اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

استرابوسکوپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

استرابوسکوپ

سلام
    برای پروژه استرابوسکوپ میخوام یه مدار با قطعات الکترونیکی و آیسی هایی مثل ne555 بسازم که یک led دوازده ولت یک آمپر رو با دیوتی سایکل 50% و فرکانس متغیر 5 تا 50 هرتز روشن و خاموش بشه خیلی تحقیق کردم ولی هر مداری که میبندم به مشکل بر میخوره مثلا دیوتی سایکلش خیلی زیاد یا خیلی کم میشه یا از این قبیل
    چیکار کنم؟
    جدیدترین ویرایش توسط CherryCHTR; ۱۷:۱۵ ۱۳۹۹/۱۰/۲۳.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Failure Doesn't Mean

GAME OVER
    It Means
    TRY AGAIN
    With More
    XP
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~

پاسخ : استرابوسکوپ

کسی جواب مشکل مارو نمیدونه؟؟
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Failure Doesn't Mean

GAME OVER
    It Means
    TRY AGAIN
    With More
    XP
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~

دیدگاه

با سلام
      شما باید از مدارات PWM استفاده کنید . آی سی 555 برای PWM نمیتواند دیوتی سایکل 0 تا 100 درصد را ایجاد کند باید از آی سی های Op-Amp برای PWM استفاده کنید . البته آی سی هایی مثل TL494 و یا SG3525 هم برای مدارات PWM استفاده میشوند ولی آنها هم دیوتی سایکل 0 تا 100 ارائه نمیدهند . برای مدارات هم به نت مراجعه کنید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nimdar نمایش پست ها
        با سلام
        شما باید از مدارات PWM استفاده کنید . آی سی 555 برای PWM نمیتواند دیوتی سایکل 0 تا 100 درصد را ایجاد کند باید از آی سی های Op-Amp برای PWM استفاده کنید . البته آی سی هایی مثل TL494 و یا SG3525 هم برای مدارات PWM استفاده میشوند ولی آنها هم دیوتی سایکل 0 تا 100 ارائه نمیدهند . برای مدارات هم به نت مراجعه کنید.
        اولا که یعنی چی دیوتی سایکل 0 تا 100 درصد ندارن مگه بجز 0 تا 100 هم عدد دیگه ای برای درصد هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        بعدش هم خب من الان چیکار کنم آخر؟!!؟؟!
        ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
        Failure Doesn't Mean

GAME OVER
        It Means
        TRY AGAIN
        With More
        XP
        ~~~~~~~~~~~~~~~~~~

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X