اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

استفاده از ویندوز 7 در سال 2021!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

استفاده از ویندوز 7 در سال 2021!!

درود.
    بنده میخواهم ویندوز 7 آپدیت 2021 راروی سیستم خودم نصب بکنم!!! درحال حاضر ویندوز 8.1 دارم و بنده را در بسیار از نرم افزار ها دچار مشکل کرده است!!!!
    آیا از نرم افزار ها مانند موزیلا فایر فاکس و .... پشتیبانی میکند؟؟؟ مشکلی ندارد؟؟
    اوباش مجازی یا ترول به انگلیسی):Troll) در گفتمان اینترنتی به افرادی گفته می*شود؛ که با رفتار مخرب در فضای وب به دنبال جلب نظر کاربران، ایجاد تشنج و بیان مطالب محرک و توهین*آمیز هستند.

پاسخ : استفاده از ویندوز 7 در سال 2021!!

ما هنوز از xp استفاده میکنیم ....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط parsa bahrami نمایش پست ها
      درود.
      بنده میخواهم ویندوز 7 آپدیت 2021 راروی سیستم خودم نصب بکنم!!! درحال حاضر ویندوز 8.1 دارم و بنده را در بسیار از نرم افزار ها دچار مشکل کرده است!!!!
      آیا از نرم افزار ها مانند موزیلا فایر فاکس و .... پشتیبانی میکند؟؟؟ مشکلی ندارد؟؟
      سلام من از ورژن 2019 استفاده می کنم و واقعا طی سالها استفاده از
      ویندوز سون حتی یک بار هم به مشکل بر نخوردم ولی برعکس ویندوز
      هشت و بخصوص ویندوز 10 که خیلی خیلی اذیت شدم و در نهایت دوباره
      مجبور شدم همون ویندوز سون رو نصب کنم و در کنار اون از ویندوزهای
      دیگه استفاده کنم
      قصه زندگی همیشه با مدادی که ما دوست داریم نوشته نمی شه .....

دیدگاه

درود.
        دوست عزیز
        با اینکه میکروسافت دیگه از ویندوز 7 پشتیبانی نمیکنه ولی مرورگرها ( گوگل کروم ، فایرفاکس ، اپرا ) و اغلب آنتی ویروسها هنوز از وینوز 7 پشتیبانی میکنند روی ویندوز 7 بدون مشکل بروز رسانیها را دریافت میکنند
        پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mehrannohtanipour نمایش پست ها
          ما هنوز از xp استفاده میکنیم ....
          درود.
          بنده 15 سال پیش ویندوز xp داشتم.... واقعا مورد خوبی بود پایداری اش فوق العاده بود!!! فقط یکسری ارور میداد که نهایتا با یک ترفند رجیستری قابل حل بود!!!
          اما الان سیستم بنده جدید است و ویندوز xp هم روی این یک زمانی نصب بود اما وقتی رم سیستم را به 4 گیگ ارتقا دادم دیگر ویندوز xp استفاده نکردم....
          الان ویندوز 8.1 دارم و اذیتم میکند!!! ویندوز 10 هم حتی نسخه های ltsb هم خوب نبود.... سیستم بنده هم قدیمیست و ویندوزی بهتر از 7 روی آن جواب نمیدهد!!
          اگر واقعا سیستمتان جواب میدهد حداقل ویندوز 7 بریزید!!! ویندوز xp کرنلی قدیمی دارد که به راحتی در حال حاضر آسیب پذیر است و زود خراب میشود!!
          فردا صبح هم بنده ویندوز سیستمم را از 8.1 به 7 دانگرید خواهم کرد واقعا ویندوز 8.1 و 10 اذیت میکند بنده را!!!

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط خلبان نمایش پست ها
          سلام من از ورژن 2019 استفاده می کنم و واقعا طی سالها استفاده از
          ویندوز سون حتی یک بار هم به مشکل بر نخوردم ولی برعکس ویندوز
          هشت و بخصوص ویندوز 10 که خیلی خیلی اذیت شدم و در نهایت دوباره
          مجبور شدم همون ویندوز سون رو نصب کنم و در کنار اون از ویندوزهای
          دیگه استفاده کنم
          درود.
          من از نظر ساپورت برنامه ها روی ویندوز 7 کمی دو دلی دارم!!! اگر همه برنامه هارا ساپورت کند همین فردا ویندوز 7 را دوباره خواهم ریخت!!! بنده از سال 90 تا 98 ویندوز 7 داشتم بدون هیچ مشکلی تو این 8 سال کلا 2 بار مجبور شدم عوضشان کنم واقعا خوب بود تا وقتی پارسال از پشتیبانی خارج شد!!!

نوشته اصلی توسط emitor نمایش پست ها
          دوست عزیز
          با اینکه میکروسافت دیگه از ویندوز 7 پشتیبانی نمیکنه ولی مرورگرها ( گوگل کروم ، فایرفاکس ، اپرا ) و اغلب آنتی ویروسها هنوز از وینوز 7 پشتیبانی میکنند روی ویندوز 7 بدون مشکل بروز رسانیها را دریافت میکنند
          درود.
          آیا نود 32 هنوز هم نسخه ی 2021 اش روی ویندوز 7 کار می کند؟؟؟اگر کار بکند واقعا معرکه است!!!
          اوباش مجازی یا ترول به انگلیسی):Troll) در گفتمان اینترنتی به افرادی گفته می*شود؛ که با رفتار مخرب در فضای وب به دنبال جلب نظر کاربران، ایجاد تشنج و بیان مطالب محرک و توهین*آمیز هستند.

دیدگاه

درود.
            من از نظر ساپورت برنامه ها روی ویندوز 7 کمی دو دلی دارم!!! اگر همه برنامه هارا ساپورت کند همین فردا ویندوز 7 را دوباره خواهم ریخت!!! بنده از سال 90 تا 98 ویندوز 7 داشتم بدون هیچ مشکلی تو این 8 سال کلا 2 بار مجبور شدم عوضشان کنم واقعا خوب بود تا وقتی پارسال از پشتیبانی خارج شد!!!
            درود.
            آیا نود 32 هنوز هم نسخه ی 2021 اش روی ویندوز 7 کار می کند؟؟؟اگر کار بکند واقعا معرکه است!!!
            سلام
            ویندوز 7 رو منم از همون اول که اومده دارم استفاده می کنم ، ویندوز های جدیدتر رو روی سیستم های دیگه تست کردم ولی با 7 راحت ترم
            اپدیتی که دارم برای سال گذشتس چند روز قبل eset internet security هشدار داد که حدودا تا یکی دو ماه دیگه از این نسخه پشتیبانی می کنه باید یا اپگرید بشه به 10 یا ویندوز اپدیت بشه که اتفاقا منم یکی دو روز قبل اپدیت ماه پیش ویندوز 7 رو دانلود کردم
            فقط ی سری گیم یا ی سری برنامه هست که ورژن هایی زدن برای ویندوز 10 که تعدادشون خیلی کمه و زیاد مهم نیست ، مثلا VMware Workstation نسخه ی 16 رو فقط می تونید در ویندوز 10 نصب کنید

دیدگاه

درود.
              بنده 15 سال پیش ویندوز xp داشتم.... واقعا مورد خوبی بود پایداری اش فوق العاده بود!!! فقط یکسری ارور میداد که نهایتا با یک ترفند رجیستری قابل حل بود!!!
              اما الان سیستم بنده جدید است و ویندوز xp هم روی این یک زمانی نصب بود اما وقتی رم سیستم را به 4 گیگ ارتقا دادم دیگر ویندوز xp استفاده نکردم....
              الان ویندوز 8.1 دارم و اذیتم میکند!!! ویندوز 10 هم حتی نسخه های ltsb هم خوب نبود.... سیستم بنده هم قدیمیست و ویندوزی بهتر از 7 روی آن جواب نمیدهد!!
              اگر واقعا سیستمتان جواب میدهد حداقل ویندوز 7 بریزید!!! ویندوز xp کرنلی قدیمی دارد که به راحتی در حال حاضر آسیب پذیر است و زود خراب میشود!!
              فردا صبح هم بنده ویندوز سیستمم را از 8.1 به 7 دانگرید خواهم کرد واقعا ویندوز 8.1 و 10 اذیت میکند بنده را!!!

درود.

درود.
              البته این نکته رو بگم که باید به مرور از ویندوز 7و8 خداحافظی کرد
              و ویندوز 10 رو با همه مشکلاتش پذیرفت چون در نسل های جدید
              کامپیوتر دیگه این ویندوزها نصب نمی شود و فقط ویندوز10 پاسخگو
              هست
              قصه زندگی همیشه با مدادی که ما دوست داریم نوشته نمی شه .....

دیدگاه

هست
                درود.
                فعلا که بودجه ی کافی جهت تعویض سیستم ندارم فعلا همین را دارم...
                یک روزی هم روی سیستم جدیدتر شاید ویندوز10 برای بنده بهتر جواب بدهد...

دیدگاه

همچنان از ویندوز 7 استفاده میکنم ، از نسخه lite با آپدیت های 2019 که کل حجم خود ویندوز فقط 700 مگابایت هست
                  برای سیستم های قدیمی ویندوز 7 بهترین انتخاب هست به نظرم

دیدگاه

چه جالب بحث ویندوز
                    منم از همه ی ویندوز ها استفاده کردم درسته برای سیستم هایی که ضعیفن 7 بهترینه.
                    اما مهم ترین مشکلی که ویندوز های 7 به بعد دارن هارده
                    مخصوصا ویندوز 10 پدر هاردو درمیاره هارد من همیشه با صدای بلند خرخر میکرد درصورتی که تو ویندوز 7 اصلا اینجوری نبود.
                    برای ویندوز های بالاتر از 7 هارد ssd نیاز هست این هارد حتی مهم تر از رم و سیپیو هست!
                    اما دوستان یکم درمورد ویندوز 10 کم لطفی کردند
                    بنظر من اگه کسی مدتی با این ویندوز کارکنه برگشتن به ویندوز های قبلی براش عذاب آوره.امکاناتش بسیار بالاست.دوستان درست میگن که ایراد و باگ داره منم تجربه کردمش اما تو نسخه 2016. من نسخه اواخر 2020 رو دارم و تقریبا تمام ایراداتش برطرف شده.
                    ولی حتی این ویندوز هم قدیمی شد
                    جدیدا ویندوز 11 اومده وامکانات خیلی بهتر که مهم ترینش ساپورت کردن برنامه های اندرویده.ولی اونطور که معلومه حالا حالاها کار داره تا جا بیوفته.

دیدگاه

هست
                      نوشته اصلی توسط msm_a_b_e نمایش پست ها
                      چه جالب بحث ویندوز
                      مخصوصا ویندوز 10 پدر هاردو درمیاره هارد من همیشه با صدای بلند خرخر میکرد درصورتی که تو ویندوز 7 اصلا اینجوری نبود.
                      برای ویندوز های بالاتر از 7 هارد ssd نیاز هست این هارد حتی مهم تر از رم و سیپیو هست!
                      بنظر من اگه کسی مدتی با این ویندوز کارکنه برگشتن به ویندوز های قبلی براش عذاب آوره.امکاناتش بسیار بالاست.دوستان درست میگن که ایراد و باگ داره منم تجربه کردمش اما تو نسخه 2016. من نسخه اواخر 2020 رو دارم و تقریبا تمام ایراداتش برطرف شده.
                      جدیدا ویندوز 11 اومده وامکانات خیلی بهتر که مهم ترینش ساپورت کردن برنامه های اندرویده.ولی اونطور که معلومه حالا حالاها کار داره تا جا بیوفته.
                      ویندوز یازده در اصل همون ویندوز ده هست که یک آپدیت جدید گرفته و طبق ادعای مایکروسافت روی مادربوردهای حداکثر ۳-۲ سال اخیر قابل نصبه که از tpm2 و secure boot پشتیبانی کنن
                      البته اگه کسی واقعا کشته و مرده ی این ویندوزای جدید مایکروسافته میتونه از ترفندهایی که توی یوتیوب هم هست برای نصب ویندوز یازده روی سیستمهای خیلی قدیمی استفاده کنه
                      ولی کاربری که دنبال دردسر نیست و پایداری ویندوز براش مهمه بهترین ویندوز همون هفت هست. اینکه دیگه پشتیبانی و بروزرسانی نمیشه بنظر من اهمیتی نداره چه اینکه نصب خیلی از بروزرسانی ها روی ویندوزهای مایکروسافت چه xp باشه چه 11 معمولا دیدیم بدتر ویندوز رو ریخته بهم و صفحه آبی داده و ...
                      آدم ویروس کش مناسب مثل کاسپرسکی نصب می کنه به وبگاههای نا امن هم نمیره از ویندوزش با norton ghost یا هر ابزار دیگه ای نسخه ی پشتیبان می گیره تا اگر روزی روزگاری مشکل خورد ظرف چند دقیقه برگردونه سرجاش
                      اینجوری تا 40 سال دیگه هم از همون ویندوزش با خیال راحت لذت می بره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط msm_a_b_e نمایش پست ها
                        چه جالب بحث ویندوز
                        درود.
                        بله ویندوز 7 برای سیستم های قدیمی فوق العاده است!!! بنده خودم هم در حال حاضر ویندوز 7 دارم!!
                        اما در مورد ویندوز 11 به نظر بنده همانطور که ویندوز ویستا شکست خورد ویندوز 11 هم شکست میخورد!! چرا؟ برای اینکه بزرگترین عیبش این است که از بیشتر 90 درصد سیستم ها پشتیبانی نمیکند و باید صدتا ترفند زد تا ویندوز نصب بشود!!!! فعلا که ویندوز 7 کار می کند . بنده جایی را سراغ دارم که همه از xp استفاده می کنند!!!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X