اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اطلاعاتی در مورد خودرو نیاز دارم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اطلاعاتی در مورد خودرو نیاز دارم

با سلام خدمت دوستان عزیز
    اگه ممکنه در مورد جریان خودرو ،آ‌ در حالت های مختلف رو بنویسید. چقدر جریان داره و برای اتصال به یک مدار، آیا از رگولاتور می شه به صورت مستقیم استفاده کرد، یا نه؟
    کنکوری 90 ديروز،آ‌دانشجو مهندسي نرم افزار پلي تكنيك امروز!

پاسخ : اطلاعاتی در مورد خودرو نیاز دارم

نوشته اصلی توسط وحید
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    اگه ممکنه در مورد جریان خودرو ،آ‌ در حالت های مختلف رو بنویسید. چقدر جریان داره و برای اتصال به یک مدار، آیا از رگولاتور می شه به صورت مستقیم استفاده کرد، یا نه؟
    با سلام
    متاسفانه اصلا متوجه فرمایش شما نشدم !! جریان خودرو !! در حالت های مختلف !! چقدر جریان داره !! ؟؟
    لطفا واضحتر توضیح بفرمایید .

دیدگاه

ببخشید. منظورم جریان الکتریکی باتری خودرو بود.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط وحید
        ... منظورم جریان الکتریکی باتری خودرو بود.
        باطری های خودرو از 45 آمپر ( در ماشینهای قدیمی ) تا 60 - 65 - 70 - 85 - 90 - ...آمپر در ماشینهای جدید توان جریان دهی دارند .
        نیاز شما برای استفاده از این جریان در چه موردیه ؟ ؟

دیدگاه

من می خوام مداری که با ولتاژ 5 ولت کار می کنه بسازم. راحت بگم ،آ‌ می خوام مداری رو با میکروکنترلر برای اتومبیل بسازم که از برق اتومبیل استفاده کنه. اگه ممکنه مدار منبع تغذیه رو برای این مدار برام بذارید . برای اتومبیل پراید.
          ممنون.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط وحید
            من می خوام مداری که با ولتاژ 5 ولت کار می کنه بسازم. راحت بگم ،آ‌ می خوام مداری رو با میکروکنترلر برای اتومبیل بسازم که از برق اتومبیل استفاده کنه. اگه ممکنه مدار منبع تغذیه رو برای این مدار برام بذارید . برای اتومبیل پراید.
            ممنون.
            با سلام

اگه مدارتون ، یه میکرو و چند تا قطعه مثل led و از این قبیله ، تنها به یه رگولاتور 7805 و مدار مربوطه نیاز دارید .

دیدگاه

اگه حوصله نداری مدار بسازی یه شارژر فندکی موبایل بخر. تو این شارژرها یه MC34063 ولتاژ 12 رو به 5 ولت رگوله تبدیل می کنه. و چون سوئیچینگه بازده بالاتری نسبت به رگولاتورهای خطی مثل 7805 داره. رگولاتورهای سوئیچینگ دیگه ای هم به سادگی قابل استفاده اند. مثل 78S05 و LM2574
              با عرض پوزش خدمت دایی های عزیزم تا اطلاع ثانوی به اینترنت دسترسی ندارم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X