اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروگرام stm32f0 با j link

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروگرام stm32f0 با j link

سلام به همه ی دوستان. وقتتون بخیر.
    من یدونه برد STM32F030 (این برد) به همراه یدونه پروگرامر j link از فروشگاه خریدم منتهی دیگه ST Link نخریدم. راستش نتونستم پروگرامش کنم. توی سرچ هام دیدم که به این روش میشه j link رو به SWD این برد وصل کرد:

منتهی من هر کاری کردم keil ارور داد که هیچ Cortex M0 به j link وصل نیست و نتونستم پروگرام کنم. ممنون میشم اگر کسی بتونه من رو راهنمایی کنه. قبلش بگم که اولین بار هست که با یک آی سی STM دارم کار میکنم. قبلاً با jlink روی LPC1768 پروگرام کردم و مشکلی نبود.
    پیشاپیش از راهنمایی و کمک هاتون بسیار بسیار سپاس گزارم.
    جدیدترین ویرایش توسط sasan.riahi; ۱۴:۴۵ ۱۳۹۹/۰۸/۰۷.

پاسخ : پروگرام stm32f0 با j link

نوشته اصلی توسط sasan.riahi نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان. وقتتون بخیر.
    من یدونه برد STM32F030 (این برد) به همراه یدونه پروگرامر j link از فروشگاه خریدم منتهی دیگه ST Link نخریدم. راستش نتونستم پروگرامش کنم. توی سرچ هام دیدم که به این روش میشه j link رو به SWD این برد وصل کرد:

منتهی من هر کاری کردم keil ارور داد که هیچ Cortex M0 به j link وصل نیست و نتونستم پروگرام کنم. ممنون میشم اگر کسی بتونه من رو راهنمایی کنه. قبلش بگم که اولین بار هست که با یک آی سی STM دارم کار میکنم. قبلاً با jlink روی LPC1768 پروگرام کردم و مشکلی نبود.
    پیشاپیش از راهنمایی و کمک هاتون بسیار بسیار سپاس گزارم.
    سلام.
    من با SWD یه STM32f030 میخواست پروگرام کنم اما شناخته نمیشد، پایه Reset میکرو که وصل کردم درست شد، نمیدونم چرا اینطوری بود اما نیاز به پایه ریست هم داشت.
    شما پایه رست رو هم وصل کنید ببینید درست میشه یا خیر.
    توی کانال یوتیوب من قراراه طراحی انواع بردهای الکترونیکی مثل بردهای تک لایه، دو لایه یا به طور کلی بردهای چند لایه، بردهای مبتنی بر میکروکنترلر، بردهای صنعتی، بردهای الکترونیک قدرت و بردهای فرکانس بالارو یاد بگیریم.
    همینطور کدنویسی انواع میکروکنترلرهای 8 بینی مثل میکروکنترلرهای خانواده AVR-STM8، میکروکنترلرهای میبتی بر معماری ARM مثل STM32 و پردازنده های مخصوص اینترنت اشیاء مثل ESP32-ESP8266 و DSPها یاد میگیریم.
    https://www.youtube.com/@aKaReZa75​

دیدگاه

پاسخ : پروگرام stm32f0 با j link

نوشته اصلی توسط akaReza نمایش پست ها
      سلام.
      من با SWD یه STM32f030 میخواست پروگرام کنم اما شناخته نمیشد، پایه Reset میکرو که وصل کردم درست شد، نمیدونم چرا اینطوری بود اما نیاز به پایه ریست هم داشت.
      شما پایه رست رو هم وصل کنید ببینید درست میشه یا خیر.
      خیلی خیلی ممنون از پاسختون.
      راستش دیروز پایه ریست رو هم تست کردم ولی بعدش ارور داد که ولتاژ خیلی پایینه. با مولتی متر که چک میکردم مشکلی نبود حدس زدم مشکل از پایه ها باشه. امروز یه j link دیگه پیدا کردم و با کابل رابط پایه ها رو پیدا کردم و تست کردم درست شد. الان پروگرام میشه و حتی keil هم مستقیماً شناختش. بدون پایه ریست مشکل حل شد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X