اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

باتری backup

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

باتری backup

سلام ، وقت شما بخیر.
    ببخشید من دارم روی پروژه ALARM کار می کنم میخواستم براش باتری بک آپ بذارم ( که البته شارژ هم بشه)
    از میکرو AVR استفاده می کنم . ولتاژ 5 ولت و چون از ماژول GSM استفاده می کنم خود این ماژول حداکثر 2 آمپر می کشه، پس یه باتری که بتونه 2/5 آمپر اینا حدودا بکشه لازم دارم

میشه برای باتری بک آپ و اینکه چطور قابل شارز باشه راهنمایی ام کنید لطفا؟
    باتشکر فروان

پاسخ : باتری backup

نوشته اصلی توسط fatnam نمایش پست ها
    سلام ، وقت شما بخیر.
    ببخشید من دارم روی پروژه ALARM کار می کنم میخواستم براش باتری بک آپ بذارم ( که البته شارژ هم بشه)
    از میکرو AVR استفاده می کنم . ولتاژ 5 ولت و چون از ماژول GSM استفاده می کنم خود این ماژول حداکثر 2 آمپر می کشه، پس یه باتری که بتونه 2/5 آمپر اینا حدودا بکشه لازم دارم

میشه برای باتری بک آپ و اینکه چطور قابل شارز باشه راهنمایی ام کنید لطفا؟
    باتشکر فروان
    سلام.
    اگه قصد ندارین که خودتون بسازین، دستگاهش توی خود فروشگاه من دیدم که برای دستگاه POS بود، میتونید ازون دستگاه استفاده کنید.
    توی کانال یوتیوب من قراراه طراحی انواع بردهای الکترونیکی مثل بردهای تک لایه، دو لایه یا به طور کلی بردهای چند لایه، بردهای مبتنی بر میکروکنترلر، بردهای صنعتی، بردهای الکترونیک قدرت و بردهای فرکانس بالارو یاد بگیریم.
    همینطور کدنویسی انواع میکروکنترلرهای 8 بینی مثل میکروکنترلرهای خانواده AVR-STM8، میکروکنترلرهای میبتی بر معماری ARM مثل STM32 و پردازنده های مخصوص اینترنت اشیاء مثل ESP32-ESP8266 و DSPها یاد میگیریم.
    https://www.youtube.com/@aKaReZa75​

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X