اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت وبسایت کتابخانه الکترونیک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت وبسایت کتابخانه الکترونیک

سلام سلام سلام......
    تنبل ترین فرد کل انجمن eca وارد میشود
    اومدم یه پیشنهادی بدم
    گرچه کمی مسخرست
    خب مسئله از اونجا شروع میشه که...........
    پروژه های زیادی تو این انجمن هست اما..........
    99% اونا قابل دانلود نیستن.....
    چون پیکوفایل و یو آپلود و هشت آپلود و........ فایلهای آپلود شده رو پاک میکنن
    و دیگه فایل بی فایل کتابخونه بی کتابخونه و.......
    خلاصه گفتم بهتره یه فکری به حال این بدبختی بشه
    تا اینکه فکر ساخت یه سایت به ذهنم اومد که توش فایل ها قرار داده بشه و دیگه پایان این مصیبت بشه
    از بزرگواران انجمن eca Forums تقاضا میکنم که بهش فکر کنند
    اگه خواستین دست به کار شید منم خبر کنید راه اندازیشو خودم انجام میدم در مورد قالبم یکم HTML5 و CSS3 بلدم
    میدونم مسخره بود ولی یه فکری به حال این فایل یافت نشد ها بکنید

پاسخ : ساخت وبسایت کتابخانه الکترونیک

میدونم مسخره بود ایدش اما لا اقل دوتا میفرستادین

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ichigo نمایش پست ها
      سلام سلام سلام......
      اومدم یه پیشنهادی بدم
      گرچه کمی مسخرست
      تا اینکه فکر ساخت یه سایت به ذهنم اومد که توش فایل ها قرار داده بشه و دیگه پایان این مصیبت بشه
      اگه خواستین دست به کار شید منم خبر کنید راه اندازیشو خودم انجام میدم در مورد قالبم یکم HTML5 و CSS3 بلدم
      سلام این ایده رو من چند سال پیش به جناب بلورچیان ارائه دادم منتها مورد توجه ایشون بنا به دلایل شخصیشون قرار نگرفت که یکی از دلایل میتونست هزینه های زیاد این پروژه در طولانی مدت باشه چون ما نیاز به یه اپلود سنتر یا فایل شرینگ داریم که سرور هاش باید کلاستر بشن و یه فضای ابری بوجود بیاریم تا کاربران مشکلات کمبود فضا نداشته باشن و بتونیم رضایت کاربران و در طولانی مدت جلب کنیم به همین خاطر این پروژه نیاز به نیرو و هزینه و فکر بلند مدت میخاد که بتونیم در طولانی مدت پاسخگوی کاربران باشیم که این امر گویا فعلا برای مجموعه مقدور نیست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ichigo نمایش پست ها
        سلام سلام سلام......
        اومدم یه پیشنهادی بدم
        گرچه کمی مسخرست
        سلام
        خوب برای این کار تا حدی میشه از GitHub هم کمک گرفت. متاسفانه جامعه الکترونیکی ها کمی با نرم افزارهای کنترل ورژن مثل Git و سایت GitHub غریب هستن که میتونه توی این مسائل خیلی کمک کننده باشه. برای قرار دادن کتابخانه ها بهتره از سایت هایی مثل GitHub یا امثال اون استفاده کرد که رایگان هم هستن.
        همونطوری که مهندس مومنی هم گفتن، ایده ی فضای ابری هزینه بر هستش و با وجود ابزارهای جایگزین شاید زیاد توجیه پذیر نباشه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein.m98 نمایش پست ها
          سلام
          خوب برای این کار تا حدی میشه از GitHub هم کمک گرفت. متاسفانه جامعه الکترونیکی ها کمی با نرم افزارهای کنترل ورژن مثل Git و سایت GitHub غریب هستن که میتونه توی این مسائل خیلی کمک کننده باشه. برای قرار دادن کتابخانه ها بهتره از سایت هایی مثل GitHub یا امثال اون استفاده کرد که رایگان هم هستن.
          همونطوری که مهندس مومنی هم گفتن، ایده ی فضای ابری هزینه بر هستش و با وجود ابزارهای جایگزین شاید زیاد توجیه پذیر نباشه.
          نوشته اصلی توسط مهندس مومنی نمایش پست ها
          سلام این ایده رو من چند سال پیش به جناب بلورچیان ارائه دادم منتها مورد توجه ایشون بنا به دلایل شخصیشون قرار نگرفت که یکی از دلایل میتونست هزینه های زیاد این پروژه در طولانی مدت باشه چون ما نیاز به یه اپلود سنتر یا فایل شرینگ داریم که سرور هاش باید کلاستر بشن و یه فضای ابری بوجود بیاریم تا کاربران مشکلات کمبود فضا نداشته باشن و بتونیم رضایت کاربران و در طولانی مدت جلب کنیم به همین خاطر این پروژه نیاز به نیرو و هزینه و فکر بلند مدت میخاد که بتونیم در طولانی مدت پاسخگوی کاربران باشیم که این امر گویا فعلا برای مجموعه مقدور نیست
          سلام ??????
          ای بابا چرا میرین فقط به آینده هزاران سال دور ترش نگاه میکنید به ابتداش هم فک کنید کافیه
          فردا (آینده نچندان دور) یه چیزی به صورت غیر شیک و غیر مجلسی میسازم

دیدگاه

ایده جالب بود

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X