اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

~~نحوه تایین نوع و تعداد دور سیم پیچ موتور برای بهترین عملکرد~~

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

~~نحوه تایین نوع و تعداد دور سیم پیچ موتور برای بهترین عملکرد~~

سلام دوستان
    من چندین موتور هارد دارم یکیشون رو سیم پیچش قطع شد مجبور شدم خودم سیم پیچش رو باز کنم دوباره ببندم وقتی بستم دیدم سرعت موتور شدیدن کم شد مجدد باز کردو با یه سایز سیم دیگه بستم بهتر شد خلاصه 4 بار این کار رو کردم. و الان جالبه برام میتونم بگم از حالته فابریکش شاید حدوده
    3یا 4 برابر قویتر و سریعتر شده و نه گرم میکنه نه مشکلی داره حالا میخوام بدونم اصلا راهی هست که ادم بتونه بفهمه مثلا این موتور با سیم 0.1و تعداد دور 100دور بهترین عملکرد رو داره و بهتر نمیشه

پاسخ : ~~نحوه تایین نوع و تعداد دور سیم پیچ موتور برای بهترین عملکرد~~

نوشته اصلی توسط Siavashxxxx نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چندین موتور هارد دارم یکیشون رو سیم پیچش قطع شد مجبور شدم خودم سیم پیچش رو باز کنم دوباره ببندم وقتی بستم دیدم سرعت موتور شدیدن کم شد مجدد باز کردو با یه سایز سیم دیگه بستم بهتر شد خلاصه 4 بار این کار رو کردم. و الان جالبه برام میتونم بگم از حالته فابریکش شاید حدوده
    3یا 4 برابر قویتر و سریعتر شده و نه گرم میکنه نه مشکلی داره حالا میخوام بدونم اصلا راهی هست که ادم بتونه بفهمه مثلا این موتور با سیم 0.1و تعداد دور 100دور بهترین عملکرد رو داره و بهتر نمیشه
    سلام.
    میتونین آستین بالا بزنین و ماشینی که مد نظرتون هست رو توی یک شبیه ساز FEM مثل maxwell برای setup های مختلف شبیه سازی کنید و خروجی کارتون رو ببینید
    توی کانال یوتیوب من قراراه طراحی انواع بردهای الکترونیکی مثل بردهای تک لایه، دو لایه یا به طور کلی بردهای چند لایه، بردهای مبتنی بر میکروکنترلر، بردهای صنعتی، بردهای الکترونیک قدرت و بردهای فرکانس بالارو یاد بگیریم.
    همینطور کدنویسی انواع میکروکنترلرهای 8 بینی مثل میکروکنترلرهای خانواده AVR-STM8، میکروکنترلرهای میبتی بر معماری ARM مثل STM32 و پردازنده های مخصوص اینترنت اشیاء مثل ESP32-ESP8266 و DSPها یاد میگیریم.
    https://www.youtube.com/@aKaReZa75​

دیدگاه

پاسخ : ~~نحوه تایین نوع و تعداد دور سیم پیچ موتور برای بهترین عملکرد~~

نوشته اصلی توسط akaReza نمایش پست ها
      سلام.
      میتونین آستین بالا بزنین و ماشینی که مد نظرتون هست رو توی یک شبیه ساز FEM مثل maxwell برای setup های مختلف شبیه سازی کنید و خروجی کارتون رو ببینید
      خب من هیچ مشخصاتی ازش ندارم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X