اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فروش هویه تقلبی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

فروش هویه تقلبی

سلام دوستان چند ماه پیش دنبال خرید هویه بودم، از دیوار ی آگهی رو دیدم که تهران فروش حضوری زده بود و قیمت هم مناسب بود.تماس گرفتم که خرید کنم گفت که فعلا موجود نیست و بعد آگهی رو حذف کرد.مجدد بعد چند روز آگهی رو گذاشت با محصولات متنوع تر ،منبع تغذیه و هویه و...تماس گرفتم جواب نداد.بعد پیام داد که فروش اینترنتی داریم به آدرس سایت مراجعه کنید.چندتا هویه رومیزی داشت و مشخصات زده بود .پیام دادم گفت اینا تخفیف خورده و وارداتی هست .منم هرچی پرسیدم جواب داد گفت ترانس دار هست و...قیمت مناسب و ظاهر عکس تو سایت و نماد اعتماد الکترونیکی سایت باعث شد ریسک کنم و خرید کنم .موقعیکه محصول دستم رسید دیدم ظاهرش دقیقا مشابه عکس سایت هست و بدنه پلاستیکی هست و یک ولوم متغیر حرارت داره روی بدنه که ی پتاسیومتر هست و بیشتر جنبه نمایشی داره و اعداد کنارش الکی هست.وزن هم که ترانس نداره اصلا و درحد سی چهل گرم هست.خلاصه داخلش هم ی مدار دیمر گذاشته و ی هویه قلمی داره با جنس مزخرف و قیمت 30-40 تومن درصورتی که چند ماه پیش 350 هزار تومن پولشو دادم.این پست رو گذاشتم که دوستان موقع خرید آگاه باشن.
    شکایت هم دنبالش رفتم گفتن چون دقیقا مشابه تصویر سایت هست تخلف نکرده

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

دوستان این فروشگاه اهواز و جنوب کشور فعالیت داره.خیلی مراقب باشد موقع خرید

پاسخ : فروش هویه تقلبی

نوشته اصلی توسط morteza.msc نمایش پست ها
    سلام دوستان چند ماه پیش دنبال خرید هویه بودم، از دیوار ی آگهی رو دیدم که تهران فروش حضوری زده بود و قیمت هم مناسب بود.تماس گرفتم که خرید کنم گفت که فعلا موجود نیست و بعد آگهی رو حذف کرد.مجدد بعد چند روز آگهی رو گذاشت با محصولات متنوع تر ،منبع تغذیه و هویه و...تماس گرفتم جواب نداد.بعد پیام داد که فروش اینترنتی داریم به آدرس سایت مراجعه کنید.چندتا هویه رومیزی داشت و مشخصات زده بود .پیام دادم گفت اینا تخفیف خورده و وارداتی هست .منم هرچی پرسیدم جواب داد گفت ترانس دار هست و...قیمت مناسب و ظاهر عکس تو سایت و نماد اعتماد الکترونیکی سایت باعث شد ریسک کنم و خرید کنم .موقعیکه محصول دستم رسید دیدم ظاهرش دقیقا مشابه عکس سایت هست و بدنه پلاستیکی هست و یک ولوم متغیر حرارت داره روی بدنه که ی پتاسیومتر هست و بیشتر جنبه نمایشی داره و اعداد کنارش الکی هست.وزن هم که ترانس نداره اصلا و درحد سی چهل گرم هست.خلاصه داخلش هم ی مدار دیمر گذاشته و ی هویه قلمی داره با جنس مزخرف و قیمت 30-40 تومن درصورتی که چند ماه پیش 350 هزار تومن پولشو دادم.این پست رو گذاشتم که دوستان موقع خرید آگاه باشن.

سلام ممنون بابت اطلاع رسانی ولی بهتر بود آدرس اون سایت یا پیج آگهی دیوارش رو اینجا قرار میدادید تا علاوه بر شفافسازی، دوستان آگاه باشن و بشناسن تا در دام این دزدان نیوفتند. تشکر
    *** کمترین توقع از یک فرد تحصیل کرده، دانستن املاءِ صحیحِ کلمات است ***

دیدگاه

بله درست میگید باید اسم شخص و سایت رو گفت ولی از لحاظ حقوقی میتونه از من شکایت کنه چون اون دقیقا داره چیزی رو میفروشه که توسایتش آگهی کرده و عکس گذاشته .اما نکته که باید دقت کردو تجربه هست اینه که موقع خرید اینه که محصولاتی بخرید که برند معروف و مشخصی باشند و اجناس لااقل در چندین فروشگاه یا سایت موجود باشه که مهمترین نکته اینه
      با ی سرچ کوچیک تو گوگل هنگام خرید هویه و منبع تغذیه قطعا محصولات این فروشنده رو میبینید وبا اجناس بی کیفیت داخلی که صرفا ظاهری مشابه محصولات خارجی دارن روبرو میشید
      اینکه ی هویه قلمی رو به ی باکس وصل کرد و به عنوان هویه رومیزی فروخت ایده نیست.قطعا کلاهبرداری و دزدی هست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط morteza.msc نمایش پست ها

سلام درست که در اینترنت کالا های متنوعی وجود داره و گاهی هم کالا های ارزان .اما توصیه میکنم تا امکان داره خرید اینرنتی نکنید.چون امکان تست و برزسی کالا وجود نداره و در صورتی که حتی یک سایت تخلف هم کرده باشه شما باید زمان و هزینه زیادی را برای شکایت بگذارید.
        هر شکست مقدمه یک پیروزیست

دیدگاه

گاهی خود فروشنده چون سررشته نداره ممکنه متوجه جنسی که میفروشه اصلا نباشه گاهی هم به مشخصات درج شده روی محصول استناد می کنه مثلا هویه ی تفنگی رومیزی آبی رنگ که توی eca نوشته 200 وات ژاپنی با تستی که من گرفتم اولا حداکثر 80 وات بیشتر نیست دوما با جنس ساده و ضعیفی که داره اگه ژاپنی ها بفهمن داره به اسمشون فروخته میشه این بار خودشون به خودشون بمب اتم می زنن
          تازه شما موقع خرید حضوری هم امکان تست نداری
          بازار ایران اینجوری شده بلطف بعضی تاجران بیسواد و پول پرست که میرن چین و توی بازارها فقط دنبال اجناس درجه ی 10 در حد زباله می گردن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X