اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اسیلوسکوپ دیجیتال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اسیلوسکوپ دیجیتال

سلام
    از دوستان کسی از اسیلوسکوپ دیجیتال مارک هانتک دارد یا کار کرده؟؟ مخصوصا سری 4000 من هانتک 4202c دارم اما نمیتونم از صفحه اش عکس بگیرم و در فلش ذخیره کنم .تا در کامپیوتر بعدا ببینم. کسی میدونه چطوریه؟؟

پاسخ : اسیلوسکوپ دیجیتال

سلام.
    فکر کنم این مدل به کامپیوتر هم وصل بشه، اگه از پشت پورت USB داره، به کامپیوتر وصل کنید و با نرم افزار نسخه ویندوز، از صفحه اسکوپ اسکرین شات بگیرین، از فلش خیلی بهتره.
    توی کانال یوتیوب من قراراه طراحی انواع بردهای الکترونیکی مثل بردهای تک لایه، دو لایه یا به طور کلی بردهای چند لایه، بردهای مبتنی بر میکروکنترلر، بردهای صنعتی، بردهای الکترونیک قدرت و بردهای فرکانس بالارو یاد بگیریم.
    همینطور کدنویسی انواع میکروکنترلرهای 8 بینی مثل میکروکنترلرهای خانواده AVR-STM8، میکروکنترلرهای میبتی بر معماری ARM مثل STM32 و پردازنده های مخصوص اینترنت اشیاء مثل ESP32-ESP8266 و DSPها یاد میگیریم.
    https://www.youtube.com/@aKaReZa75​

دیدگاه

نوشته اصلی توسط akaReza نمایش پست ها
      سلام.
      فکر کنم این مدل به کامپیوتر هم وصل بشه، اگه از پشت پورت USB داره، به کامپیوتر وصل کنید و با نرم افزار نسخه ویندوز، از صفحه اسکوپ اسکرین شات بگیرین، از فلش خیلی بهتره.
      سلام. اره به کامپیوتر وصل میشه. ولی خب فلش چون راحت تره میگم. .. واقعیت اینه CD RO,M کامپیوتر خرابه. گفتم نمیتونم برنامه ارتباط را نصب کنم گفتم از فلش استفاده کنم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mehrannohtanipour نمایش پست ها
        سلام. اره به کامپیوتر وصل میشه. ولی خب فلش چون راحت تره میگم. .. واقعیت اینه CD RO,M کامپیوتر خرابه. گفتم نمیتونم برنامه ارتباط را نصب کنم گفتم از فلش استفاده کنم.
        قطعا استفاده از پورت USB از فلش بهتره، چونکه خیلی نیازی نیست همش فلش رو در بیاری و جا بزنی و بین اسکوپ و کامپیوتر جابجا کنی.
        میتونی خود برنامه و درایور مربوطه رو از اینترنت دانلود کنی.
        توی کانال یوتیوب من قراراه طراحی انواع بردهای الکترونیکی مثل بردهای تک لایه، دو لایه یا به طور کلی بردهای چند لایه، بردهای مبتنی بر میکروکنترلر، بردهای صنعتی، بردهای الکترونیک قدرت و بردهای فرکانس بالارو یاد بگیریم.
        همینطور کدنویسی انواع میکروکنترلرهای 8 بینی مثل میکروکنترلرهای خانواده AVR-STM8، میکروکنترلرهای میبتی بر معماری ARM مثل STM32 و پردازنده های مخصوص اینترنت اشیاء مثل ESP32-ESP8266 و DSPها یاد میگیریم.
        https://www.youtube.com/@aKaReZa75​

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X