ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    2020/03/10
    75
    33

Question استرابوسکوپ

سلام
    برای پروژه استرابوسکوپ میخوام یه مدار با قطعات الکترونیکی و آیسی هایی مثل ne555 بسازم که یک led دوازده ولت یک آمپر رو با دیوتی سایکل 50% و فرکانس متغیر 5 تا 50 هرتز روشن و خاموش بشه خیلی تحقیق کردم ولی هر مداری که میبندم به مشکل بر میخوره مثلا دیوتی سایکلش خیلی زیاد یا خیلی کم میشه یا از این قبیل
    چیکار کنم؟
    ویرایش توسط CherryCHTR : 2021/01/12 در ساعت 17:15
    2020/03/10
    75
    33

پاسخ : استرابوسکوپ

کسی جواب مشکل مارو نمیدونه؟؟
    2013/04/20
    957
    328

با سلام
    شما باید از مدارات PWM استفاده کنید . آی سی 555 برای PWM نمیتواند دیوتی سایکل 0 تا 100 درصد را ایجاد کند باید از آی سی های Op-Amp برای PWM استفاده کنید . البته آی سی هایی مثل TL494 و یا SG3525 هم برای مدارات PWM استفاده میشوند ولی آنها هم دیوتی سایکل 0 تا 100 ارائه نمیدهند . برای مدارات هم به نت مراجعه کنید.
    2020/03/10
    75
    33

نقل قول نوشته اصلی توسط nimdar

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

با سلام
    شما باید از مدارات PWM استفاده کنید . آی سی 555 برای PWM نمیتواند دیوتی سایکل 0 تا 100 درصد را ایجاد کند باید از آی سی های Op-Amp برای PWM استفاده کنید . البته آی سی هایی مثل TL494 و یا SG3525 هم برای مدارات PWM استفاده میشوند ولی آنها هم دیوتی سایکل 0 تا 100 ارائه نمیدهند . برای مدارات هم به نت مراجعه کنید.
    اولا که یعنی چی دیوتی سایکل 0 تا 100 درصد ندارن مگه بجز 0 تا 100 هم عدد دیگه ای برای درصد هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    بعدش هم خب من الان چیکار کنم آخر؟!!؟؟!
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)