اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

قفل یا حفاظت از کپی برنامه در iar

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

قفل یا حفاظت از کپی برنامه در iar

سلام دوستان
    نحوه ی فعال کردن حفاظت از برنامه در میکرو های stm32 در نرم افزار iar چطوری هستش؟
    ایا به روش تنظیمات هست یا کد نویسی؟
    چطوری برنامه تون رو قفل می کنید؟
    * *

پاسخ : قفل یا حفاظت از کپی برنامه در iar

یعنی هیچکی میکروشو قفل نمیکنه که جواب نداده
    * *

دیدگاه

نوشته اصلی توسط gh-m نمایش پست ها
      سلام
      دوست عزیز اولا این که برای بالا بردن سرعت کار خودتون بهتره قبل از تاپیک زدن کمی سرچ کنید و اگر مطلبی پیدا نکردید یا مشکلتون برطرف نشد تاپیک جدید ایجاد کنید. من برای شما یه سرچ ساده زدم و کلی تاپیک مشابه پیدا کردم که یک نمونش اینه:
      باسلام چگونه می توان حافظه فلش میکرو های STM32 را قفل نمود.یا به عبارتی READ PROTECT کرد. این کار در میکرو های AVR وPIC به راحتی در هنگام پروگرم یا در محیط کامپایلر قابل انجام است . با فرض استفاده از کامپایلر KEIL و میکرو STM32F103C8 چگونه می توان این کار را انجام داد؟

دوما بهتره کمی صبر داشته باشید! هنوز نصف روز نشده تاپیک رو ایجاد کردید و انتظار پاسخ دارید.
      سوما اینجا کسی به شما بدهکار نیست که به شما سریع پاسخ بده. بهتره کمی لحن حرف زدنتون ملایم تر باشه که دوستان رغبت کنن پاسخ بدن. (امیدوارم برداشت من از لحن صحبتتون غلط بوده باشه! در این صورت پیشاپیش عذر میخوام)
      در آخر امیدارم در کارتون موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط gh-m نمایش پست ها
        با درود
        باسلام چگونه می توان حافظه فلش میکرو های STM32 را قفل نمود.یا به عبارتی READ PROTECT کرد. این کار در میکرو های AVR وPIC به راحتی در هنگام پروگرم یا در محیط کامپایلر قابل انجام است . با فرض استفاده از کامپایلر KEIL و میکرو STM32F103C8 چگونه می توان این کار را انجام داد؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X