اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

استفاده از سون سگمنت نمایشگر ولتمتر پنلی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

استفاده از سون سگمنت نمایشگر ولتمتر پنلی

سلام دوستان وقت بخیر
    یک ولتمتر آمپرمتر پنلی از همین دو ردیفه هایی که با شنت، eca میفروشه روی دستگاه نصب کردم. می خوام مقداری که نشون میده رو توی کامپیوتر هم داشته باشم. خواستم ببینم میشه از پایه های سون سگمنتش مستقیم به ورودی های آردوینو وصل کنم و توسط آردوینو بفهمم روی سون سگمنتش داره چه عددی رو نشون میده و بعد همون عدد رو بصورت سریال به کامپیوتر بفرستم؟

پاسخ : استفاده از سون سگمنت نمایشگر ولتمتر پنلی

نوشته اصلی توسط rezaf نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    یک ولتمتر آمپرمتر پنلی از همین دو ردیفه هایی که با شنت، eca میفروشه روی دستگاه نصب کردم. می خوام مقداری که نشون میده رو توی کامپیوتر هم داشته باشم. خواستم ببینم میشه از پایه های سون سگمنتش مستقیم به ورودی های آردوینو وصل کنم و توسط آردوینو بفهمم روی سون سگمنتش داره چه عددی رو نشون میده و بعد همون عدد رو بصورت سریال به کامپیوتر بفرستم؟
    سلام
    اگر ولتاژش از تغذیه میکروکنترلر بیشتر نباشه مشکلی نیست.

دیدگاه

پاسخ : استفاده از سون سگمنت نمایشگر ولتمتر پنلی

نوشته اصلی توسط rezaf نمایش پست ها
      سلام دوستان وقت بخیر
      سلام. اینکار سختیه چون سون سگمنت مالتی پاکسریه و هی روشن و خاموش میشه شما براحتی میتونید ولت یا آمپر را از پایه نمونه گیری آی*سی بخونید و به کامپیوتر بفرستی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X