اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

عقب ماندن ساعت با bs1307 در کدویژن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

عقب ماندن ساعت با bs1307 در کدویژن

سلام من یه مدار خانه هوشمند با ۱۲ تا خروجی که هر خروجی را میشه برا ۵ بار در روز روشن کنه با atmga328p و ساعت و تاریخ با ds1307 ولی وقتی که تغذیه قعطه و باید با باتری بکاپ کار کنه عقب میمونه خیلی عقب میمونه حدود یک رب یک دقیقه باتری نوس و تازه خریدم و کریستاش مال مادر برد اوراقی بوده با کریستال نو هم امتحان کردم نشد چیکارش کنم لطفاً کمکم کنید.

پاسخ : عقب ماندن ساعت با bs1307 در کدویژن

نوشته اصلی توسط عمیدی نمایش پست ها
    سلام من یه مدار خانه هوشمند با ۱۲ تا خروجی که هر خروجی را میشه برا ۵ بار در روز روشن کنه با atmga328p و ساعت و تاریخ با ds1307 ولی وقتی که تغذیه قعطه و باید با باتری بکاپ کار کنه عقب میمونه خیلی عقب میمونه حدود یک رب یک دقیقه باتری نوس و تازه خریدم و کریستاش مال مادر برد اوراقی بوده با کریستال نو هم امتحان کردم نشد چیکارش کنم لطفاً کمکم کنید.
    از ds3231 استفاده کنید دقیقه

دیدگاه

دستتون درد نکنه ولی من همه کا را شا کردم کلی برنامه نوشتم کلی pcd کشیدم لحیم کردم همه کارشا کردم ولی حالا اینطوری شده رو بردبرد این طوری نبود قشنگ کار می کرد آخه برا خودم نیست سفارشیه لطفاً کمکم کنید

دیدگاه

دستتون درد نکنه ولی من همه کا را شا کردم کلی برنامه نوشتم کلی pcd کشیدم لحیم کردم همه کارشا کردم ولی حالا اینطوری شده رو بردبرد این طوری نبود قشنگ کار می کرد آخه برا خودم نیست سفارشیه لطفاً کمکم کنید
        سلام
        بدنه کریستال رو که گرم نمیکنید؟ این کار به کریستال آسیب میزنه و دقتشو کم میکنه. حتی خودم تو موردی دیدم که کلا کریستال خاصیت خودشو از دست داده بود و RTC کار نمیکرد!

دیدگاه

متاسفانه با این 1307ها و کریستالهای موجود در بازار، رسیدن به دقت بالا یا حتی معمول هم دشواره

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X