اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

میوت میکروفون؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

میوت میکروفون؟!

سلام دوستان
    من نیاز به یه هندزفری داشتم که یه سوییچ میوت برای میکروفون روش باشه که وقتی میزنیمش میکروفون رو قطع کنه(مثل هندزفری پلی 4 یا اکثر هندزفری های گیمینگ)
    ولی خب خیلی گشتم ولی چیزی پیدا نکردم(بجز همون پلی 4 یا هندزفری های گیمینگ که خب گرونن من نمیخوام در این حد هزینه کنم)
    تصمیم گرفتم خودم قطعه ای بسازم که سیم هندزفری از یک طرف بهش وصل بشه و از سمت دیگه به جک aux دیوایسم وصل بشه و یک کلید داشته باشه که وقتی میزنمش میکروفون رو قطع و وصل کنه
    مدار زیر رو توی نت دیدم

خب دو تا سوال
    یک اینکه این مدار مشکلی که نداره؟! یهو نزنه کل کارت صدا رو به فنا بده
    و سوال دوم اینکه خب من باید این مدار رو بین پایه های مربوط به 2 تا جک aux ام (ورودی و خروجی) ببندم ولی گراند و 2 تا پایه دیگه جک رو که مال صدای راست و چپ هست رو مستقیم به هم وصل کنم
    ولی خب فک کنم با اینکار نویز پیدا میکنم چیکار کنم نویز نیافته؟
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Failure Doesn't Mean

GAME OVER
    It Means
    TRY AGAIN
    With More
    XP
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~

پاسخ : میوت میکروفون؟!

تو راه مثبت یا منفی میکروفون یه کلید بزار همین این مدار اصولی نیست اصلا لازم هم نیست
    _________ /____________Mic
    اینم مدارش :دی

دیدگاه

پاسخ : میوت میکروفون؟!

نوشته اصلی توسط CherryCHTR نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من نیاز به یه هندزفری داشتم که یه سوییچ میوت برای میکروفون روش باشه که وقتی میزنیمش میکروفون رو قطع کنه(مثل هندزفری پلی 4 یا اکثر هندزفری های گیمینگ)
      ولی خب خیلی گشتم ولی چیزی پیدا نکردم(بجز همون پلی 4 یا هندزفری های گیمینگ که خب گرونن من نمیخوام در این حد هزینه کنم)
      تصمیم گرفتم خودم قطعه ای بسازم که سیم هندزفری از یک طرف بهش وصل بشه و از سمت دیگه به جک aux دیوایسم وصل بشه و یک کلید داشته باشه که وقتی میزنمش میکروفون رو قطع و وصل کنه
      مدار زیر رو توی نت دیدم

خب دو تا سوال
      یک اینکه این مدار مشکلی که نداره؟! یهو نزنه کل کارت صدا رو به فنا بده
      و سوال دوم اینکه خب من باید این مدار رو بین پایه های مربوط به 2 تا جک aux ام (ورودی و خروجی) ببندم ولی گراند و 2 تا پایه دیگه جک رو که مال صدای راست و چپ هست رو مستقیم به هم وصل کنم
      ولی خب فک کنم با اینکار نویز پیدا میکنم چیکار کنم نویز نیافته؟
      سلام،
      تنها تغییری که این مدار لازم داره،اینه که باید بین هر دو تا سیم مونو)left)
      و right باید یه مقاومت 820 اهم قرار بگیره که هم نویز رو خیلی کم
      کنه هم اینکه به کارت صدا آسیبی نرسونه.
      این کار رو بهتره حتی وقتی که جک شما مونو هست هم بکنین.
      غیر از این به نظر بنده تغییری لازم نیست.
      موفق باشید .
      مداری ساده و عملی برای صرفه جویی در مصرف برق خانه:
      https://www.eca.ir/forums/thread89900.html

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X