اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدار موازی بستن دو عدد شارژر موبایل برای افزایش جریان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مدار موازی بستن دو عدد شارژر موبایل برای افزایش جریان

با سلام. مقالات مشابهی دیدم ولی جوابم رو نگرفتم!
    میخواستم بدونم آیا امکان داره دو عدد شارژر موبایل 5 ولتی با جریان های 700 و 800 میلی آمپری رو طوری بهمدیگه وصل کنم که در خروجی، ۵ ولت 1.5 آمپری داشته باشم؟ (نمیخوام با شارژر نهایی باتری شارژ کنم! نگران نباشید!)
    مدار لازم برای موازی بستن دو شارژر موبایل رو میخواستم.
    با سپاس
    جدیدترین ویرایش توسط Farshad.m; ۱۰:۴۸ ۱۳۹۹/۱۰/۱۲.
    در حال حاضر دارم روي يک پروژه کار ميکنم با يک سناريوي مشخص شده. مهمترين قسمتش هم درمورد اتصال ميکرو آرم به اينترنت به صورت وايرلس هست. توضيحات کامل و سناريو در پست زير وجود داره. هرکس ميتونه کمکي کنه لطفا کوتاهي نکنه. حداقلش اينه که ثواب داره. هرکس هم ميتونه اين سناريو رو کامل پياده سازي کنه لطفا شرايط و قيمت پيشنهاديشو برام با پيغام خصوصي بفرسته تا با هم صحبتي داشته باشيم. بخصوص اگه اون شخص اهواز باشه تا راحت تر بتونيم حضوري صحبت کنيم.
    با سپاس
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=92235.0

پاسخ : مدار موازی بستن دو عدد شارژر موبایل برای افزایش جریان

به عنوان راه حل ساده که مثلا یه مدار کوچولو جلوش بذاریم و دو تا شارژر رو بهش وصل کنیم، عملا ناشدنیه علتشم اختلاف ولتاژ دو منبعه. (دو منبع دقیقا باید یه ولتاژ داشته باشن، دقیقا. بدون ذره ای اختلاف که عملا دست نیافتنیه).
    معمولا زمانی که نیاز به تهیه یه منبع تغذیه با جریان بالا، از قطعات با جریان پایین باشه، از همون اول تو طراحی از چیپ هایی استفاده میکنن که با هم سینک بشن یا در نهایت، خط فیدبک رو به یه شکل دیگه کنترل میکنن.
    بیشتر این روشها، اصن به صرفه نیست حتا از نظر زمانی.
    Si vis pacem, para bellum

دیدگاه

سپاسگزارم [MENTION=297351]tiranoid[/MENTION] عزیز
      در حال حاضر دارم روي يک پروژه کار ميکنم با يک سناريوي مشخص شده. مهمترين قسمتش هم درمورد اتصال ميکرو آرم به اينترنت به صورت وايرلس هست. توضيحات کامل و سناريو در پست زير وجود داره. هرکس ميتونه کمکي کنه لطفا کوتاهي نکنه. حداقلش اينه که ثواب داره. هرکس هم ميتونه اين سناريو رو کامل پياده سازي کنه لطفا شرايط و قيمت پيشنهاديشو برام با پيغام خصوصي بفرسته تا با هم صحبتي داشته باشيم. بخصوص اگه اون شخص اهواز باشه تا راحت تر بتونيم حضوري صحبت کنيم.
      با سپاس

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Farshad.m نمایش پست ها
        سپاسگزارم @tiranoid عزیز
        در مورد لینکی که تو بخش امضا قرار دادین در مورد سوال اس تی ام 32 و وایرلس، لینک باز نمیشه. من اهواز هستم به هر حال اگر کمکی بود چه اینجا چه اونجا بپرسید.
        Si vis pacem, para bellum

دیدگاه

سپاسگزارم ، اما اون پروژه با شکست مواجه شد، چون هیچکس نبود که بتونه با هزینه ی منطقی پیاده سازیش کنه. ایده ی بنده مربوط به یک طرح تجاری و تولید یک دیوایس بود (البته مربوط به اون زمان، یعنی حدودا ۷ سال پیش). الان دیگه هم هزینه ی ساختش خیلی بالاتر میره و هم اینکه مردم برای اون دیوایس پول نمیدن! چون خرج های مهمتری دارن.
          اون زمان اگر میشد دستگاه نهایی رو با قیمت حدودا ۷۰ تومن وارد بازار کنیم طبق تحقیقات انجام شده فروش خوبی داشت.
          بگذریم... نشد دیگه
          بهرحال ممنونم از شما.
          با سپاس

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X