اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در مورد امپلی ۴۰۰وات پایونیر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در مورد امپلی ۴۰۰وات پایونیر

سلام دوستان خسته نباشید من آمپلی ماشینم پایونیر۴۰۰وات دوکاناله چند روزه یکی از باندها صداش کم شده تست کردم مشکل از امپلی هستش کدوم قطعه باید تعویض بشه!!کمک کنید ممنون میشم

پاسخ : کمک در مورد امپلی ۴۰۰وات پایونیر

نوشته اصلی توسط Reza.you نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید من آمپلی ماشینم پایونیر۴۰۰وات دوکاناله چند روزه یکی از باندها صداش کم شده تست کردم مشکل از امپلی هستش کدوم قطعه باید تعویض بشه!!کمک کنید ممنون میشم
    سلام
    احنمالا از ترازیستورهای قدرته اونا را چک کنید احتمالا دو سه تاش سوخته و حتما مقاومت های ترازیستور را هم چک کنید .
    راسی ممکنه اشکال از خازن نویز گیر خروجیه که بیشتر 100n هست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط عمیدی نمایش پست ها
      سلام
      احنمالا از ترازیستورهای قدرته اونا را چک کنید احتمالا دو سه تاش سوخته و حتما مقاومت های ترازیستور را هم چک کنید .
      راسی ممکنه اشکال از خازن نویز گیر خروجیه که بیشتر 100n هست
      سلام ممنون از کمک خوب شما دوتاش انگار سوخته مدل برای جایگزین کردن ترانزیستور قدرت می تونید معرفی کنید من بخرم

دیدگاه

بستگی داره ترانزیستور های شما ماسفت باشه یا bjt . از مدار شما نوع npn pnp باشه یا npn npn یا pnp pnp باشه یا از نوع n n یا n p یا p p که در ماسفت بیشتر از نوع n n هست

دیدگاه

سافت p60nf 6v روش زده چهار تا سافته دیگه اون دوتا خرابه روش مدلی نرده ولی اون دوتا سالم ها زده p60nf جایگزین برای این مدل چی هست بخرم چون این مدل پیدا نکردم

دیدگاه

سلام و درود دوستان لطفا وقتی اطلاعات فنیتون کمه چرا راهنمایی میکند و باعث نابود کردن ترانزیستور اصلی ژاپنی میشید؟ دوست عزیز اگر صداش کم شده عیب از ولوم یا سوییچنگ HPF و LPF هست اونهارو با اسپری تمیز کنید اگر حل نشد بگید

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط Reza.you نمایش پست ها
            سافت p60nf 6v روش زده چهار تا سافته دیگه اون دوتا خرابه روش مدلی نرده ولی اون دوتا سالم ها زده p60nf جایگزین برای این مدل چی هست بخرم چون این مدل پیدا نکردم
            دوست عزیز اگه امپلیتون روشن میشه اونا کلا نسوخته چجوری تشخیص دادید خرابه

دیدگاه

سلام ولوم و سوئیچ و همه رو تمیز کردم همون اول درست نشد این سلف ترانزیستورا از چهار تاش دوتاش مدل روش داره دوتاش بدون مدل و همون دوتا بدون مدله تست کردم با مولتی نسبت ب اون دوتا بیس کمتری میده

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X