اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی کنترل رله بر بستر اینترنت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی کنترل رله بر بستر اینترنت

درود بر عزیزان
    من واقعیت میخواستم چنتا برد چند کانال رله رو با نت کنترل کنم. خب یسری بع سایتای زیادی زدم برای اینکار مثل thinger.io.خب این سایت خیلی عالی بود تا جاییکه من فهمیدم تا ۳ دیوایس رایگان هست.
    جستجو های زیادی کردم ولی چون زبان من خیلی ضعیفه گفتم اینجا کاری ک میخوام بکنم توضیح بدم شاید شما تونستید کمکم کنید....
    سلامت باشید

پاسخ : راهنمایی کنترل رله بر بستر اینترنت

سلام برای اینکار میتونید از ماژول های esp8266 استفاده کنید برای راحت تر شدن کارتون میتونید از برد های node mcu استفاده کنید با اردوینو هم میتونید انجام بدید
    www .viralsciencecreativity.com/post/esp8266-alexa-home-automation-with-manual-switch
    فک کنم این پروژه بدردتون بخوره هم با دستورات صوتی میشه رله ها رو خاموش و روشن کرد و هم با اپلیکیشن
    برای دستور صوتی میتونید از دستیار صوتی الکسا امازون و یا دستیار صوتی گوگل استفاده کنید درضم با یک رزبری پای هم میتونید دستیار صوتی خودتون رو بسازید
    برای کنترل با اپلیکیشن هم میتونید از اپلیکشن امازون الکسا و یا اپلیکیشن sinric استفاده کنید
    درضممن این لینکی که براتون گذاشتم ممکنه با اینترنت ایران نیاد و یه ایرادی هم که داره داخل برنامه این دوستمون یه اشتباه کوچیک کرده وقتی دستور خاموشش رو میدیم رله روشن میشه به جای خاموش شدن و بلعکس که البته با یه تغییر ساده کد میتونید حل کنید

دیدگاه

عالی بود

دیدگاه

سلام با پلتفرم اینترنت اشیا ویرالینک میتونید هر وسیله ای رو از اینترنت کنترل کنید مستنداتش هم به زبان فارسی موجود هست

دیدگاه

Esp یا اردوینو کارت را راه میندازه ولی خوب ب ای هر دوش لازمه کد نویسیشون را بلد باشی یه سری ماژول آماده هم هست ک با اس ام اس کار میکنه اونا را هم بخری بدون دردسر و بدون هیچ علمی میتونی کارتا راه بندازی

دیدگاه

برای این موضوع میتونی هم از برد esp8266 و هم از برد esp32 استفاده کنی
            راه حل های متعددی برای این کار وجود داره
            ساده ترین راه این هست که شما بیاید از یک سرور MQTT رایگان استفاده کنید و برد رو متصل کنید به سرور MQTT و همچنین توسط اپلیکیشن های کنترل MQTT در اندروید بهش وصل بشید
            یا در نهایت اپلیکیشن خودتون رو بنویسید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X