اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

قیمتی عجیب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

قیمتی عجیب

سلام
    قیمت سرویس اینترنت و نماوا و شاتل را با دو سرویس مقایسه می کنم .

نام بسته ترافیک بین*الملل قابل استفاده (گیگابایت) ترافیک معادل داخلی (گیگابایت) قیمت (تومان)
    بسته ۰.۵ گیگابایتی ۰.۵ ۱ ۱,۰۰۰
    بسته ۱ گیگابایتی ۱ ۲ ۲,۰۰۰
    بسته ۳ گیگابایتی ۳ ۶ ۶,۰۰۰
    بسته ۵ گیگابایتی ۵ ۱۰ ۱۰,۰۰۰
    بسته۱۰ گیگابایتی ۱۰ ۲۰ ۲۰,۰۰۰
    بسته ۲۰ گیگابایتی ۲۰ ۴۰ ۴۰,۰۰۰
    بسته ۵۰ گیگابایتی ۵۰ ۱۰۰ ۹۵,۰۰۰
    بسته ۱۰۰ گیگابایتی ۱۰۰ ۲۰۰ ۱۸۰,۰۰۰
    بسته ۲۰۰ گیگابایتی ۲۰۰ ۴۰۰ ۳۴۰,۰۰۰
    بسته ۵۰۰ گیگابایتی ۵۰۰ ۱۰۰۰ ۷۵۰,۰۰۰

فن آوا
    ترافیک داخلی ترافیک بین الملل قیمت (تومان) خرید - تمدید
    2 گیگابایت 1 گیگابایت 2.000 خرید - تمدید
    10 گیگابایت 5 گیگابایت 9.500 خرید - تمدید
    40 گیگابایت 20 گیگابایت 36.000 خرید - تمدید
    100 گیگابایت 50 گیگابایت 80.000 خرید - تمدید
    200 گیگابایت 100 گیگابایت 130.000 خرید - تمدید
    500 گیگابایت 250 گیگابایت 287.500 خرید - تمدید
    2000 گیگابایت 1000 گیگابایت 600.000 خرید - تمدید

آسیاتک

تماشاخونه نماوا

شما مقایسه کنید شاید من اشتباه می گم اینقدر اختلاف زنگ زدم نماوا می گم جریان چیه می گه کیفیت ما بیشتره میگم آخه همه شما یکی هستین دیگه چند وقتم که هست فیلم ها را حذف می کنید زبان اصلی می زارید و .... میگه تخفیف میدیم میگم عزیزم پایه گرون هست کلاه مدرن میزاری از خودمون می گیری به خودمون میدی!
    البته تقصیر خودشون نیست وقتی رقیبا را حذف میکنن برراشون همین میشه
    به 195 .......
    ترافیکشم بالاست به 195 میگم میگه شاید افزایش قیمت براشون امده یا شایدم کرونا هست دیگه میگم کرونا برای من نیست منم درامدم کم شده
    و داستان ادامه دارد.........
    برای ورود علم ، تکنولوژی ، پیشرفت به اجازه کسی احتیاج نیست !

پاسخ : قیمتی عجیب

نوشته اصلی توسط HOOMAMIRS نمایش پست ها
    سلام

نام بسته ترافیک بین*الملل قابل استفاده (گیگابایت) ترافیک معادل داخلی (گیگابایت) قیمت (تومان)

فن آوا

آسیاتک

تماشاخونه نماوا

شما مقایسه کنید شاید من اشتباه می گم اینقدر اختلاف زنگ زدم نماوا می گم جریان چیه می گه کیفیت ما بیشتره میگم آخه همه شما یکی هستین دیگه چند وقتم که هست فیلم ها را حذف می کنید زبان اصلی می زارید و .... میگه تخفیف میدیم میگم عزیزم پایه گرون هست کلاه مدرن میزاری از خودمون می گیری به خودمون میدی!
    به 195 .......
    ترافیکشم بالاست به 195 میگم میگه شاید افزایش قیمت براشون امده یا شایدم کرونا هست دیگه میگم کرونا برای من نیست منم درامدم کم شده
    سلام
    اینا همش بهانس. اینترنت خونه ما هم ADSL شاتله. چند وقته کیفیتش به شدت افت کرده؛ همش یا قطع میشه، یا سرعتش قطره چکانی میشه. هر موقع هم زنگ میزنم بهشون، تلفن رو گذاشتن تو حالت خودکار که مشکل خارج از شبکه شاتله و همکاران ما در حال تلاش هستن و این مزخرفات...
    متاسفانه توی این مملکت تا وقتی انقدر بی مسئولیتی وجود داشته باشه که تلفن رو بذاری روی حالت خودکار تا بابت بی مسئولیتی پاسخ گو نباشی، نباید انتظار کاهش قیمت و خدمات افزوده درست و حسابی داشت!!! تازه جناب آقایون شاتل لطف کردن و اگر صورت حساب رو از چند هفته قبل پرداخت کنیم، 0.5 گیگ ترافیک تشویقی هم میدن. والا من نمیفهمم خجالت نمیکشن از این حرکت مسخره و غیر حرفه ایشون؟؟؟ چند هفته پول رو زودتر میگیرن و فقط 0.5 گیگ تشویقی میدن! اگر اصلا چیزی نمیدادن انقدر به شعورمون بر نمیخورد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein.m98 نمایش پست ها
      سلام
      اینا همش بهانس. اینترنت خونه ما هم ADSL شاتله. چند وقته کیفیتش به شدت افت کرده؛ همش یا قطع میشه، یا سرعتش قطره چکانی میشه. هر موقع هم زنگ میزنم بهشون، تلفن رو گذاشتن تو حالت خودکار که مشکل خارج از شبکه شاتله و همکاران ما در حال تلاش هستن و این مزخرفات...
      متاسفانه توی این مملکت تا وقتی انقدر بی مسئولیتی وجود داشته باشه که تلفن رو بذاری روی حالت خودکار تا بابت بی مسئولیتی پاسخ گو نباشی، نباید انتظار کاهش قیمت و خدمات افزوده درست و حسابی داشت!!! تازه جناب آقایون شاتل لطف کردن و اگر صورت حساب رو از چند هفته قبل پرداخت کنیم، 0.5 گیگ ترافیک تشویقی هم میدن. والا من نمیفهمم خجالت نمیکشن از این حرکت مسخره و غیر حرفه ایشون؟؟؟ چند هفته پول رو زودتر میگیرن و فقط 0.5 گیگ تشویقی میدن! اگر اصلا چیزی نمیدادن انقدر به شعورمون بر نمیخورد.
      وای پس مشکل همه شاتلی ها هست فکر میکردم مشکل من هست!
      0.5 گیگ که نگو خدای خجالت داره ، بخاطر 0.5 گیگ زودتر پول واریز کنیم یعنی چه ؟
      چند شب پیش بود سر همین افت سرعت چت میکردم دیدی که یه جمله بهشون یاد دادن میگن مثل نویز خط کابل داخلی و cmd ایندفعه جدی ترگفتم مرد حسابی سیم نو هست نویز ندارم و... جالب همشم مقصر ما هستیم آخرش گفتم فکنم باید دنبال شرک دیگه ای باشم و.. که خودشون زنگ زدن سرعت یکم بهترشد

دیدگاه

وای پس مشکل همه شاتلی ها هست فکر میکردم مشکل من هست!
        0.5 گیگ که نگو خدای خجالت داره ، بخاطر 0.5 گیگ زودتر پول واریز کنیم یعنی چه ؟
        چند شب پیش بود سر همین افت سرعت چت میکردم دیدی که یه جمله بهشون یاد دادن میگن مثل نویز خط کابل داخلی و cmd ایندفعه جدی ترگفتم مرد حسابی سیم نو هست نویز ندارم و... جالب همشم مقصر ما هستیم آخرش گفتم فکنم باید دنبال شرک دیگه ای باشم و.. که خودشون زنگ زدن سرعت یکم بهترشد
        عجب...
        منم قصد داشتم به همین شکل تهدیدشون کنم. پس تا دوباره اون تلفن خودکار کذایی رو راه نیانداختن برم تهدیدشون کنم!
        فکر کنم این قضیه خارج از شبکه چرنده! احتمالا به اندازه کاربرایی که گرفتن توان خدمات دهی ندارن و به مشکل خوردن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein.m98 نمایش پست ها
          عجب...
          منم قصد داشتم به همین شکل تهدیدشون کنم. پس تا دوباره اون تلفن خودکار کذایی رو راه نیانداختن برم تهدیدشون کنم!
          فکر کنم این قضیه خارج از شبکه چرنده! احتمالا به اندازه کاربرایی که گرفتن توان خدمات دهی ندارن و به مشکل خوردن
          زنگ بزن یکم جدی باهاشون صحبت کنید.
          یکسری اپراتور گذاشتن هرچی میگی فقط اونای که بهش یاد دادن میگن .
          بخشی از موارد خودشون مشکل دارن و بخشی از اون سیاسی است و اینم بگم فیبر فیبرنوری و.... 90 درصد سرکاریه
          195 هم می توانی زنگ بزنی یا تو سایت شکایت ثبت کنی بازم از 195 می ترسند .

دیدگاه

زنگ بزن یکم جدی باهاشون صحبت کنید.
            یکسری اپراتور گذاشتن هرچی میگی فقط اونای که بهش یاد دادن میگن .
            بخشی از موارد خودشون مشکل دارن و بخشی از اون سیاسی است و اینم بگم فیبر فیبرنوری و.... 90 درصد سرکاریه
            195 هم می توانی زنگ بزنی یا تو سایت شکایت ثبت کنی بازم از 195 می ترسند .
            بله اتفاقا زنگ زدم و باز همون حرفای کلیشه ای! اون خانوم محترم همش میگفت الآن که مشکلی نیست و من میگفتم الآن که مشکلی نیست جواب میدید، قبلا که جواب نمیدادید (ساعت 9 شب 21 بهمن. نشون به اون نشون که صدای تکبیر به خاطر 22 بهمن از کوچه و خیابون شنیده میشد)! اصلا به خاطر همین الآن زنگ زدم چون بعدا که مشکلی باشه جواب نمیدید.
            جالب اینکه خانومه منکر جواب ندادن میشد و میگفت اتفاقا توی اون روز و ساعت خاص که قطعی پیش اومد تماس های ما کم بوده. حالا من هی میگم تماس ها به شما منتقل نمیشد که بخواد تعدادش زیاد باشه و اون خانوم انکار میکرد!!! تازه میگفت توی لاگ سیستم اون ساعت قطعی ثبت نشده که منم گفتم شاید از نظر شما اتصال برقرار باشه، ولی عملا برای ما اتصالی وجود نداشت. روشن بودن چراغ مودم یه مسئله اس، امکان ارتباط با جایی مثل گوگل یه مسئله دیگه. از صحبت هاشون کاشف به عمل آوردم که سیستم فیدبک گیری اینا از روی تعداد تماس هاس. یعنی اگر کسی اعتراض نکنه و زنگ نزنه از نظرشون همه چیز خوبه! در آخر هم حرف از DNS پیش اوردن که من گفتم اتفاقا DNS پیش فرض شما مشکل داره، گوگلم گاهی باز نمیکنه و من مجبور شدم DNS روی دستگاه هام ست کنم.
            خلاصه که خودشونم نمیدونن چکار میکنن. حالا یه وعده هایی دادن که خط شما رو بررسی میکنیم و این داستان های همیشگی که دیگه گفتنش خارج از حوصله اس...
            این 195 هم یادم میمونه، دفعه بعد خدمت اون ها هم میرسم. ببخشید اگر کمی پر حرفی کردم

دیدگاه

در مورد نماوا بگم البته اینو نمی خواستم بگم بخاطر کپی رایت و قانونی که هست چون باید احترم گذاشت ولی چون طرف مقابل احترام نمی گذارد پس من هم حق دارم ...
              می دونیم که سایت های مثل نماوا اجازه دانلود به صورت دائم نمی دهند ولی با این اپلیکیشن میتوانید نماوا را دانلود کندی با همان کیفیت های که درون سایت است Video DownloadHelper

دیدگاه

من که فک میکردم شاتل خیلی خوبه و بهتر از مخابراته این که بد تره .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ichigo نمایش پست ها
                  من که فک میکردم شاتل خیلی خوبه و بهتر از مخابراته این که بد تره .
                  بد نبود. یکی دو ماهه کمی اذیت میکنه اونم نه هر لحظه. من چند سال پیش مخابرات هم داشتم اون که دیگه فاجعه بود! به هیچ وجه هم حاضر نیستم برگردم به مخابرات

دیدگاه

سلام

فن آوا

آسیاتک

تماشاخونه نماوا

به 195 .......
                    سلام
                    من های وب دارم و میخواستم شاتل بخرم :|||| پشیمون شدم انگاری اینارو دیدم

من همیشه یکماهه های وب میخرم با قیمت (با مالیات) 68هزارتومن و 200 گیگ بین الملل میده بم (ضریب 1/4 هست ینی داخلی 800 گیگ یا بین الملل200 گیگ)
                    مشکلشون پشتیبانی شدیدا ضعیف و بی سوادشونه مشکل NAT Type داره و اینو هزاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااار بار زنگ زدم پشتیبانی و نتووووووووووووووونستمممم بفهموووووونم بهشون که نَت تایپ ینی چی . هربارم میگن پینگ تایم بگیریم :|| میخام خانوم اقااا نََتتتت تااااایپ مشکل داره و باید بذارید روی اوپن ... نمیفهمن اصلا.
                    *** کمترین توقع از یک فرد تحصیل کرده، دانستن املاءِ صحیحِ کلمات است ***

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X