اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

حذف صای وز وزززز سیستم صوتی ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

حذف صای وز وزززز سیستم صوتی ؟

سلام خروجی یک flash plyer رو به یک آمپلی فایر متصل کردم ، صدا به خوبی پخش میشه اما یک صدای ززززززز در کنار صدای اصلی وجود داره ، تغذیه هم بسیار خازن صافی و 100 نانوفاراد گذاشتم ، حتی براب تغذیه آمپلی فقایر بصورت مجزا فیلتر LC قرار دادم اما هنوز وجود داره داره و اینکه وقتی با دست پایه GND رو میگیرم یا حتی هیت سینگ های آی سی آمپلی فایر صدای نویز قطع میشه ، در حال حاضر به جعبه فلزی هم دسترسی ندارم و جعبه ای که استفاده می کنم پلاستیکی است ، چی پیشنهاد می کنید ؟
    خدایا یکی بزرگترین آرزویهایم در این دنیا این است که همه مردم حالشان خوب باشد و احساس خوشبختی داشته باشند....

پاسخ : حذف صای وز وزززز سیستم صوتی ؟

نوشته اصلی توسط fmicro نمایش پست ها
    سلام خروجی یک flash plyer رو به یک آمپلی فایر متصل کردم ، صدا به خوبی پخش میشه اما یک صدای ززززززز در کنار صدای اصلی وجود داره ، تغذیه هم بسیار خازن صافی و 100 نانوفاراد گذاشتم ، حتی براب تغذیه آمپلی فقایر بصورت مجزا فیلتر LC قرار دادم اما هنوز وجود داره داره و اینکه وقتی با دست پایه GND رو میگیرم یا حتی هیت سینگ های آی سی آمپلی فایر صدای نویز قطع میشه ، در حال حاضر به جعبه فلزی هم دسترسی ندارم و جعبه ای که استفاده می کنم پلاستیکی است ، چی پیشنهاد می کنید ؟
    درود.
    یک مقاومت 2.2 کیلو با ورودی صدای آمپ موازی کنید!!!!
    باید حل شود...
    اوباش مجازی یا ترول به انگلیسی):Troll) در گفتمان اینترنتی به افرادی گفته می*شود؛ که با رفتار مخرب در فضای وب به دنبال جلب نظر کاربران، ایجاد تشنج و بیان مطالب محرک و توهین*آمیز هستند.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط parsa bahrami نمایش پست ها
      درود.
      یک مقاومت 2.2 کیلو با ورودی صدای آمپ موازی کنید!!!!
      باید حل شود...
      با ورودی صدای آمپلی فایر منظورتون ورودی آمپلی فایر است یا خروجی آمپلی فایر که سمت اسپیکر میره ؟ میشه دقیق تر بگید
      خدایا یکی بزرگترین آرزویهایم در این دنیا این است که همه مردم حالشان خوب باشد و احساس خوشبختی داشته باشند....

دیدگاه

با ورودی صدای آمپلی فایر منظورتون ورودی آمپلی فایر است یا خروجی آمپلی فایر که سمت اسپیکر میره ؟ میشه دقیق تر بگید
        درود.
        عرض کردم ..... با ورودی صدای آمپلی فایر...
        اوباش مجازی یا ترول به انگلیسی):Troll) در گفتمان اینترنتی به افرادی گفته می*شود؛ که با رفتار مخرب در فضای وب به دنبال جلب نظر کاربران، ایجاد تشنج و بیان مطالب محرک و توهین*آمیز هستند.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط parsa bahrami نمایش پست ها
          درود.
          عرض کردم ..... با ورودی صدای آمپلی فایر...
          اینکار رو انجام دادم مشکل حل نشد !!! از خروجی فلش پلیر که میره وصل میشه به ورودی آمپلی فایر یک مقاومت 2.2 موازی کردم . وقتی دستم نزدیک ولوم صدا هم میره صدا نویز وزوز بیشتر میشه !

دیدگاه

سلام منم این مشکل رو دارم...میشه شماتیک فیلتری که گذاشتین رو قرار بدین منم تست کنم...شاید باهمون حل شد
            دیدگاه

اینکار رو انجام دادم مشکل حل نشد !!! از خروجی فلش پلیر که میره وصل میشه به ورودی آمپلی فایر یک مقاومت 2.2 موازی کردم . وقتی دستم نزدیک ولوم صدا هم میره صدا نویز وزوز بیشتر میشه !
              درود.
              اگر این روش جواب نداد.... ابتدا یک خازن 4700 میکروفاراد با تغذیه ورودی برد فلش خور موازی کنید .... قطعا حل میشود!!!
              اما اگر این هم جواب نداد بدنه هیت سینک آمپلی فایر را به ارت وصل کنید کاملا حل میشود!!!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط farid.ngs نمایش پست ها
                سلام منم این مشکل رو دارم...میشه شماتیک فیلتری که گذاشتین رو قرار بدین منم تست کنم...شاید باهمون حل شد
                فیلتر خاصی نیست این دوستمون پیشنهاد دادن که یک مقاومت موازی کنید با ورودی آمپلی فایر ....و اینکه برای تغذیه فلش پیر هم یک خازن 470 میکروفاراد بذارید ...گراند ها روهم با یک خازن 10 نانوفاراد به زمین وصل کنید ...و اینکه یک سیم به بدنه فلزی ولوم لحیم کنید و گراند متصل کنید و نتیجه را بگید ...من هنوز نتیجه نگرفتم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X