اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

زدن مغازه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

زدن مغازه

سلام دوستان خوبم
    بچه ها من میخوام یه مغازه بزنم. مغازه ای که سرمایه زیادی نخواد.من ده بیست تومن پول دارم. تعمیرات وسایل برقی هم بلدم
    چی بزنم که درآمدش خوب باشه؟
    ممنون ازتون
    کمکم کنید

پاسخ : زدن مغازه

از من میشنوی فقط تعمیرات . تعمیر لوازم خانگی خوبه ولی تعمیرات صوتی تصویری توصیه نمیکنم . همه پولتو خرج نکن .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeed5863 نمایش پست ها
      سلام دوستان خوبم
      بچه ها من میخوام یه مغازه بزنم. مغازه ای که سرمایه زیادی نخواد.من ده بیست تومن پول دارم. تعمیرات وسایل برقی هم بلدم
      چی بزنم که درآمدش خوب باشه؟
      ممنون ازتون
      کمکم کنید
      سلام
      جای این تاپیک در قسمت بازار کار است نه آنالوگ .
      شما مغازه دارید یا قراره اجاره کنید؟؟؟؟؟من با فرض اجاره کردن مطالب را عنوان می کنم.
      تو شهرهای بزرگ اون ده بیست تومن میشه رهن یک مغازه بد جا و کوچیک .پس پولی نیست .از اینها گذشته مغازه بدون تجربه و شاگردی کردن با احتمال بالای 70درصد نتیجه اش شکسته .با توجه به اینکه پولی ندارید ظاهرا تجربه هم ندارید فعلا برید دنبال کسب مهارت و شاگردی اگر مثلا 500میلیون داشتید می گفتیم 100تومن هم خرج کردید شکست خوردید حداقل 400تومن دیگه برای ریسکهای آینده دارید اما بدون تجربه با این سرمایه کم مغازه زدن کاملا اشتباه است

با فروش مجازی و اینستا و سایت و....هم دیگه مغازه زدن مثل قدیم بازدهی نداره جز اینکه به قول دوستمون برید تو کار تعمیر یا مثلا میوه فروشی و امثال اینها .حتی من یک تعمیرکار وسیله خونگی میشناختم رفته بود به مغازه دارهای مختلف از تعمیرکار تا فروشنده وسیله خونگی شماره داده بود براش کار جور کنند ببره خونه تعمیر کنه بیاره درصد بگیره .
      فرضا پولم داشته باشید مغازه زدن مساوی است با سر و کله زدن با دارایی و مالیات و شهرداری و صنف و.........
      بعضی سایتها و پیجهای ایسنتا بدون مالیات و اجاره و.......اندازه ده تا مغازه درآمد دارند بعضا رفتند یک زیر پله هم اجاره کردند به عنوان دفتر یا انبار .پول اجاره مغازه هم خرج تبلیغ تو فضای مجازی می کنند.
      جدیدترین ویرایش توسط Mohamadh14; ۱۷:۲۵ ۱۳۹۹/۰۹/۲۵.
      کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
      ولتر

دیدگاه

سلام و عرض ادب.....
        با این قوانین جدید مالیاتی و.... جدید و دست زیاد در هر کاری.... دیگر به صرفه نیست که مغازه بزنید.....
        10 تا 20 میلیون هم حال اگر تقسیم بر 30 بکنیم به دلار 1000 تبدیل کنیم (کاری که داعما من در روز قیمت هر
        کالایی را به دلار 1000 تبدیل میکنم که برابر 1 دلار آمریکا میگیرم...) میشود میشود 300 تا 600 هزار تومان
        300 تا 600 دلار.... هر جای دنیا با این مبلغ کاری تونستید بکنید.... به من هم خبر دهید.....
        من میخواستم به محمد عزیز و چند تا از دوستان پیشنهاد بدم که یک فروشگاه الکترونیکی مثل ECA با هم بزنیم....
        آموزش ساخت دستگاه برف ساز خانگی : https://www.eca.ir/forums/thread55009.html
        مقاله آموزشی 11 پروژه با AVR و بسکام: https://www.eca.ir/forums/thread31760.html
        _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡__*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡__*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sina1359 نمایش پست ها
          سلام و عرض ادب.....
          با این قوانین جدید مالیاتی و.... جدید و دست زیاد در هر کاری.... دیگر به صرفه نیست که مغازه بزنید.....
          10 تا 20 میلیون هم حال اگر تقسیم بر 30 بکنیم به دلار 1000 تبدیل کنیم (کاری که داعما من در روز قیمت هر
          کالایی را به دلار 1000 تبدیل میکنم که برابر 1 دلار آمریکا میگیرم...) میشود میشود 300 تا 600 هزار تومان
          300 تا 600 دلار.... هر جای دنیا با این مبلغ کاری تونستید بکنید.... به من هم خبر دهید.....
          من میخواستم به محمد عزیز و چند تا از دوستان پیشنهاد بدم که یک فروشگاه الکترونیکی مثل ECA با هم بزنیم....
          درود بر شما. کدوم محمد؟

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط Mohamadh14 نمایش پست ها
          سلام
          جای این تاپیک در قسمت بازار کار است نه آنالوگ .
          شما مغازه دارید یا قراره اجاره کنید؟؟؟؟؟من با فرض اجاره کردن مطالب را عنوان می کنم.
          تو شهرهای بزرگ اون ده بیست تومن میشه رهن یک مغازه بد جا و کوچیک .پس پولی نیست .از اینها گذشته مغازه بدون تجربه و شاگردی کردن با احتمال بالای 70درصد نتیجه اش شکسته .با توجه به اینکه پولی ندارید ظاهرا تجربه هم ندارید فعلا برید دنبال کسب مهارت و شاگردی اگر مثلا 500میلیون داشتید می گفتیم 100تومن هم خرج کردید شکست خوردید حداقل 400تومن دیگه برای ریسکهای آینده دارید اما بدون تجربه با این سرمایه کم مغازه زدن کاملا اشتباه است

با فروش مجازی و اینستا و سایت و....هم دیگه مغازه زدن مثل قدیم بازدهی نداره جز اینکه به قول دوستمون برید تو کار تعمیر یا مثلا میوه فروشی و امثال اینها .حتی من یک تعمیرکار وسیله خونگی میشناختم رفته بود به مغازه دارهای مختلف از تعمیرکار تا فروشنده وسیله خونگی شماره داده بود براش کار جور کنند ببره خونه تعمیر کنه بیاره درصد بگیره .
          فرضا پولم داشته باشید مغازه زدن مساوی است با سر و کله زدن با دارایی و مالیات و شهرداری و صنف و.........
          بعضی سایتها و پیجهای ایسنتا بدون مالیات و اجاره و.......اندازه ده تا مغازه درآمد دارند بعضا رفتند یک زیر پله هم اجاره کردند به عنوان دفتر یا انبار .پول اجاره مغازه هم خرج تبلیغ تو فضای مجازی می کنند.
          سلام دوست عزیز. بنده تجربه زیادی در زمینه تعمیر لوازم خانگی و حتی برنامه نویسی رزبری و آردوینو دارم

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط sepehr63 نمایش پست ها
          از من میشنوی فقط تعمیرات . تعمیر لوازم خانگی خوبه ولی تعمیرات صوتی تصویری توصیه نمیکنم . همه پولتو خرج نکن .
          ممنونم.آره خودمم بدجوری تو فکر تزدن یه مغازه ام که تعمیر لامپهای کم مصرف و لوازم خانگی باشه. چون وسیله مصرفیش کمه و سودش زیاد

دیدگاه

دوست عزیز یک جمله میگم جوهره و افشره کلللللللل حرفایی هست که قراره بشنوی :

= تا وقتی که میتونی یواشکی کارتو انجام بدی، چرا میخوای با مغازه زدن و سروکله با دارایی و اصناف و مالیات اعصاب و وقت و هزینه خودتو هدر کنی ؟؟؟ =

برو پیج بزن یا یه گوشه اتاق واس خودت کارگاه درست کن شروع کن تعمیر لوازم خانگی
            من خودم علاوه بر کار شرکت و تدریس موسیقی، این کارم میکنم . اوایل هم از فامیل و دوست و آشنا شروع کردم و الان خداروشکر ... !

::::::::: تو این مملکت یواشکی کارتو ببر جلو . مغازه و این چیزا بنظر من نمیصرفه دگ. یاعلی مدد
            *** کمترین توقع از یک فرد تحصیل کرده، دانستن املاءِ صحیحِ کلمات است ***

دیدگاه

نوشته اصلی توسط shahinb007 نمایش پست ها
              دوست عزیز یک جمله میگم جوهره و افشره کلللللللل حرفایی هست که قراره بشنوی :

= تا وقتی که میتونی یواشکی کارتو انجام بدی، چرا میخوای با مغازه زدن و سروکله با دارایی و اصناف و مالیات اعصاب و وقت و هزینه خودتو هدر کنی ؟؟؟ =

برو پیج بزن یا یه گوشه اتاق واس خودت کارگاه درست کن شروع کن تعمیر لوازم خانگی
              من خودم علاوه بر کار شرکت و تدریس موسیقی، این کارم میکنم . اوایل هم از فامیل و دوست و آشنا شروع کردم و الان خداروشکر ... !

::::::::: تو این مملکت یواشکی کارتو ببر جلو . مغازه و این چیزا بنظر من نمیصرفه دگ. یاعلی مدد
              سلام. والا تو دیوار چنتا آگهی زدم خیلی ها برای تعمیر وسیله اشون با من تماس گرفتند . وقتی میپرسیدن مغازه ات ا کجاست . من میگفتم خونه کار میکنم هیشکی نمیومد

دیدگاه

سلام. والا تو دیوار چنتا آگهی زدم خیلی ها برای تعمیر وسیله اشون با من تماس گرفتند . وقتی میپرسیدن مغازه ات ا کجاست . من میگفتم خونه کار میکنم هیشکی نمیومد
                سلام
                مردم عقلشون توی چشمشونه. توی دنیای امروز هم چشم خیلیا شده اینستاگرام و شبکه های مجازی دیگه. به نظر منم بهتره روی تبلیغات توی پیج اینستاگرام کار کنید. همینطوری که توی دیوار کسی نمیاد وسیله اش رو بده به شما!

دیدگاه

بله در این زمینه کاری.. خوب کسی همین جوری اعتماد نمیکنه ...... بله دقیقا این کار هنوز سنتی است و فرد به یک مغازه اعتماد میکنه...
                  آموزش ساخت دستگاه برف ساز خانگی : https://www.eca.ir/forums/thread55009.html
                  مقاله آموزشی 11 پروژه با AVR و بسکام: https://www.eca.ir/forums/thread31760.html
                  _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡__*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡__*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_

دیدگاه

سلام منظورتون از تعمیرات وسایل برقی چطور تعمیراتی هست؟ یعنی سیم پیچی موتور ها را انجام میدهد؟ یا تعمیر برد ؟ اگر تعمیر برد هست. میتونید به مراکز کاریابی مراجعه کنید. شاید یک نفر مثلا به یک همکار نیاز داشته باشه اینطوری میتونید با اون شخص توافق کنید اینطوری اجاره مغازه نصف میشه .تازه تجربه هم بدست می اورید.البته اگر دوست دارید مغازه بزنید.درصورتی که مکان مغازه خوب باشه وشما تعمیرکار خوبی هم باشی بازم چندسال طول میکشه این مغازه جا بیفته و مشتری ثابت وزیاد پیدا کنید.راستی شما میتواننید در سایت اچاره ثبت نام کنید .خیلی از مردم به این نرم افزار اعتماد دارند وشما بدون داشتن مغازه می توانید دارمد داشته باشید.
                    جدیدترین ویرایش توسط codenew; ۲۳:۱۹ ۱۳۹۹/۱۰/۰۲.
                    هر شکست مقدمه یک پیروزیست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X