 2- کنترل شارژر با چه مشخصات و آمپری تهیه بشه 3- چه تعداد باتری نیاز هست و با چه آمپری؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X