ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13
    2020/09/04
    728
    636

پاسخ : کمک جهت افزایش ولتاژ و قدرت اینورتر ۱۲ به ۲۲۰

نقل قول نوشته اصلی توسط J35U51510V3

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

اولا که نفهم شما هستید، دوما خودت رو بزار زمین دیگه چرا چرت میگی ۱*۱ چیه!
    نمی دونم دیگه بخندم یا عصبانی بشم، اوضاع این انجمن خیلی خرابه. بیخود نیست همه رفتن.

اونور پست گذاشتم مدار تو شبیه ساز کار میکنه بعد یارو میگه که ولتاژ میاد پایین! آقااا!
    اینجا براش لینک و فرمول از دیتاشیت گذاشتم میاد به من چرت پرت تحویل میده. نفهم تویی بی سواد!

ایرانی جماعت درست بشو نیست، بقیه رفتن ما هم میریم. بمونین برای خودتون فرمول اختراع کنین
    اونایی که میبینی رفتن چون نیاز داشتن برن و شاید دونگ خودشونو دادن و رفتن
    و اونقدر منابع و سوال پاسخ تو این انجمن شده که خیلی ها قبل اینکه سوال بپرسن جوابشونو دریافت میکنن

و اصلا جالب نیست که سر هیچ و پوچ با هم اینجور صحبت کنید .. اصلا گیریم شما و یا ایشون هم اشتباه کنه توی محاسباتش .. لزومی نداره عصبانی بشید
    شما پاسخ لازم بده و کاری هم به حواشی نداشته باش
    اینجا برای جنگ که نمیایم
    این اقا هم بسیار محترم هستن و روزانه دارن به افراد زیادی کمک میکنن
    اصلا گیریم اشتباهی هم داشته باشن توی صحبت هاشون .. اشتباه همیشه وجود داره
    هر چی فکر میکنم میبینم برام سخت هضم اینکه .. چرا کار باید به دعوا و غیره بکشه

به جای مجادله بهتر بود اون مثالی که من زدم طبق اون فرمول ها حساب کنید
    دوباره میگم اگه بخوایم فرکانس 50 کیلو رو ایجاد کنیم .. طبق همون فرمول های دذیتاشیت باید چگونه عمل کنیم
    2016/05/25
    901
    735

نقل قول نوشته اصلی توسط J35U51510V3

اولا که نفهم شما هستید، دوما خودت رو بزار زمین دیگه چرا چرت میگی ۱*۱ چیه!
    نمی دونم دیگه بخندم یا عصبانی بشم، اوضاع این انجمن خیلی خرابه. بیخود نیست همه رفتن.

اونور پست گذاشتم مدار تو شبیه ساز کار میکنه بعد یارو میگه که ولتاژ میاد پایین! آقااا!
    اینجا براش لینک و فرمول از دیتاشیت گذاشتم میاد به من چرت پرت تحویل میده. نفهم تویی بی سواد!

ایرانی جماعت درست بشو نیست، بقیه رفتن ما هم میریم. بمونین برای خودتون فرمول اختراع کنین
    توهین کاری از هر کسی برمیاد.بعدشم فحش دان اگه خوب بود خود بنده تا الان از خودت گرفته تا 7پشتت میاوردم جلو روت.به نظرت ارزششو داره ؟پس توصیه میکنم چه در این انجمن و چه درانجمن های دیگه یه مقدار سعه صدر داشته باشید.انسان های بی ادب همون بهتر که اینجا نمونن.شما روهم اینجا با دستبند نگه نداشتن.
    فرمودین که ایرانی درس بشو نیست:نکنه جناب عالی افغانی هستی یا از ریشه عرب های همسایه ای
    من در پست های خودم حرف شمارو تایید کردم.عین تاپیکی که من گذاشتم اینه :
    «ضمن احترام به نظرشما اگه خوب بخونی متوجه میشی که همونیه که شما گذاشتی. منتها اومده rc=tقرار داده»
    کجای این اشتباهه.
    بعدشم این فرمول و من از خودم درنیاوردم.شما به دیتاشیت سر زدید من به توضیحات یک سایت اومدم اینجا قرار دادم.عین توضحیات سایت و دراینجا کپی کردم.حتی از سایت یه اسکرین گرفتم که شما برید ببنید.من هم از اینکه منو کامنت کردی تعجب کردم بارهای رجوع کردم و دیدم همه چیز درستهت و اومدم دلیل شو از شما بخواهم.ضمن اینکه بی احترامی نکردم.تااینکه شما بی احترامی کردی.
    این سایتش برید بخونید و بعد نتایجش و با دیتاشیت مقایسه کنید.البته! کسی که هنوز طرفین- وسطین بلد نیست چه به فرمول و دیتاشیت؟؟؟؟؟
    -----
    به پست های من خوب نگا کنید.بهت زور میاد چرا توهین میکنی؟
    توهین نکن.نفهم کلمه خوبی نیست.همچنان که داری میری به اعمال خودت فک کن.

----

---------

--------
    ویرایش توسط Namvar14 : 2020/09/24 در ساعت 14:18
    eshop-hodhod.ir
    2020/09/22
    تهران
    3
    1

سلام ممنون از اینکه وقت گذاشتین
    این مدار اینورتر رو ساختم

الان به باطری ک وصل میکنم مولتی متر بین ۱۹۵ تا نهایتا ۲۰۰ ولت رو نشون میده و صدای سوت خیلی کمی از ترانس میاد، زمانیکه شارژر موبایل رو بهش وصل میکنم و میزنم به گوشی صدا قطع و وصل میشه و همونطور شارژر هم قطع و وصل میشه (وقتی صدا قطع میشه علامت شارژ گوشی میاد بعدش سریع قطع میشه و این پروسه مکررا ادامه داره)
    از ترانس ۱۲.۰.۱۲ سه آمپر استفاده کردم. از مراحل هم عکس گرفتم اگ اساتید لازم بدونن ارسال میکنم
    اگ لازمه تا شماتیک رو هم بفرستم
    خیلی دوس داشتم خودم بتونم اینورترو بسازم انقد تا الان تو آزمون خطا آیسی و ماسفت خراف کردم که حساب کنی خیلی بیشتر ازقیمت یه اینورتر میشه. دوستان لطفا کمک کنن بلکه درهای رحمت ب سوی من باز یشه

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

سلام من این مدار اینورتر رو ک قبلا هم راجبش کمک خاستم رو ساختم
    http://uupload.ir/files/mt70_adobe_20200416_132033.png
    الان به باطری ک وصل میکنم مولتی متر بین ۱۹۵ تا نهایتا ۲۰۰ ولت رو نشون میده و صدای سوت خیلی کمی از ترانس میاد، زمانیکه شارژر موبایل رو بهش وصل میکنم و میزنم به گوشی صدا قطع و وصل میشه و همونطور شارژر هم قطع و وصل میشه (وقتی صدا قطع میشه علامت شارژ گوشی میاد بعدش سریع قطع میشه و این پروسه مکررا ادامه داره)
    از ترانس ۱۲.۰.۱۲ سه آمپر استفاده کردم. از مراحل هم عکس گرفتم اگ اساتید لازم بدونن ارسال میکنم

خیلی دوس داشتم خودم بتونم اینورترو بسازم انقد تا الان تو آزمون خطا آیسی و ماسفت خراف کردم که حساب کنی خیلی بیشتر ازقیمت یه اینورتر میشه. دوستان لطفا کمک کنن بلکه درهای رحمت ب سوی من باز یشه
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13