اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آمپلی فایر New Class A

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آمپلی فایر New Class A

سلام خدمت اساتید سایت
    من چن وقت بود دنبال یه سیستم صوتی با کیفیت میگشتم، تو سرچ هام یه مدل SU-V303 از تکنیکس خوردم
    تو مشخصاتش نوشته که new class A هست
    سوال اول اینه که این واقعا class A هست یا قضیه اسم گذاریای تجاریه
    و سوال دوم اینکه اصن از روی نقشه چجوری میشه کلاس آمپلی فایر رو فهمید؟میدونم سوالم جواب یک خطی نداره ولی اگه مقاله ای چیزی هم در این زمینه سراغ داشته باشین قبوله
    اینم لینک منوالشه،صفحه ۱۴ پاور امپلی فایرشه انگار

پاسخ : آمپلی فایر New Class A

نوشته اصلی توسط R EZ A نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید سایت
    من چن وقت بود دنبال یه سیستم صوتی با کیفیت میگشتم، تو سرچ هام یه مدل SU-V303 از تکنیکس خوردم
    و سوال دوم اینکه اصن از روی نقشه چجوری میشه کلاس آمپلی فایر رو فهمید؟میدونم سوالم جواب یک خطی نداره ولی اگه مقاله ای چیزی هم در این زمینه سراغ داشته باشین قبوله
    https://www.manualslib.com/download/...s-Su-V303.html
    سلام
    اول من با این مدل کار نکردم تا از جزئیات خبر داشته باشم.
    دوم احتمالاً کلاس آ بودن امپ حق باشماست تجاریه چون تا جایی که من دیدم و کار کردم کلاس ab یا d بود چون توان روی هر ترانزیستور نیم سیکل صداست و برا تغذیه اینورتر میزارن تا وتاژا بالا ببرن .
    سوم شما چقدر از الکترونیک *س شته دارید تا مشخص بشه از کجا باید باید گفت مثلا مدارت امپی فایر ها که بیشت تو دروس مورد برسی و تحلیل قرار میگیره کلاس a برا افزایش توان نوع بایاس ترانزیستور را تغییر میدن.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط عمیدی نمایش پست ها
      سلام
      اول من با این مدل کار نکردم تا از جزئیات خبر داشته باشم.
      دوم احتمالاً کلاس آ بودن امپ حق باشماست تجاریه چون تا جایی که من دیدم و کار کردم کلاس ab یا d بود چون توان روی هر ترانزیستور نیم سیکل صداست و برا تغذیه اینورتر میزارن تا وتاژا بالا ببرن .
      سوم شما چقدر از الکترونیک *س شته دارید تا مشخص بشه از کجا باید باید گفت مثلا مدارت امپی فایر ها که بیشت تو دروس مورد برسی و تحلیل قرار میگیره کلاس a برا افزایش توان نوع بایاس ترانزیستور را تغییر میدن.
      رشته ام الکترونیک نیست ولی نسبتا اشنایی دارم
      کلا هم ب مدارات صوتی علاقه دارم و میخام از شماتیک اشون سر در بیارم

دیدگاه

رشته ام الکترونیک نیست ولی نسبتا اشنایی دارم کلا هم ب مدارات صوتی علاقه دارم و میخام از شماتیک اشون سر در بیارم
        اینا ببینید یه جیزایی میفهمیدhttps://youtu.be/oxC8isaaa7g

دیدگاه

سلام خدمت اساتید سایت
          https://www.manualslib.com/download/...s-Su-V303.html
          سلام ،
          من شماتیک رو دیدم ، برای دادن پاسخ درست نیازمند تحلیل دقیق و وقت چندساعته برای مطالعه مستندات مربوطه هست ،
          اما با یه نگاه ساده میشه فهمید طبقه خروجی قسمت آمپلیفایر بسیار شبیه به کلاس AB هست ، همچنین توان 45+45 واتی که ذکر شده میشود 90 وات با در نظر گرفتن بازده 25 درصدی کلاس A باید در ورودی 360 وات توان بکشه که بعید میدونم اینطور باشه ،
          با تقریب نزدیک میشه گفت نوعی کلاس AB بهبود یافته هست که به نام New class A از طرف شرکت ماتسوشیتا عرضه شده.

بابت این که شما به دنبال یه مدار آ»پلیفایر خوب هستید باید بهتون بگم : زیاد حساس نباشید ، چون گوش و مغز انسان توانایی تشخیص تفاوت بین دو کلاس مختلف رو نداره ،
          من خودم روی 3 نفر فرق بین D و AB رو امتحان کردم هیچ کدوم نتونستن درست تشخیص بدن ، با اینکه بالای 15 سال تجربه نصب و طراحی سیستم صوتی اماکن رو داشتن !
          به امید روزی که شما رو بر بالاترین نقطه ی علم الکترونیک ببینم . زنده باد ECA.
          الکترونیک قدرت
          الکترونیک آنالوگ
          طراحی و تولید انواع مدارات الکترونیک در تیراژ انبوه
          ---------------------BMCELEC@-------------------
          ------------www.hoseyniemeni.ir-----------
          ---------------www.bmc-elec.com--------------
          ---------------www.bmc-elec.ir--------------

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hoseyni emeni نمایش پست ها
            سلام ،
            من شماتیک رو دیدم ، برای دادن پاسخ درست نیازمند تحلیل دقیق و وقت چندساعته برای مطالعه مستندات مربوطه هست ،
            اما با یه نگاه ساده میشه فهمید طبقه خروجی قسمت آمپلیفایر بسیار شبیه به کلاس AB هست ، همچنین توان 45+45 واتی که ذکر شده میشود 90 وات با در نظر گرفتن بازده 25 درصدی کلاس A باید در ورودی 360 وات توان بکشه که بعید میدونم اینطور باشه ،
            با تقریب نزدیک میشه گفت نوعی کلاس AB بهبود یافته هست که به نام New class A از طرف شرکت ماتسوشیتا عرضه شده.

بابت این که شما به دنبال یه مدار آ»پلیفایر خوب هستید باید بهتون بگم : زیاد حساس نباشید ، چون گوش و مغز انسان توانایی تشخیص تفاوت بین دو کلاس مختلف رو نداره ،
            من خودم روی 3 نفر فرق بین D و AB رو امتحان کردم هیچ کدوم نتونستن درست تشخیص بدن ، با اینکه بالای 15 سال تجربه نصب و طراحی سیستم صوتی اماکن رو داشتن !
            اتفاقا یکی از چیزایی ک ب شک انداخت منو همین صرفشه، تو شماتیکش نوشته ۳۴۰ وات!
            ب جز کیفیت، اینکه طولانی مدت بشه گوش داد و خسته کننده نباشه هم هست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X