اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پایه های میکرو زمانی که هم ورودی است و هم خروجی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پایه های میکرو زمانی که هم ورودی است و هم خروجی

با سلام
    در دیتا شیت DHT11 ذکر شده است که پایه دیتا که به پایه ی I/o وصل میشه باید پول آپ بشه . حال سوال من این است با توجه به اینکه این پایه خروجی هم می شود . پایه خروجی یک می شود مشکلی پیش نمی آید . ممنون میشم برام توضیح بدید .چون به نظر من از نظر مداری . اختلال به وجود میاد .

پاسخ : پایه های میکرو زمانی که هم ورودی است و هم خروجی

نوشته اصلی توسط Himmel نمایش پست ها
    با سلام
    در دیتا شیت DHT11 ذکر شده است که پایه دیتا که به پایه ی I/o وصل میشه باید پول آپ بشه . حال سوال من این است با توجه به اینکه این پایه خروجی هم می شود . پایه خروجی یک می شود مشکلی پیش نمی آید . ممنون میشم برام توضیح بدید .چون به نظر من از نظر مداری . اختلال به وجود میاد .
    سلام
    مشکلی پیش نمیاد.

این مدار داخلی پول آپ میکروکنترلر هستش. شما فرض بگیرید که اون قسمت logic به گیت یک ماسفت متصل باشه. در این صورت 1 کردن ورودی هم مشکلی درست نمیکنه. اصلا ورودی برای همین طراحی شده!
    جدیدترین ویرایش توسط hossein.m98; ۱۷:۴۶ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵.

دیدگاه

[QUOTE=hossein.m98;727987]سلام
      مشکلی پیش نمیاد.

این مدار داخلی پول آپ میکروکنترلر هستش. شما فرض بگیرید که اون قسمت logic به گیت یک ماسفت متصل باشه. در این صورت 1 کردن ورودی هم مشکلی درست نمیکنه. اصلا ورودی برای همین طراحی شده![/QUOTE
      ممنون .. من با حالت ورودی مشکلی ندارم .سوالم برای زمانی است که که بخواد به عنوان خروجی استفاده بشه .به عنوان مثال ما پایه رو خروجی کردیم و پایه رو یک کردیم . در این حالت وقتی در مدار هم پول آپ کردیم تداخل نداره ؟

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

ممنون .. من با حالت ورودی مشکلی ندارم .سوالم برای زمانی است که که بخواد به عنوان خروجی استفاده بشه .به عنوان مثال ما پایه رو خروجی کردیم و پایه رو یک کردیم . در این حالت وقتی در مدار هم پول آپ کردیم تداخل نداره ؟

دیدگاه

[QUOTE=Himmel;727995]
        نوشته اصلی توسط hossein.m98 نمایش پست ها
        سلام
        مشکلی پیش نمیاد.

این مدار داخلی پول آپ میکروکنترلر هستش. شما فرض بگیرید که اون قسمت logic به گیت یک ماسفت متصل باشه. در این صورت 1 کردن ورودی هم مشکلی درست نمیکنه. اصلا ورودی برای همین طراحی شده![/QUOTE

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نه فکر نکنم بازم مشکلی پیش بیاد. معمولا این موارد رو سازنده ها خودشون در نظر میگیرن یا حتما روش تاکید میکنن که کسی انجامش نده!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X