اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کار با پورت Ethernet

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کار با پورت Ethernet

سلام. من یه سزی servo دارم که باید با کارت شبکه و استفاده از پورت اترنت کنترل بشنو در ضمن سرعت محاسبات بالا احتیاج دارم چون یه عمل سنکرونیزاسیون خیلی سریع بین servo ها باید برقرار کنم.. شما کدام یکی از این برنامه هارو پیشنهاد میکنید که من برم یاد بگیرم:

Visual Basic
    Visual C++
    Delphi

کمک کنید لطفا...

در ضمن برنامه باید یه انیمیشن از وضعیت فعلی servo هارو هم نشون بده........

پاسخ : کار با پورت Ethernet

سلام؛

ببینید کلاً اترنت Real-time نیست و کاربردهایی که زمانهای در حد میکروثانیه براتون مهمه نمی تونید روش حساب کنید. برای برنامه نویسی هم بهتون پیشنهاد می کنم از LabView استفاده کنید. :smile:
    There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

دیدگاه

ببینید این servo ها به جک های مکانیکی وصل شدن و به صورت یک package آماده فروش میرن. اینها برای قرار گرفتن در یه شبکه صنعتی طراححی شدن و فقط پورت Industrial Ethernet دارن. من برای کنترل کامپیوتری مجبورم از کارت شبکه و پورت ethernet استفاده کنم.... حالا از اون 3تا نرم افزاری که گفتم کدوم رو پیشنهاد می دید؟

دیدگاه

سلام،

خب با ویژوال بیسیک کار کنید راحت ترید و سورس های بیشتری هم در اختیارتونه.
        There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

دیدگاه

اگه میخواید کار برنامه نویسی رو به صورت حرفه ای دنبال کنید به نظر من C#.NET عالیه
          شاید بتونم کمکتون کنم seniamail@yahoo

دیدگاه

نوشته اصلی توسط senia
            اگه میخواید کار برنامه نویسی رو به صورت حرفه ای دنبال کنید به نظر من C#.NET عالیه
            برای حرفه ای فرقی نمیکنه با چه زبونی بنویسه oo:
            برای شبکه هم میتونید از winsok استفاده کنید که از ابزارهای خود ویژوال استدیو هست
            ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست

وقتی یک ملت برای فرهنگ و نژاد و ملیت خویش ارزشی قائل نشد و حقی را که طبیعت برای نگاهداری نژاد پاکش به او ارزانی داشته بود پایمال ساخت و به بیگانگان روی آورد و تسلیم شد دیگر حق ندارد از شکست و بدبختی سیاسی که خودش باعث آن شده است شکایت کند .ادولف هیتلر

r.babazadeh@yahoo.com

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X