اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی در موردآردوینو UNO R3

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی در موردآردوینو UNO R3

باسلام.من یک برد آردوینو UNO R3 برای ساخت یک پروژه خریده ام.لطفا راهنمایی بفرمایید اولا برای نصب برد روی کامپیوتر وثانیاً برای آپلود کدهای پروژه روی برد دقیقاً چه کارهایی باید انجام دهم.همچنین اگر دوستان منبع آموزشی در این مورد سراغ دارند معرفی بفرمایند.با تشکر

پاسخ : راهنمایی در موردآردوینو UNO R3

نوشته اصلی توسط aftabaftab نمایش پست ها
    باسلام.من یک برد آردوینو UNO R3 برای ساخت یک پروژه خریده ام.لطفا راهنمایی بفرمایید اولا برای نصب برد روی کامپیوتر وثانیاً برای آپلود کدهای پروژه روی برد دقیقاً چه کارهایی باید انجام دهم.همچنین اگر دوستان منبع آموزشی در این مورد سراغ دارند معرفی بفرمایند.با تشکر
    سلام
    اولاً برای نصب درایور شما باید برد را به کامپیوتر وصل کنی بعد روی my computer یا this pc کلیک راست و گزینه computer manager را بزنی بهد غز اون بغل بری تو device manager بعد شما باید تو قسمت پورت یا other device دوبار کلیک چپ کنی حالا از بالا میری تو driver بعد آپدیتا میزنی حالا گزینه دوما بزن بعد گزینه browse.. را بزن حالا از تو پوشه نصب پوشه درایور را انتخاب کن بعد عز چند ثانیه درایور مصب میشه و کامپیوتر بردا میشناسه.
    دوم شما میتونی با زدن کلید های ctrl+u یا از اون بالا آپلود ا بزنی بعد برنامه یه بار کامپایل میشه اگه مشکل نداشته باشه آپلود میشه.
    سوما شما میتونی از تو اینترنت یاد بگیرید یا عز فروشگاه کتاب آموزشی بخرید

دیدگاه

تشکراز شما.

دیدگاه

سلام مجدد.آیا برای آپلود کدها،بعد از زدن
        کلید های ctrl+u کدها رو که در جایی ذخیره شده، در
        Arduino IDE
        باید copy paste کنم؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aftabaftab نمایش پست ها
          سلام مجدد.آیا برای آپلود کدها،بعد از زدن
          کلید های ctrl+u کدها رو که در جایی ذخیره شده، در
          Arduino IDE
          باید copy paste کنم؟
          کپی پیست چی؟
          شما بعد از اینکه کد تون در برد اپلود شد باید بردکدتونو اجرا کنه.
          اگه منظورتون اینه که کدتون کجا ذخیره میشه .اگه شما کدتون و ذخیره نکنید در پیش فرض ویندوز ذخیره میشه.
          جدیدترین ویرایش توسط Namvar14; ۱۲:۰۱ ۱۳۹۹/۰۷/۰۲.
          eshop-hodhod.ir

دیدگاه

سلام
            دوست عزیز نمیدونی چرا میگی فرق این برد با ch340 اینه که این برد نیاز به نصب درایور نداره و روی خودش نسخه اصلی رو داره

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X