اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ضروری.در مورد تستر LCR_T4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ضروری.در مورد تستر LCR_T4

با سلام و درود فراوان خدمت بزرگواران.تستر LCR_T4رو مدتی استفاده میکردم و خوب بود البته گاهی بعضی از ترانزیستورها را نمیشناخت تا اینکه دو روز پیش چند تا خازن الکتریکی رو باهاش تست کردم خوب بود ولی خازن آخری رو که بهش زدم (۴۷ میکرو و۴۰۰WV)سریع عکس خالی شدن باتری رو صفحه اومد و دستور شان دان ،داد.حالا دیکه نه خازن نه دیود نه مقاومت رو نمی شناسه. فقط ترانزیستور ها رو خوب می خونه میخ واستم راهنمایی کنید برای درست شدنش واقعا هم بهش نیاز دارم.لازم به یادآوری هست که خازن شارژ بود و مورد دوم اگه خراب شده پس چرا ترانزیستور ها رو میتونه بشناسد.با ارادت.

پاسخ : ضروری.در مورد تستر LCR_T4

سلام باز شکر کن کار کرده من یدونه از فروشگاه اینجا خریدم همونجوری خراب رسید دستم با پشتیبانی هم حرف زدم گفت هزینه ارسال مجددش پای خودتونه
    هنوزم همونجوری گذاشتم مونده
    وقتی بشینی کنار جاده زندگی چیزهای زیاد جالبی جز
    رفت آمد ماشینهای توی جاده نمیتونی ببینی
    باید بلند بشی و جاده زندگیتو خودت
    قدم بزنی آروم قدم بزنی و
    زیباییهاشو کشف کنی
    بعضی چیزها فقط برای تو آماده شده

دیدگاه

سلام, در صورتی که خازن رو قبل از تست تخلیه نکرده باشید ممکنه میکرو یا سایر قطعات موجود در تستر آسیب دیده باشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط salam6x نمایش پست ها
        با سلام و درود فراوان خدمت بزرگواران.تستر LCR_T4رو مدتی استفاده میکردم و خوب بود البته گاهی بعضی از ترانزیستورها را نمیشناخت تا اینکه دو روز پیش چند تا خازن الکتریکی رو باهاش تست کردم خوب بود ولی خازن آخری رو که بهش زدم (۴۷ میکرو و۴۰۰WV)سریع عکس خالی شدن باتری رو صفحه اومد و دستور شان دان ،داد.حالا دیکه نه خازن نه دیود نه مقاومت رو نمی شناسه. فقط ترانزیستور ها رو خوب می خونه میخ واستم راهنمایی کنید برای درست شدنش واقعا هم بهش نیاز دارم.لازم به یادآوری هست که خازن شارژ بود و مورد دوم اگه خراب شده پس چرا ترانزیستور ها رو میتونه بشناسد.با ارادت.
        با سلام 100% مشکل از خازن شارژ شده بوده والا یه فروم انگلیسی بود هرچی فکر میکنم یادم نمیاد اونجا همه موارد نوشته بود و چگونه تعمیرش کنید من خودم دارم راحت پروگرام غیر کارخانه گذاشته بودن تو ATMEGA زدم و کلی امکانات دیگه هم اضافه شد .
        پیداش کردم

تو همین فروم عضو بشید سوالتون بپرسید دقیقا میگن کدوم قطعه عوض کنید.خیالتون راحت درست میشه

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

توی این لینک سوالتون بپرسید حوصله کنید صفحه ها قبلشم بخونید خیلیها مشکل شمارو داشتن و حل شده بعد که درست شد حتما فرمویرشو آپدیت کنید سلف سنج و خیلی چیزا اضافه میشه

اینم نقشه کاملش

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mindhunter نمایش پست ها
          با سلام 100% مشکل از خازن شارژ شده بوده والا یه فروم انگلیسی بود هرچی فکر میکنم یادم نمیاد اونجا همه موارد نوشته بود و چگونه تعمیرش کنید من خودم دارم راحت پروگرام غیر کارخانه گذاشته بودن تو ATMEGA زدم و کلی امکانات دیگه هم اضافه شد .
          پیداش کردم

تو همین فروم عضو بشید سوالتون بپرسید دقیقا میگن کدوم قطعه عوض کنید.خیالتون راحت درست میشه

توی این لینک سوالتون بپرسید حوصله کنید صفحه ها قبلشم بخونید خیلیها مشکل شمارو داشتن و حل شده بعد که درست شد حتما فرمویرشو آپدیت کنید سلف سنج و خیلی چیزا اضافه میشه

اینم نقشه کاملش
          سلام .سپاسگزارم از راهنمایتون. سپاس

دیدگاه

سلام.خدمت دوست گرامی.سایت رو خوندم و به این نتیجه رسیدم که باید دوباره برنامه ریزی بشه ولی متاسفانه نه وسیله اتصال به کامپیوتر دارم ونه با اردینو کار کردم.البته ورژن جدید برنامه رو دانلود کردم ولی نمیتونم استفاده کنم.و همچنین اگر برد ش رو بدون lcd پیدا بشه میشه مونتاژ کرد.با یه دنیا سپاس

دیدگاه

نوشته اصلی توسط salam6x نمایش پست ها
              سلام.خدمت دوست گرامی.سایت رو خوندم و به این نتیجه رسیدم که باید دوباره برنامه ریزی بشه ولی متاسفانه نه وسیله اتصال به کامپیوتر دارم ونه با اردینو کار کردم.البته ورژن جدید برنامه رو دانلود کردم ولی نمیتونم استفاده کنم.و همچنین اگر برد ش رو بدون lcd پیدا بشه میشه مونتاژ کرد.با یه دنیا سپاس
              یدونه پروگرامر بخرید راحت.من خودم یادم رفته وگرنه هم ATMEGA دارم هم پروگرامر

دیدگاه

سلام.خسته نباشید.یه برد بدون lcdپیدا کردم.و lcd رو از اولی در آوردم و به دومی لحیم کردم ولی روشن نشد.نمیدونم اون علت lcdروش خاصی داره ،چون دقیقا همون حالت قبلی لحیم کردم و جواب نداد.واقعا کلام کرده،و چند روز تمام وقتم گرفته حالا یک lcd و دوتا درد رو دستم مونده و فکرم هم به جایی نمیرسه اگه دوستان راهی بلدند برای برطرف شدن این مشکل،راهنمایی کنند.با ارادت

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X