اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت تعدادی سبد المنت دار با برق مشترک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت تعدادی سبد المنت دار با برق مشترک

سلام. خسته نباشید. من برای کارم نیاز به گرم کردن یه تعداد سبد دارم.چهل تا سبد دارم به ابعاد سی در پنجاه. زیر اینارو میخوام المنت سیمی بکشم که حساب کردم حدود یکونیم متر سیم میخواد. سوال من اینه که چیکار کنم هم هزینه خرید سیمم بیاد پایین و هم هزینه برق.
    دمایی که میخوام هرکدوم از سبدا داشته باشه بین ۲۶ تا ۳۰ درجه هست و چون سبدا روی هم قرار گرفته اگه فویل هم استفاده کنم دماش خوب میشه به نظرم.
    الان موارد فنیش هست که دست شمارو میبوسه که از چه سیمی استفاده کنم و چطوری. ترموستات و دیمر هم فک کنم بخواد. ممنون میشم جوابمو بدید.

پاسخ : ساخت تعدادی سبد المنت دار با برق مشترک

منم تقریبا همچین چیزی میخوام

دیدگاه

هیچکس نیس جواب بده؟؟؟
      مقدار آمپری که میکشه و ولتاژ آداپتورش. لطفا کمک کنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط CyrusTheGreaat نمایش پست ها
        سلام. خسته نباشید. من برای کارم نیاز به گرم کردن یه تعداد سبد دارم.چهل تا سبد دارم به ابعاد سی در پنجاه. زیر اینارو میخوام المنت سیمی بکشم که حساب کردم حدود یکونیم متر سیم میخواد. سوال من اینه که چیکار کنم هم هزینه خرید سیمم بیاد پایین و هم هزینه برق.
        دمایی که میخوام هرکدوم از سبدا داشته باشه بین ۲۶ تا ۳۰ درجه هست و چون سبدا روی هم قرار گرفته اگه فویل هم استفاده کنم دماش خوب میشه به نظرم.
        الان موارد فنیش هست که دست شمارو میبوسه که از چه سیمی استفاده کنم و چطوری. ترموستات و دیمر هم فک کنم بخواد. ممنون میشم جوابمو بدید.
        فکر کنم تنها گزینه ای که بدرد شما بخوره المنت زیر فرشی باشه. توی گوگل بگرد مشخصات و قیمتش موجوده

دیدگاه

اینو میدونم. قبلا سرچ کردم ولی متاسفانه مشخصات درست حسابی نداره. نه اهم نوشته نه سایر مشخصات. بعدم متراژ بالاست که من باید کوچیکش کنم که این باعث میشه حرارت زیاد بشه. اینکه برق ۱۲ یا بیشتر استفاده کنم با چه طولی و اینکه در آخر موازی ببندم یا سری و آداپتور چند آمپر میخواد برام مسئله هست. شکرخدا هیچکس هم که وارد نیس جواب منو بده

دیدگاه

عزیزم من با هر نوع المنتی که فکرشو بکنی از کربنی تا آلیاژی کار کردم و این المنتی هم که بهت معرفی کردم 220 ولته آداپتور نمیخواد
            توانش هم برخلاف تصورت زیاد نیست و بریدن نمیخواد! طول مناسبش رو بگیر
            مضافا یه دیمر کم توان میذاری سر راهش
            شما وقتی اون تعداد سبد رو میخوای گرم نگهداری با المنت یک متری که نمیشه جانم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X