اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

حذف کد پخش پراید sr-306

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

حذف کد پخش پراید sr-306

درود.
    بنده یک عدد پخش sr306 پراید دارم نو است و تاحالا استفاده نشده است.....متأسفانه کارت کد آن را گم کرده ام..... حالا چگونه باید کد آن را بردارم؟؟؟ آی سی اپیرامش هم متأسفانه پیدا نکردم....
    اوباش مجازی یا ترول به انگلیسی):Troll) در گفتمان اینترنتی به افرادی گفته می*شود؛ که با رفتار مخرب در فضای وب به دنبال جلب نظر کاربران، ایجاد تشنج و بیان مطالب محرک و توهین*آمیز هستند.

پاسخ : حذف کد پخش پراید sr-306

نوشته اصلی توسط parsa bahrami نمایش پست ها
    درود.
    بنده یک عدد پخش sr306 پراید دارم نو است و تاحالا استفاده نشده است.....متأسفانه کارت کد آن را گم کرده ام..... حالا چگونه باید کد آن را بردارم؟؟؟ آی سی اپیرامش هم متأسفانه پیدا نکردم....
    درود
    یک ic ،شمارش هم اینه 24 LC02B آماده اش پیدا میشود(معمولاً کد 2222 یا 1111 برنامه ریزی میشود) تعویض بکنید ...قابل استفاده میشود!!!

دیدگاه

این هم مشخصات ic
      Microchip, Stock #:950721, Datasheet, equivalent, pinout, replacement, pdf, complementary.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein951ann نمایش پست ها
        درود
        یک ic ،شمارش هم اینه 24 LC02B آماده اش پیدا میشود(معمولاً کد 2222 یا 1111 برنامه ریزی میشود) تعویض بکنید ...قابل استفاده میشود!!!
        درود.
        راهی جز تعویض آی سی اپیرام ندارد؟؟؟ یعنی مدارش را دستکاری کنیم که بدون کد روشن بشود......
        اوباش مجازی یا ترول به انگلیسی):Troll) در گفتمان اینترنتی به افرادی گفته می*شود؛ که با رفتار مخرب در فضای وب به دنبال جلب نظر کاربران، ایجاد تشنج و بیان مطالب محرک و توهین*آمیز هستند.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط parsa bahrami نمایش پست ها
          درود.
          راهی جز تعویض آی سی اپیرام ندارد؟؟؟ یعنی مدارش را دستکاری کنیم که بدون کد روشن بشود......
          من راهی پیدا نکردم!!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein951ann نمایش پست ها
            من راهی پیدا نکردم!!!
            درود.
            تشکر از شما .... آی سی اپیرامش رام اش را به قیمت 5 هزارتومان با کد 1111 خریداری کرده ام و روی پخش انداختم و پخش روشن شد!!!!

دیدگاه

درود،
              بنده یک پخش(ضبط)فابریک کوییک مدل dl 9901 دارم متاسفانه بخاطر ورود مکرر رمز اشتباه به ارور ۲۰ رسیده و قفل دائم شده. و الان میخواستم بپرسم اگه سی پی یوش نسوخته چه نوع ای سی کدی بگیرم که اونو تعویض کنم؟
              جدیدترین ویرایش توسط Rasoul10; ۲۰:۴۴ ۱۴۰۲/۰۱/۱۹.

دیدگاه

لام . ببخشید من یک سوال دارم خدمتتون ، من هم این مشکل برام به وجود آمده و ضبط قفل کرده آیا شما ای سی خام گرفتید یا با برنامه
                و ای سی رو من میتونم خرید اینترتی کنم??????

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X