اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

منبع تغذیه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

منبع تغذیه

سلام من تعمیر کار موبایل هستم و منبع تغذیه اداک ps-405 دارم ولی وقتی ولتاژ رو تنظیم میکنم ثابت نمیشه و بد چند وقت که ثابت میشه موبایل وصل میکنم بهش روشن نمیکنه و ی بوق هم میزنه نمیدونم مشکل منبع از چیه لطفا راهنماییم کنید درستش کنم من شهرستانم و این جا کسی نیست که ببرمش تعمیر کنه ممنون میشم

پاسخ : منبع تغذیه

سلام دوست عزیز معمولا منبع های تغذیه کلیدهای ولومشون خراب میشه همون کلیدی که ولتاژ را کم و زیاد میکنه اونها راعوض کن و تست کن در صورت جواب نگرفتن عکس از داخل منبع بزار.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alibp نمایش پست ها
      سلام من تعمیر کار موبایل هستم و منبع تغذیه اداک ps-405 دارم ولی وقتی ولتاژ رو تنظیم میکنم ثابت نمیشه و بد چند وقت که ثابت میشه موبایل وصل میکنم بهش روشن نمیکنه و ی بوق هم میزنه نمیدونم مشکل منبع از چیه لطفا راهنماییم کنید درستش کنم من شهرستانم و این جا کسی نیست که ببرمش تعمیر کنه ممنون میشم
      سلام،شما بهتر هست تمامی خازن های برد منبع تغذیه رو تست کنین.
      در صورت حل نشدن مشکل یه چند تا عکس از داخل برد بذارین.
      موفق باشید.
      مداری ساده و عملی برای صرفه جویی در مصرف برق خانه:
      https://www.eca.ir/forums/thread89900.html

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alibp نمایش پست ها

خب صدای بوق مال زمانی هست که منبع اتصال کوتاه بشه!!!! راستی وقتی روی ولتاژ ثابت میشه شما ولتاژ و امپر خروجی منبع را با مولتی متر تست کن ببین واقعا همان ولتاژ و امپر را نشان میده.
        هر شکست مقدمه یک پیروزیست

دیدگاه

منبعتون چند ولت چتد امپره؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X