اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سنسور نور مخفی راه پله (پله تک تکی)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سنسور نور مخفی راه پله (پله تک تکی)

سلام
    ابتدا بگم که من در این موضوع اول به دنبال نمونه تاری شده هستم که آیا هست یا نیست؟ و اگر هست مشخصات رو دربیارم و در نهایت برم سراغ ساخت یا طراحی

راه پله ای داریم که میخوایم یه نور مخفی لبه هاش یا با لامپ هالوژنی کنار هر پله داشته باشیم که وقتی فرد پاشو رو هر پله میذاره اون پله روشن میشه
    اول نمونه تجاری شو میخوام پیدا کنم بعد فکر طراحی و ساختشو بکنم
    لطفا اگر سراغ دارید لینک بذارید تا بررسی و تحقیق رو شروع کنم
    ممنونم

پاسخ : سنسور نور مخفی راه پله (پله تک تکی)

نوشته اصلی توسط saeid_k68 نمایش پست ها
    سلام
    ابتدا بگم که من در این موضوع اول به دنبال نمونه تاری شده هستم که آیا هست یا نیست؟ و اگر هست مشخصات رو دربیارم و در نهایت برم سراغ ساخت یا طراحی

راه پله ای داریم که میخوایم یه نور مخفی لبه هاش یا با لامپ هالوژنی کنار هر پله داشته باشیم که وقتی فرد پاشو رو هر پله میذاره اون پله روشن میشه
    اول نمونه تجاری شو میخوام پیدا کنم بعد فکر طراحی و ساختشو بکنم
    لطفا اگر سراغ دارید لینک بذارید تا بررسی و تحقیق رو شروع کنم
    ممنونم
    شما بخواهید بسازید.نونه های تجاری رو بذارید کنار.و دنبال ایده خودتون باشید.
    چیزی که شما میخواهید دو بخش مهم داره.
    یکی اینکه خود نوره که میتونید از نمونه های الوایر برای دورتا دور پله های استفاده کنید.یا هر مدل دیگه.
    بخش دوم درواقع بخش هوش مدار شماست که تعیین میکنه کدوم پله درگیر وزن می باشد.میتونیداز یک فرستنده گیرنده مادون قرمز در دوطرف پله هااستفاده کنید.هم سرعت خوبی دارند.و هم اینکه برای پیاده سازی این مدل به راه پله شما اسیب فیزیکی وارد نمی شود.به محضی که به هر پله رسیدیدنور فرستنده به گیرنده نمی رسه .که معموا مهم ترین بخش همین موضوع می باشد.
    eshop-hodhod.ir

دیدگاه

پاسخ : سنسور نور مخفی راه پله (پله تک تکی)

نوشته اصلی توسط Namvar14 نمایش پست ها
      شما بخواهید بسازید.نونه های تجاری رو بذارید کنار.و دنبال ایده خودتون باشید.
      چیزی که شما میخواهید دو بخش مهم داره.
      یکی اینکه خود نوره که میتونید از نمونه های الوایر برای دورتا دور پله های استفاده کنید.یا هر مدل دیگه.
      بخش دوم درواقع بخش هوش مدار شماست که تعیین میکنه کدوم پله درگیر وزن می باشد.میتونیداز یک فرستنده گیرنده مادون قرمز در دوطرف پله هااستفاده کنید.هم سرعت خوبی دارند.و هم اینکه برای پیاده سازی این مدل به راه پله شما اسیب فیزیکی وارد نمی شود.به محضی که به هر پله رسیدیدنور فرستنده به گیرنده نمی رسه .که معموا مهم ترین بخش همین موضوع می باشد.
      با عرض معذرت این مسئله رو از ابتدا خودم میدونستم و بعد از این همه مدت میدونم فرق واسطه گری یا تولید کردن و ساختن چیه
      نهایت کار هم همون ساخته
      اما از اول گفتم فعلا حرف طراحی و ساختن نیست و اگر نمونه تجاری کسی سراغ داره لطفا لینک بده تا بررسی کنم برای کارم و ممنون میشم
      اما برای کار من که یه نور پردازی در حد 10 پله ست باید بُعد اقتصادی قضیه توجیه داشته باشه
      نرم بسازم بعد از صرف کلی وقت و کلنجار با مشتری، هزینه تمام شده 2 برابر نمونه موجود تو بازار در بیاد بعد طرف هم گرگ بازار خودش منو بیچاره کنه
      یه کاری باید توجیه داشته باشه مهندس جان و من هم اول دنبال توجیه اقتصادی مساله هستم وگرنه ساختن یه برد تایمر 555 مونو آستابل با فرستنده گیرنده مادون قرمز که کاری نداره
      جدیدترین ویرایش توسط saeid_k68; ۱۹:۵۴ ۱۳۹۹/۰۷/۰۸.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X