اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ال ای دی کری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ال ای دی کری

دوستان کسانی که با ال ای دی کری آشنایی دارن میتونن راهنمایی کنن که کد ال ای دی ده وات واقعی کری چنده؟کد xml گرفتم به اسم ده وات دادن.ولی پنج وات بیشتر نیست.مثلا کد xhp70 سی وات میشه.کد ده وات رو میخاستم.ممنون اگه راهنمایی کنید

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

پاسخ : ال ای دی کری

توی وبگاهش دقیق نوشته
    XLamp LEDs deliver industry-leading performance and reliability for general and specialty lighting applications. Major XLamp LED families: XD/XQ: 1.6 x 1.6 mm footprint Element: 1.6 x 2.05 mm footprint XB: 2.45 x 2.45 mm footprint XP/XT: 3.45 x 3.45 mm footprint XM: 5.0 x 5.0 mm footprint XHP: 3.45, 5.0 & 7.0 mm footprints Chip-on-Board (COB) arrays: metal & ceramic substrates Legacy: including XR, MH, ML, MX product families

حالت نمایش رو بذار بر روی جزئیات

دیدگاه

نوشته اصلی توسط eca.ir/forums نمایش پست ها
      توی وبگاهش دقیق نوشته
      XLamp LEDs deliver industry-leading performance and reliability for general and specialty lighting applications. Major XLamp LED families: XD/XQ: 1.6 x 1.6 mm footprint Element: 1.6 x 2.05 mm footprint XB: 2.45 x 2.45 mm footprint XP/XT: 3.45 x 3.45 mm footprint XM: 5.0 x 5.0 mm footprint XHP: 3.45, 5.0 & 7.0 mm footprints Chip-on-Board (COB) arrays: metal & ceramic substrates Legacy: including XR, MH, ML, MX product families

حالت نمایش رو بذار بر روی جزئیات
      خب نوشته فلان مدل مثلا ده واته.ولی من تست کردم ده وات نیستن.وات ها واقعی نیست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط omidordibeheshti نمایش پست ها
        خب نوشته فلان مدل مثلا ده واته.ولی من تست کردم ده وات نیستن.وات ها واقعی نیست
        شما با درایور 220 یا با منبع dc امتحان کردی؟
        یکم عجیبه البته امیدوارم تقلبی نباشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط eca.ir/forums نمایش پست ها
          شما با درایور 220 یا با منبع dc امتحان کردی؟
          یکم عجیبه البته امیدوارم تقلبی نباشه
          بله با منبع تغذیه متغیر.مثلا ده وات تو دیتاشیت زده ٣.١ ولت بدی ٣٠٠٠ میلی امپر میکشه..ولی اینطور نیست.با این ولتاژ ١۵٠٠ میلی امپر میکشه.که بیشتر هم که میکنی امپر میکشه بیشتر.ولی نور بیشتر نمیشه و شروع میکنه به دود کردن.از بس فشار بهش میاد.اگه هم نگه داری میسوزه.البته بگم رو هیت سینک گذاشتم.من نظرم اینه که اینا که تو بازار ایرانن چینی هستن.اصل امریکا نیستن.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X